Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2013 11 10, 21:20)
Aš gal su kokia dūmuota violetine mėginčiau... Dūmuotos violetinės gi visiems rudenims labai patinka!


Gera mintis thumbup.gif Kokių dar variantų? (čia mano dukra išleistuvėms išsirinko šitą suknelę, parsisiuntėm, bet dabar nebežinau, ką su ja daryti... Ji yra warm autumn)
Atsakyti
Tai kad ji neutrali praktiškai. O su kuo derintum kokią biežinę? Tai su tuo pačiu ir šitą derink sau. Su kokia pilka metalic. net su kokia auksine suderinus, man regis, rudeninė babcė išvežtų, jei tikrai rudeninė. gautųsi vienas šaltas daiktas - tai toks netikėtumo efektas, kaip dabar madoj, kad viskas derinta suderinta, o kažkas - pyst! Iš kitos serijos biggrin.gif

Nu va žiūrėk tas pats Dioras (kažkaip man labai Dioras patinka, ir jis gi autoritetas, o ne koks ten dūrikas, nu jis apskritai jau velionis, bet vis viena biggrin.gif).
Makijažas, šilta babcė, o nagai, kepurė?:
user posted image

Ir va pažiūrėk, tie šešėliai, dėl kurių aš čia svaigau. Gi rūbus irgi taip derint galima:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 10 lapkričio 2013 - 21:47
QUOTE(Mute @ 2013 11 10, 02:56)

nu i kuo jos skiriasi, kuri pavasarine, kuri ziemine g.gif


Fuksija ir magenta tikrai labai panasios, galbut del to jos yra vos ne kaip sinonimai vartojamos, as netgi radau kad fuksijos spalva buvo magentos spalvos ideja. Skirtumas tas kad magenta yra labai konkretus labai grynas svarus ir ryskus atspalvis, nu toks pat kaip koks nors kodas arba vaistu pavadinimas, tarkim kaip aspirinas ir Afrikoj aspirinas. biggrin.gif O va su fuksijos spalva jau kaip ir galima varijuoti ir sakyti kad tinkama visiems nes ji pati yra labai ivairiu atspalviu. Panasiai kaip cia matem turkio spalvas visiems tinkancias, juk buna jaunas turkis (svelniai zydras), brandus turkis (melyniausias, standartiskai suvokiamas kaip turkio atspalvis), senas (zaliausias) turkis. Gali buti ir raudonesne fuksija, ir vos ne violetine, ir blankesne ir ryskesne. Ziedlapiai vienoki viduriukas kitoks... Todel mane ir nustebino galimas magentos tikimas visiems, fuksija butu labiau itiketina. ax.gif Magenta neisivaizduoju kad apart gryno clear dar kam nors tiktu, kaip ir kitos CMYK'ines spalvos. unsure.gif

Va cia radau tarp roziniu fuksija ir hot pink wikipedijoj

Tai pagal juos iseitu tokios:

hot pink
user posted image

fuchsia
user posted image

Mano galva hot pink truputeli raudonesne, fuksija i melynuma. 4u.gif

Dar cia palyginta:

trecia nuo kaires hot pink, ketvirta nuo kaires magenta
user posted image

pirma is desines fuksija
user posted image

is cia http://manyinteresti.../06/pink-tones/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 10 lapkričio 2013 - 22:56
QUOTE(Erszebeth @ 2013 11 10, 11:53)
Na, dar kartą bandom testuoti (nors būtų aktualiau testas tarp WS ir BS).


atmesciau fuksija ir medium blue, visos kitos neblogai.

QUOTE(Erszebeth @ 2013 11 10, 18:27)
Kaip įmanoma sušildyti ir pritaikyti true autumn tipui šitą suknelę?


Derinciau su siltom rudom ir auksaspalvem visokiom spalvom taciau svarbiausia kad jos butu tamsesnes uz suknele, nes true autumn reikia didesnio kontrasto.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 11 11, 00:15)
Derinciau su siltom rudom ir auksaspalvem visokiom spalvom

Sendintos bronzos juvelyrika arba panasus i ja atspalviai galbut susildytu?

user posted image

user posted image

cia suknele kitokia bet ir ana su ruda turetu ziuretis
user posted image

user posted image

Mano kazkada labai megtas derinys wub.gif
user posted image

Man atrodo tokia rozine spalva yra soft autumn paleteje, tai galima imti kazka is spalvu bendru su true autumn. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 11 10, 11:53)
Na, dar kartą bandom testuoti (nors būtų aktualiau testas tarp WS ir BS).

