Įkraunama...
Įkraunama...

Uždrausta meilė (Aşk-ı Memnu)

QUOTE(širlė @ 2013 11 23, 18:32)
Behliulis tiesiog stipresne asmenybe nei Bihter, jis valdosi, puikiai vaizduoja savo "meile" Nihal, savo "laime" su ja, bet uztenka isgirsi melodija kuri primena Bihter ir jo mintys skrieja pas jo mylima moteri ir prisiminimus su ja wub.gif bet jo ta meile seimai kuri ji uzaugino, tiesiog neleidzia jam pasirinkti savo laimes ir meiles, todel renkasi tai, kas padarytu ji uzauginusia seima laiminga, bet ar jis butu laimingas su Nihal cia jau tik belieka spelioti smile.gif

drinks_cheers.gif Labai taikliai parašyta.
Jau vien tas faktas, kad pradėjęs draugystę su Nihal jau antrą kart buvo pasiryžęs sukt į kairę. Pirmas pas fotografę kai nulėkė, aišku gal ir ne suo tikslu, bet vis vien kam slapstytis, meluoti smile.gif Toks manau ir būtų jų gyvenimas po vestuvių, Nihal kur paplūdimį guli užsidėjus rožinius akinius-kaip viskas pas juos TOBULA; o Behliulis kas antram žingsnį kovoja su įvairiom pagundom-nes gi čia Behliulis, dėmesio jam tikrai netrūktų (naujos bendrakursės ir t.t) bigsmile.gif
Atsakyti
Ir dar.. biggrin.gif Jei jau jis taip nenori tos Bihter, nori, kad ji atstotu, tai kogi ejo i ta viesbutuka prisikvepines a? mirksiukas.gif turbut pasakyt kad atstotu ir kad jos nemyli biggrin.gif biggrin.gif

Nu ko jis ten ėjo.. Pamąstykim. Nu retas neitų, pasipypinti dar taip prašomas bigsmile.gif O, kad pasikvėpino, tai nu ir ką. Mano vyras kas rytą į darbą eidamas kvėpinasi.. Tai negi dabar bendradarbes visas iš eilės myli ir pamyli. O jau tas, kuris nesikvėpina šiukštu nei į vieną nežiūri ar čia kaip. bigsmile.gif Netgi apskutinėje serijoje jis važiavo ne šiaip pas Bihter, o kad tik užčiauptų ir Nihal ji nieko nesakytų ir jo vestuvių negriautų.. Ot čia tai bent meilė bigsmile.gif Ir nereikia lelia, kad jis dėdės taip bijojo neva. Būtų jis jo bijojęs, ant jo žmonos būtų nelipęs. O ir Nihal buvo ne vienas šansas palikti, deja jis to pats nenorėjo..
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2013 11 23, 20:45)
Ir dar.. biggrin.gif Jei jau jis taip nenori tos Bihter, nori, kad ji atstotu, tai kogi ejo i ta viesbutuka prisikvepines a? mirksiukas.gif  turbut pasakyt kad atstotu ir kad jos nemyli biggrin.gif  biggrin.gif

Nu ko jis ten ėjo.. Pamąstykim. Nu retas neitų, pasipypinti dar taip prašomas  bigsmile.gif O, kad pasikvėpino, tai nu ir ką. Mano vyras kas rytą į darbą eidamas kvėpinasi.. Tai negi dabar bendradarbes visas iš eilės myli ir pamyli. O jau tas, kuris nesikvėpina šiukštu nei į vieną nežiūri ar čia kaip.  bigsmile.gif Netgi apskutinėje serijoje jis važiavo ne šiaip pas Bihter, o kad tik užčiauptų ir Nihal ji nieko nesakytų ir jo vestuvių negriautų.. Ot čia tai bent meilė  bigsmile.gif  Ir nereikia lelia, kad jis dėdės taip bijojo neva. Būtų jis jo bijojęs, ant jo žmonos būtų nelipęs. O ir Nihal buvo ne vienas šansas palikti, deja jis to pats nenorėjo..


