Įkraunama...
Įkraunama...

Tarybiniai eglutės žaisliukai

Ir as maciau smile.gif kur jau nesuprasi , jei pasako, kas, kur, kada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alicija.ali @ 2013 11 30, 21:38)
Ir as maciau smile.gif kur jau nesuprasi , jei pasako, kas, kur, kada smile.gif

matėm matėm 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(violija @ 2013 11 29, 22:17)
Noriu jūsų paprašyti, jei kur rastumėte tokį lietutį, parašykite man. Labai jo reikia. Ačiū.
user posted image

čia toks metalinis ? turiu gniužulą tokį, gražaus ne...
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 11 30, 21:48)
matėm matėm  4u.gif
Papildyta:

čia toks metalinis ? turiu gniužulą tokį, gražaus ne...

žiogeli, taip jis metalinis. Jei jums nereikalingas būčiau dėkinga jei jį padovanotumėte ar parduotumėte mūsų muziejui. Gal kartais ir pakuotę turite? Norisi paįvairinti busimo muziejaus ekspoziciją. Gal kuri iš kolekcionierių turite įdomaus pasiūlykite. mirksiukas.gif
Atsakyti
Per kokias zinias rode, pakartojima paziureciau, as kaip visada nieko apie nieka nezinau blush2.gif doh.gif
Atsakyti
ir as nemaciau doh.gif tesla meduoliams minkiau doh.gif

bet skaiciau straipsi tongue.gif anksciau tongue.gif ,netycia dede googlis parode biggrin.gif
Atsakyti
Aš mačiau violija, per tv3 per žinias, ir taip netrumpai dar.. visus namie nutildžiau, kad tik ką išgirsčiau, vyras sako ko taip išsižiojus žiūri?? biggrin.gif
Atsakyti
internete pasižiūrėkit tv3 vakaro žinių kartojimą
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2013 11 30, 22:40)
Aš mačiau violija, per tv3 per žinias, ir taip netrumpai dar.. visus namie nutildžiau, kad tik ką išgirsčiau, vyras sako ko taip išsižiojus žiūri?? biggrin.gif

As darbe tupiu, tai buvus kolege skambina, sako junk tv3, kažkokia moterytė muziejų tavo numylėtinių ruošias atidaryt biggrin.gif biggrin.gif aš kol persijungiau, pradžios aišku nemačiau, bet kaip sakant viskas aišku ir tiap gossip.gif
Papildyta:
QUOTE(skraide @ 2013 11 30, 19:28)
Ar cia ne vilioja kartais rode per zinias? ax.gif  ax.gif  ax.gif

persiprašau labai blush2.gif blush2.gif blush2.gif violija 4u.gif
Atsakyti
Mielos kolekcionierės, turiu į jus dar vieną prašymą. Gal pas kurią stalčiuose mėtosi nereikalingi lietuviški seni tokie atvirukai, kvietimai į karnavalą. Turime tik keletą, bet labai norime papildyti jais ekspoziciją.
Filmavo net dvi valandas.... ax.gif Kai atidarysime muziejų tikiuosi susitiksime jame visos prie puodelio arbatos ar kavos. drinks_cheers.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violija: 01 gruodžio 2013 - 01:29
QUOTE(violija @ 2013 11 30, 22:09)
žiogeli, taip jis metalinis. Jei jums nereikalingas būčiau dėkinga jei jį padovanotumėte ar parduotumėte mūsų muziejui. Gal kartais ir pakuotę turite? Norisi paįvairinti busimo muziejaus ekspoziciją. Gal kuri iš kolekcionierių turite įdomaus pasiūlykite.  mirksiukas.gif

pakuotės tai neturiu, ir sakau, būklė tai šiaip sau, gniužulas toks , vakar bandžiau kažkaip išpainioti. Merginos čia minėjo mano vieną duženų pirkinį, tai va ten ir buvo įmesta kartu.
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 12 01, 05:04)
pakuotės tai neturiu, ir sakau, būklė tai šiaip sau, gniužulas toks , vakar bandžiau kažkaip išpainioti. Merginos čia minėjo mano vieną duženų pirkinį, tai va ten ir buvo įmesta kartu.


aha, pas tėvus buvo tokių, bet kaip tu sakai, tai gniužulas, nepamenu, kad jais būtume puošę ax.gif tokiais gabaliukais kiti sutrupėję blink.gif

ziogeli2003, a pasiutai, tokiu laiku blūdyt g.gif,
Atsakyti
QUOTE(skraide @ 2013 12 01, 08:05)
aha, pas tėvus buvo tokių, bet kaip tu sakai, tai gniužulas, nepamenu, kad jais būtume puošę ax.gif tokiais gabaliukais kiti sutrupėję blink.gif

ziogeli2003, a pasiutai, tokiu laiku blūdyt g.gif,

tai mes su vyru kartais pavakarojam, pasku jis nusprendžia, kad gult nebeapsimoka, išvažiuoja į darbą, tai ir aš tada jau pabaigiu ryto laukt ką nors veikdama. Aš tai sakau kaimynai pagalvos kad pečkuriu kur dirbi nuo 5 ryto išvažiuodamas lotuliukas.gif šiaip tai naktinėjau neva norėdama pasinaudoti amerikonų nuolaidom, bet taip nieko ir nenusipirkau kad ir be black friday geresnių kainų buvo...
nufotografuosiu tuos blizgučių likučius tuoj. Na jie atrodo taip, apgailėtinai doh.gif šiek tiek vakar bandžiau atsargiai panarplioti, atskyriau pluoštelį vario spalvos, jei geriau nerasit - pasidalinsiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 01 gruodžio 2013 - 10:19