Clear Red vs. Rust ir dar palyginimui fuchsia:

user posted image http://i4.photobucke...zpscb3ca743.jpg[/img] http://i4.photobucke...zpsb618e9d7.jpg[/img]

Medium Blue vs. Jade ir dar palyginimui peacock (ar kaip ją vadint, rudens):

http://i4.photobucke...zpsca9d01e8.jpg[/img] http://i4.photobucke...zps3e2bbfde.jpg[/img] http://i4.photobucke...zps5866d152.jpg[/img]

Bet jade šiaip jau yra ir ws paletėje, ir netgi daug atspalvių,nesuprantu, kodėl ji parinkta kaip testinė.

man is principo visos splavos neblogai isrodo. bet graziausiai Clear Red ir Jade, Cia is pirmo zvilgsnio .
Po to pagalvojau, kaip taip gali buti, kad tam paciam zmogui, tinka is skirtingu paleciu paimtos spalvos g.gif teoriskai tai zmogui tinkanciu spalvu paleteje , visos jo spalvos dera viena su kita pagal temperatura, svaruma ir ryskuma. o duotos spalvas nelabai galtumem i viena palete sudeti g.gif tada ziurejau ziurejau ir pagalvojau, gal nuo fuchsijos paakiai paryskeja. o gal vis tik medium Blue uz Jade geriau veidas atrodo g.gif
Siaip man graziausiai ant Jusu ryskesniu spalvu rubai. Net pavydas ima kaip tinka. As kadangi SA puikiai zinau, kaip mano snukeli pagadina per ryskios spalvos ir todel labai aiskiai matau, kad Jums tokios spalvos tinka, o va tos stipriai numurzintos (Rust ir peacock ) jau tokio wow efekto nesukuria.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolete: 13 lapkričio 2013 - 11:52
ką tę norit gadint tai light summer suknikei? lotuliukas.gif
nematau aš jos rudeniui niekaip, gal nebent apsisukus dideliu dideliu šaliu visą viršų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 11 10, 21:44)
Tai kad ji neutrali praktiškai. O su kuo derintum kokią biežinę? Tai su tuo pačiu ir šitą derink sau. Su kokia pilka metalic. net su kokia auksine suderinus, man regis, rudeninė babcė išvežtų, jei tikrai rudeninė. gautųsi vienas šaltas daiktas - tai toks netikėtumo efektas, kaip dabar madoj, kad viskas derinta suderinta, o kažkas - pyst! Iš kitos serijos biggrin.gif

Nu va žiūrėk tas pats Dioras (kažkaip man labai Dioras patinka, ir jis gi autoritetas, o ne koks ten dūrikas, nu jis apskritai jau velionis, bet vis viena biggrin.gif).
Makijažas, šilta babcė, o nagai, kepurė?:


Ir va pažiūrėk, tie šešėliai, dėl kurių aš čia svaigau. Gi rūbus irgi taip derint galima:


Aha, visai gerai atrodo thumbup.gif

QUOTE(Hiver @ 2013 11 11, 10:25)
Sendintos bronzos juvelyrika arba panasus i ja atspalviai galbut susildytu?


Man atrodo tokia rozine spalva yra soft autumn paleteje, tai galima imti kazka is spalvu bendru su true autumn.  ax.gif


Labai labai ačiū thumbup.gif

QUOTE(rytojryta @ 2013 11 11, 12:30)
Siaip man graziausiai ant Jusu ryskesniu spalvu rubai.  Net pavydas ima kaip tinka. As kadangi SA puikiai zinau, kaip mano snukeli pagadina per ryskios spalvos ir todel labai aiskiai matau, kad Jums tokios spalvos tinka, o va tos stipriai numurzintos (Rust  ir peacock ) jau tokio wow efekto nesukuria.


Na bet tų ryškių bet kada nepanešiosi. Todėl išeina, kad labai apribota tinkančių spalvų paletė, arba eini su sau mažiau tinkančiomis spalvomis. Mano akimis, labiau pasisekė toms, kurios atrodo wow su ramiomis ir subtiliomis spalvomis.

QUOTE(Dilukai @ 2013 11 11, 13:05)
ką tę norit gadint tai light summer suknikei? lotuliukas.gif
nematau aš jos rudeniui niekaip, gal nebent apsisukus dideliu dideliu šaliu visą viršų doh.gif


Negadinsim, auskarus ir batus renkam blush2.gif Šalio nykaip, ir švarkelio nykaip, gėlė trukdo.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 11 11, 19:30)
Mano akimis, labiau pasisekė toms, kurios atrodo wow su ramiomis ir subtiliomis spalvomis.

Fig, tokios spalvos storina lotuliukas.gif
Atsakyti
Erszebeth, nieko vis dar nesakiau nors mačiau, nes man nei viena nėra idealu schmoll.gif Na bet žiūriu žiūriu ir gal sakau tos pirmosios abi (raudona ir mėlyna) būtų geriau, bet jos per stiprios. O jei pabandyt kiek šviesesnes?
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 11 11, 18:43)
Erszebeth, nieko vis dar nesakiau nors mačiau, nes man nei viena nėra idealu  schmoll.gif Na bet žiūriu žiūriu ir gal sakau tos pirmosios abi (raudona ir mėlyna) būtų geriau, bet jos per stiprios. O jei pabandyt kiek šviesesnes?


Na taip, spinta lūžta ir braška nuo šimtų kiekvienos spalvos atspalvių, tik imk ir matuok biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 11 11, 18:45)
Na taip, spinta lūžta ir braška nuo šimtų kiekvienos spalvos atspalvių, tik imk ir matuok  biggrin.gif


o tu dar giliau ir visų spintose paknisk mirksiukas.gif
Atsakyti