Įkraunama...
Įkraunama...

HCG ir nėštumas

sveikos ,dariausi hcg tyrima rodo 45.6 menesines turejo pasirodyt vakar bet dar nera gal jau tikrai nestumas?Ar dar per mazas kiekis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(justa84 @ 2014 03 19, 16:50)
sveikos ,dariausi hcg tyrima rodo 45.6 menesines turejo pasirodyt vakar bet dar nera gal jau tikrai nestumas?Ar dar per mazas kiekis? blush2.gif

Sveikinu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas merginos , as taip pat nesulaukiau menesiniu dariausi testus gal 6 vieni rode vaiduoklius kiti nieko tai ketvirtadieni pasidariau kraujo tyrima gyditoja sako jog rodo nestuma , bet nepaklausiau apie skaiciukus
doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Aguilera @ 2014 03 19, 18:04)


Papildyta:
QUOTE(justa84 @ 2014 03 19, 17:50)
sveikos ,dariausi hcg tyrima rodo 45.6 menesines turejo pasirodyt vakar bet dar nera gal jau tikrai nestumas?Ar dar per mazas kiekis? blush2.gif

Per kiek laiko tu nuo kraujo davimo gavai atsakyma ? Ir kiek tau tai kainavo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WytaSimona: 23 kovo 2014 - 18:48
Sveikos, merginos. Turiu klausima, pasidariau kraujo tyrimus, kaip reikia ismokti skaityti tuos HCG tyrimus 4u.gif , eiluciu ten daug ax.gif , nelabai suprantu i kuria reikai ziureti, kas ka parodo blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Skyla @ 2014 04 07, 19:41)
Sveikos, merginos. Turiu klausima, pasidariau kraujo tyrimus, kaip reikia ismokti skaityti tuos HCG tyrimus  4u.gif , eiluciu ten daug  ax.gif , nelabai suprantu i kuria reikai ziureti, kas ka parodo  blush2.gif ?

reikia darytis specialu mokama butent hcg tyrima o ne tiesiog kraujo tyrima
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti ar 7DPO ne per anksti HCG tyrimui?
Atsakyti
QUOTE(*gabrielle @ 2014 04 25, 16:09)
Sveikos, norejau paklausti ar 7DPO ne per anksti HCG tyrimui?

dar anksti, palaukite mažiausiai 14 dienų
Atsakyti
Merginos o kiek man jau savaiciu, kas zino, HCG rodo 75 900



Atsakyti
Sveikos,nelabai radau kur parasyt tai paklausiu cia.mano santykiai kaip saugus,ciklas nereguliarus,gruodi velavo menesines,gyd liepiama issaukiau duphastonu,kita menesi tas pats.gyd skyre kontraceptikus bet jos man netiko tai pasitarus nutraukiau,tada buvo menesines.balandzio men siaip ne taip susirgau pati,bet ne taip kaip visada savaite tepliojo rada tris dienas kraujavau.per ta laika nuo gruodzio pasidariau 3 hcg.pirmas 1.36 sekantys po menesio maziau nei 1.kaip ir viskas aisku.per ta laika dare tris k vaginalini echoskopa ale nieko nera.bet as jauciuosi nescia,be to mano pilvas padidejas;jauciu judesius.sakyciau.pasijuokit is manes ir pasakykit kad psichologinis nestumas man?p.s.ar kai esi nescia vaginaliniu echoskopu iki pat nestumo pabaigos matosi ne tik tuo kur per pilva?aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2014 05 03, 21:18)
Sveikos,nelabai radau kur parasyt tai paklausiu cia.mano santykiai kaip saugus,ciklas nereguliarus,gruodi velavo menesines,gyd liepiama issaukiau duphastonu,kita menesi tas pats.gyd skyre kontraceptikus bet jos man netiko tai pasitarus nutraukiau,tada buvo menesines.balandzio men siaip ne taip susirgau pati,bet ne taip kaip visada savaite tepliojo rada tris dienas kraujavau.per ta laika nuo gruodzio pasidariau 3 hcg.pirmas 1.36 sekantys po menesio maziau nei 1.kaip ir viskas aisku.per ta laika dare tris k vaginalini echoskopa ale nieko nera.bet as jauciuosi nescia,be to mano pilvas padidejas;jauciu judesius.sakyciau.pasijuokit is manes ir pasakykit kad psichologinis nestumas man?p.s.ar kai esi nescia vaginaliniu echoskopu iki pat nestumo pabaigos matosi ne tik tuo kur per pilva?aciu 4u.gif

Jei HCG mažiau nei vienas, nėštumo tikrai nėra g.gif O jei jis būtu tai matytus ir vaginaliniu ir per echo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti - siandien gavau tyrimo rezultata <2.00 tyrimas darytas 7-8 DPO. Ar tai neigiamas rezultatas?
Atsakyti
QUOTE(clue @ 2014 05 22, 14:24)
Sveikos, norejau paklausti - siandien gavau tyrimo rezultata <2.00 tyrimas darytas 7-8 DPO. Ar tai neigiamas rezultatas?

Neigiamas
Atsakyti