Įkraunama...
Įkraunama...

Uždrausta meilė (Aşk-ı Memnu)

Myli jis Nihal, bet ne tai kaip sese, o kaip drauge labiau. Juk tiek daug kartu patirta, uzaugo kartu... Ji ji juk taip myli... O taikesi, miegojo, sake, kad myli todel, kad Besirui pazadejo jos neiskaudint. Ir tikrai nenori skaudint nei Nihal, nei dedes. Todel stengiasi nebemylet, nebegeist Bihter. Tik sunkiai gaunasi. Kai veze sndn serijoj Nihal ir pagaliau ji isprase, ir pasake, kad myli... Po to, net susirauke. biggrin.gif o vaziuodamas atgal, kai Bihter jam paskambino jis isreke, bet asaros akyse buvo. Jis nori, bet zino, kad negalima! Juk tiek daug zmoniu jau zino (net Peiker). Stengiasi is visu jegu atsispirti, bet negali, nes myli Bihter. Jei nemyletu, nebutu atvaziaves "paskutiniam kartui"... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2013 11 23, 00:21)

Na, jei esate laiminga su raguociu vyru, tai ne toks jau ir deja... mirksiukas.gif  Galejo viskas prasciau baigtis.. Ir vyras galejo praspirti ir meiluzis, atsibodus zaisti, palikti. Tai,kad labai jau jums sekmingai baigesi is tikro  biggrin.gif

buciau laimingesne su juo, bet.. dar ir dabar plaukioju ir svajoju apie ji wub.gif praejus net 10 metu..
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2013 11 22, 17:21)
O as nemanau, kad su broliais ir seserimis santykiaujama.. Mylima absoliutiskai vienodai, kai pamilsti du vyrus.. Ne veltui moterys ar tai vyrai turedamos sirdies draugus, ar tai sutuoktinius pas meluzius nuklysta. Dazniausiai buna taip, kad ir vyra myli ir meiluziui taip pat esi neabejingas. Ir ka jus i tai? Kuri is ju labiau myli, jei nei vieno nei kito paleisti nesinori? Atrodo, kad ir be vieno ir be kito gyvenimas nebebus toks grazus  g.gif Ta pati matau ir Behliulio santykiuose su Nihal. Butu ji jam buvusi kaip sesuo nebutu su ja i lova gulesis, o ir dar daug ko nebutu buve. Galu gale, kai ji zieda jam snukin teske, nebutu ejesv taikytis ir nebutu maldaves atleidimo.. O tos kurios sakosi, kad nemylejo, gal idomumo delei argumentuokit,ar ka.. Taip vis idomiau diskutuoti bus. O tai cia gaunasi nemylejo, nes as taip pasakiau arba man taip labiau noretusi bigsmile.gif

Nagi, nagi padiskutuokim... lotuliukas.gif
Man atrodo žodžio sesė, kuris daug kartų buvo naudojams, nereikia priimt tiesiogiai, tai savotiška meilės išreiškimo forma daugeliui - bent aš taip priimu. Lengviau visoms sakyti sesė, nes žinom, kad jie kartu augo ir t.t. Taip, jis su ja permiegojo, nes reikėjo rinktis:miegoti su Nihal, arba įžeisti ją, ir palikti viską. Kai pradedi meluot, kuo toliau tuo giliau grimzti į tą liūną, tuo melas didesnis. O ko žmonės nepadaro bandydami nuslėpti melą...Vieni miega su nemylimom, kiti net žudo...

