Įkraunama...
Įkraunama...

Tarybiniai eglutės žaisliukai

Mielos kolecionierės, Kviečiu jus įsigyti Balžeko bitės, vaškinių eglutės žaisliukų komplektą. Kvepia vašku ir medumi. mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violija: 02 gruodžio 2013 - 12:11
QUOTE(violija @ 2013 12 02, 11:27)
Skraide, Gražūs žaisliukai, norėjau pasiteirauti antroje foto iš dešinės antras žaisliukas su prisegimu, kas ten per žaisliukas?
Nijolės kolekcija tiesiog puiki !

čia toks, nė pati nežinau kas biggrin.gif, kažkokia abstrakciaja, be pavadinimo, o gal kas mato kokią figūrą? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(violija @ 2013 12 02, 11:27)
Skraide, Gražūs žaisliukai, norėjau pasiteirauti antroje foto iš dešinės antras žaisliukas su prisegimu, kas ten per žaisliukas?
Nijolės kolekcija tiesiog puiki !

fejerverkas tas zaisliukas biggrin.gif
Atsakyti
O kaip facebook paziureti violija muzieju? ka konkreciai ivesti nes nerandu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2013 12 02, 13:53)
O kaip facebook paziureti violija muzieju? ka konkreciai ivesti nes nerandu wub.gif

Senovinių eglutės žaisliukų muziejus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 12 02, 14:21)
Senovinių eglutės žaisliukų muziejus 4u.gif


Ačiū 4u.gif o tai ieškojau ieškojau ir neradau, nesuprantu ką vedžiau
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2013 12 02, 14:32)
Ačiū  4u.gif  o tai ieškojau ieškojau ir neradau, nesuprantu ką vedžiau

iš pradžių ir aš niekaip neradau, nenusimink, ne tau vienai taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 12 02, 13:39)
fejerverkas tas zaisliukas  biggrin.gif

vedda, kaip taip prisimeni tuos žaisliukus, nu man tai sklerozė, pažiūriu ir vėl balta lenta galvoj ir vėl iš naujo ieškau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 12 02, 16:21)
vedda, kaip taip prisimeni tuos žaisliukus, nu  man tai sklerozė, pažiūriu  ir  vėl balta lenta galvoj ir vėl iš naujo ieškau  doh.gif

ai kazkaip prisimenu...idomu man rolleyes.gif va telefonu numeriu,masinos numeriu(savo),adresu ir kitokiu skaiciu tai neprisimenu (nezinau doh.gif ) ir nesistengiu prisiminti, nes neidomu cool.gif
Atsakyti
Na, dabar prisiminsiu, kad fejerverką turiu smile.gif.
Visos turit laikroduką, aš ne...gal kas turit kelis? ax.gif Nooooriu blush2.gif
Atsakyti
as turiu du...bet jie man laaabai nepigiai atsejo doh.gif Taigi dovanoti niekaip,o kitaip jeigu domina i AZ biggrin.gif
Atsakyti
Turiu tokiu, bet nerenku, todel galiu keistis i stiklinius:
user posted image
Tik nebera vieno drugelio ir bezdziones ax.gif
Atsakyti