Įkraunama...
Įkraunama...

HCG ir nėštumas

QUOTE(Iveina @ 2014 05 22, 15:40)

Aciu, as taip ir galvojau 4u.gif tik pasirode keista, kad <2 o ne <1
Atsakyti
Prašau man padėti, esu nevilty verysad.gif . Paskutinės mm buvo balandžio 25, šiandien pasidariau HCG 115,56 UI, turbūt kažkas negerai, kad toks mažas cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jura*: 04 birželio 2014 - 13:19
QUOTE(*Jura* @ 2014 06 04, 14:18)
Prašau man padėti, esu nevilty verysad.gif . Paskutinės mm buvo balandžio 25, šiandien pasidariau HCG 115,56 UI, turbūt kažkas negerai, kad toks mažas  cray.gif

Viskas priklauso nuo to, kada buvo ovuliacija. Jeigu ji buvo vėlyva, toks skaičiuokas nieko blogo gali ir nereiškti. Pakartokit po dviejų dienų ir matysit, kaip keičiasi Hcg.
Atsakyti
QUOTE(*Jura* @ 2014 06 04, 13:18)
Prašau man padėti, esu nevilty verysad.gif . Paskutinės mm buvo balandžio 25, šiandien pasidariau HCG 115,56 UI, turbūt kažkas negerai, kad toks mažas  cray.gif

Pakartokit po kelių dienų mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif atejau ir as pasiteirauti 4u.gif

memes turetu buti kaip ir rytoj, bet jau kelias dienas pakankamai ryskus vaiduokliai, aiskiai imatomi, pasidariau vakar kraujo tyrima, deja maziau nei 0.1 ir as nenescia, o siandien ryte vel ryskus ryskus vaiduoklis 4u.gif as suprantu, kad kraujas pasako viska, nu bet jus man paaiskinkit kaip 5 testai gali buti teigiami, o kraujas nieko nerodo??? 4u.gif idomu tiesiog... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jura* @ 2014 06 04, 13:18)
Prašau man padėti, esu nevilty verysad.gif . Paskutinės mm buvo balandžio 25, šiandien pasidariau HCG 115,56 UI, turbūt kažkas negerai, kad toks mažas  cray.gif


*Jura*, o man dar geriau.. paskutines mm buvo balandzio 19 ir pirmadieni dariausi HCG rodo 80.. sakai negerai? Mano ciklas visada ilgas (~34d) ir nelabai reguliarus, tai gal vis del to nera reikalo pergyventi? wink.gif
Atsakyti
Ačiū, mergaitės, rytoj eisiu pakartoti tyrimo, labai tikiuosi augimo. Kiek skaičiau, jis turėtų dvigubėti g.gif

QUOTE(<Stella> @ 2014 06 04, 19:50)
*Jura*, o man dar geriau.. paskutines mm buvo balandzio 19 ir pirmadieni dariausi HCG rodo 80..  sakai negerai? Mano ciklas visada ilgas (~34d) ir nelabai reguliarus, tai gal vis del to nera reikalo pergyventi? wink.gif

Ačiū, truputi nuraminai. Gal nebūtinai visoms turi būti po kelis tūkst unsure.gif
O pati jau buvai pas gydytoja?


Jauniute, jei nesi nėščia, 5 testai negali rodyti teigiamo. Siūlau pakartoti kraujo tyrimus arba kitos firmos testą nusipirkti, kiek teko skaityti rapipreg testai mėgsta vaiduoklius rodyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 06 04, 14:44)
Sveikos, merginos 4u.gif atejau ir as pasiteirauti 4u.gif

memes turetu buti kaip ir rytoj, bet jau kelias dienas pakankamai ryskus vaiduokliai, aiskiai imatomi, pasidariau vakar kraujo tyrima, deja maziau nei 0.1 ir as nenescia, o siandien ryte vel ryskus ryskus vaiduoklis 4u.gif  as suprantu, kad kraujas pasako viska, nu bet jus man paaiskinkit kaip 5 testai gali buti teigiami, o kraujas nieko nerodo??? 4u.gif  idomu tiesiog... 4u.gif

Kokios firmos testai?
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2014 06 05, 10:22)
Kokios firmos testai?



Alice, Bitute, Evitest, tikrai ne rapipreg 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 06 05, 12:15)
Alice, Bitute, Evitest, tikrai ne rapipreg 4u.gif

Na šie tikrai nemeluoja g.gif Tada siūlau pakartoti HCG mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jura* @ 2014 06 05, 08:34)
Ačiū, mergaitės, rytoj eisiu pakartoti tyrimo, labai tikiuosi augimo. Kiek skaičiau, jis turėtų dvigubėti g.gif
Ačiū, truputi nuraminai. Gal nebūtinai visoms turi būti po kelis tūkst unsure.gif
O pati jau buvai pas gydytoja?



Gal.. uzsirasiau pas gydytoja birzelio 20 echoskopijai ir kraujo tyrimo jau turbut daugiau neisiu.. o kaip tau? pasidarei dar karta?
Atsakyti
QUOTE(<Stella> @ 2014 06 05, 21:57)
Gal.. uzsirasiau pas gydytoja birzelio 20 echoskopijai ir kraujo tyrimo jau turbut daugiau neisiu.. o kaip tau? pasidarei dar karta?

Deje, pradėjo tepliot ir hcg mažėja... cray.gif
Atsakyti