Taip pat aś netikiu, kad galima vienodai mylėti du žmones, ir jų abiejų veinodai geisti-aš nebuvau tokioje situacijoje, kad vienu kartu tektų patirti tą patį jausmą, ir tuo netikiu. Sakykit ką norit, nepatikėsiu, kad galima dviems žmonėms jausti lygiai tą patį. Jausmai tikrai negali būti identiški. Taip kažkokią aistrą jausti suprantu, galima, bet besąlygiškai vienodai mylėti, kad galėtum dėl jų abiejų aukoti save? Tai galbūt išimtis 1 iš milijono?
Atsakyti
Man atsibodo diskutuoti myli ar nemyli, ka ir kodel, tai as apie tuos papus noriu padiskutuoti biggrin.gif Nu kas su jais negerai? g.gif biggrin.gif Man tai viskas gerai ir su jo ugiu, ir smugiu, ir papais biggrin.gif Jamu as ji, jamu, net negalvojus clap.gif clap.gif clap.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2013 11 22, 21:07)
Man atsibodo diskutuoti myli ar nemyli, ka ir kodel, tai as apie tuos papus noriu padiskutuoti biggrin.gif Nu kas su jais negerai?  g.gif  biggrin.gif Man tai viskas gerai ir su jo ugiu, ir smugiu, ir papais biggrin.gif Jamu as ji, jamu, net negalvojus  clap.gif  clap.gif  clap.gif
user posted image

Šaunuolė! drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O tai Kuziejus miegot neleidžia? lotuliukas.gif
Papildyta:
Tiesa, man atrodo, kad Kivanç'as vis dėl to tą randą ant veido turi, tik Kuzey'jaus rolėje jis stipriai parįškintas, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2013 11 23, 03:41)
Šaunuolė!  drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  O tai Kuziejus miegot neleidžia?  lotuliukas.gif
Papildyta:
Tiesa, man atrodo, kad Kivanç'as vis dėl to tą randą ant veido turi, tik Kuzey'jaus rolėje jis stipriai parįškintas, ar ne?

Ne kas kitas wacko.gif Jau norejau eit miegot, bet tiek ta panda prijuokino, kad vos vaiku neprikeliau biggrin.gif Ir visi miegai isgaravo biggrin.gif Tai ziuriu toliau. Pribaigsiu as ji gyvate, kad galeciau i normalu gyvenima grizt.

Aha, turi jis ta randa, tik nera realiai toks ryskus. Kadangi Kuzieju randai puosia, tai jam ir savus paryskino ir dar nauju ant skaiciaus padare biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2013 11 22, 21:57)
Ne kas kitas wacko.gif Jau norejau eit miegot, bet tiek ta panda prijuokino, kad vos vaiku neprikeliau biggrin.gif Ir visi miegai isgaravo biggrin.gif Tai ziuriu toliau. Pribaigsiu as ji gyvate, kad galeciau i normalu gyvenima grizt.

Ne, šitas momentas buvo super! Aš kiek laiko šio bajerio negaliu pamiršt! lotuliukas.gif Ir sugalvok tu man? Panda lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Puikus serialas, tai verki iš graudulio, arba ašaros byra nuo kvatojimo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 23 lapkričio 2013 - 05:08
QUOTE(Mockava @ 2013 11 23, 04:06)
Puikus serialas, tai verki iš graudulio, arba ašaros byra  nuo kvatojimo  thumbup.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Priminei čia man, gal ir man dar reikės kokią seriją prieš miegą peržiūret, pasigėrėt Kuziejumi...
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2013 11 23, 04:12)
Priminei čia man, gal ir man dar reikės kokią seriją prieš miegą peržiūret, pasigėrėt Kuziejumi...

Reikia reikia, kaip nereikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2013 11 23, 05:07)
Man atsibodo diskutuoti myli ar nemyli, ka ir kodel, tai as apie tuos papus noriu padiskutuoti biggrin.gif Nu kas su jais negerai?  g.gif  biggrin.gif Man tai viskas gerai ir su jo ugiu, ir smugiu, ir papais biggrin.gif Jamu as ji, jamu, net negalvojus  clap.gif  clap.gif  clap.gif
user posted image

blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif cia is Kuzejaus?????? Nuo siandien pradesiu ziuret biggrin.gif
Atsakyti




Galiu i tai pasakyti, kad zmogus jei myli visa sirdimi, myli tik viena zmogu: kitos tiesiog nenori prarasti pvz.:su viena turi vaiku, bijo kas zmones pasakys, tiesiog pripratimas, prisirisimas, kitai jaucia aistra, ji jam nuolanki, neuzkarauna problemu, nerisa buitis.....
Atsakyti