Nu bet jei jau taip myli savo meile Nihal, tai ko begioja paskui ta nedorele Bihter? tegu pypina savo busima zmona, tai ka taip ir lakstys kai Bihter pasauks, tai ko tada verta jo meile Nihal, jei Bihter tik pirsteliu spragt ir jis jau stovi issiciustines a?rolleyes.gif Gal tada jo ta Nihal netraukia, mazasis Behliulis kuris kelnese gyvena nenori Nihal, o nori Bihter biggrin.gif lotuliukas.gif
Taip, kad Nihal nepasakytu, nes jis turbut zinojo, kad tai bus visiem didelis smugis, juk kai dede ji pavadina sunum, jus paziurekit jis akis i zeme nuleidzia,kaip jam geda pries ji, jis jam net i kais neziuri, pas ji didziulis gedos jausmas pries savo dede ir pries visa seima kuri ji augino kaip sava, o jo vat sirdis isismilejo tai kas yra uzdrausta, jis puikiai zinojo koks jo likimas butu po sios zinios, ir pats nuo to likimo bego, bet deja likimas ji pasivijo..


Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2013 11 23, 20:45)
Mano vyras kas rytą į darbą eidamas kvėpinasi.. Tai negi dabar bendradarbes visas iš eilės myli ir pamyli.

O kodel manot ,kad visas is eiles? g.gif gal kokia viena biggrin.gif ,na tada filma galejo pavadinti pagal jus " Uzdraustas pasipypinimas" lotuliukas.gif
Atsakyti
O nuo kada Behliulis toks jau didis moralės įsikūnyjimas g.gif Meilė - nemeilė čia niekuo dėta. Jis gi į tą pajūrio namą ir dar Nihal neturėdamas buvo kažkokia čivirlą parsivilkęs, nesvarbu, kad su ta jūsų Bihter jau tratinosi.Jis vienas tų vyrų, kur gali mylėti vieną, tratinti kitą ir net galvos nesukti daro ką ne taip ar ne. O čia lengvai pasiekiama boba, terorizuojanti, skambinėjanti, sekso reikalajanti. Aš jo vietoje drąsiai ją pratraukčiau, kad tik atsikabintų bigsmile.gif Gi pati zyzė: Nu Behliuli, nu davai paskutinį kartąąąą biggrin.gif Tai nieko nuostabaus, kad nuvažiavo idant atsikabintų. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2013 11 23, 21:23)
O nuo kada Behliulis toks jau didis moralės įsikūnyjimas  g.gif Meilė - nemeilė čia niekuo dėta. Jis gi į tą pajūrio namą ir dar Nihal neturėdamas buvo kažkokia čivirlą parsivilkęs, nesvarbu, kad su ta jūsų Bihter jau tratinosi.Jis vienas tų vyrų, kur gali mylėti vieną, tratinti kitą ir net galvos nesukti daro ką ne taip ar ne. O čia lengvai pasiekiama boba, terorizuojanti, skambinėjanti, sekso reikalajanti. Aš jo vietoje drąsiai ją pratraukčiau, kad tik atsikabintų  bigsmile.gif  Gi pati zyzė: Nu Behliuli, nu davai paskutinį kartąąąą biggrin.gif Tai nieko nuostabaus, kad nuvažiavo idant atsikabintų. bigsmile.gif


na as kai ziuriu seriala ar filma, ziuriu ne tik i aktoriu vaidyba, bet labai daug pasako ir ju kuno kalba, emocijos, daznai tokie dalykai pasako daug daugiau nei parasytas scenarijus skambantis aktoriaus zodziais, ypac sitame seriale, bet kaip suprantu jus to nepastebit smile.gif tai meile-ar tik pasipimpirinimas tarp ju buvo cia pasaka be pabaigos, vienom tai meile, kitom tik pasibirbinimas...geriau kita tema kalbet mirksiukas.gif

man dar kliuna Nihal juokas - kaip ozkos mekenimas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 23 lapkričio 2013 - 21:28
QUOTE(širlė @ 2013 11 23, 22:27)
man dar kliuna Nihal juokas  - kaip ozkos mekenimas doh.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif ,nervinantis toks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2013 11 23, 20:27)
geriau kita tema kalbet mirksiukas.gif

man dar kliuna Nihal juokas  - kaip ozkos mekenimas doh.gif  biggrin.gif

Tai uz tai ir siuliau apie papus pakalbet lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif doh.gif
Atsakyti
ei sita tema tuoj uzdarys,kaip nauja reikia susirast (nemoku) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2013 11 23, 21:27)


man dar kliuna Nihal juokas  - kaip ozkos mekenimas doh.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Del papu tai... Ir kaip Kuziejus man Behliulis netinka. Nelimpa kazko ir tiek g.gif Sugadino man sitas serialas jo ivaizdi.
Bet gi tik geriau, maziau konkurencijos kitoms biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti