Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai...

QUOTE(Rugilee @ 2013 12 31, 12:28)
Sveiki, na ką pasidriau šiandiena testuką ir pamačiau tik viena brukšniuką.  verysad.gif  Buvai teisi Vakare, viskas dėl kt. Teks ir toliau stenktis dėl išsvajoto mažiuko.  smile.gif

labai gaila verysad.gif bet kaip minejau, sis ciklas del kt gali but kitoks ir gal labiau vaisingas, tai darykit reguliarius ND ir lauksim geru ziniu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, jeigu ir ovuliacinis kraujavimas tai kažkaip įdomiai ir ilgai jis truko, nes kai buvo ovuliacijos diena tai jis ir buvo ( man ir anksčiau kartais tądien pasirodydavo kraujo, bet tik vieną dieną).
Am, belieka tikėtis, kad spermiukai išgyvena kuo ilgiau. Gal galit primint kokia teorinė tikimybė ir praktinė, kiek jie ten gali išlikti kiaušintakiuose? 4u.gif
Atsakyti
Sako,kad pasitaiko net iki 4-5 dienų, tačiau šeip dažniausiai iki 3 smile.gif
Atsakyti
reikia tikėtis geriausio wink.gif kad ištvermingi bus ir gudrus , sugebės nukeliaut ten kur reikia laiku. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lapeliukas @ 2014 01 02, 00:24)
reikia tikėtis geriausio wink.gif kad ištvermingi bus ir gudrus , sugebės nukeliaut ten kur reikia laiku.  tongue.gif


Sako kad istvermingiausi buna spermatozoidai su XX chromosimom
Atsakyti
aš nežinau ar dėl to, kad jau lb norisi pagaliau gaut tai ko noriu taip ar dėl ko, bet vis įtikiu, kad nestuke.gif biggrin.gif
pasidariau dar vieną testą vakare, bet jis 25 miu, tai tikrai dar kaip ir neturėtų rodyti jei kas yra, bet aš įsivaizduoju kad kažką matau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, na va siandiena nuejau pas savo gydytoja. Gavau barti kad meciau kt, nes pasak jo tie salutinio poveikio simtomai yra normalu tik pradejus vartoti kt. g.gif bet tuo paciu padrasino, kad ir maza laika panaudojus kt galejo padaryti poveiki ir itaria kad galiu buti nestuke.gif . (nors testas rodo kitaip)... padare echoskopija, bet dar nieko nepamate, tad sake ateiti po dvieju savaiciu... Tad dabar gyvenam laukime ir tikimes geriausio :-)
Atsakyti
QUOTE(Rugilee @ 2014 01 03, 16:09)
Sveikos, na va siandiena nuejau pas savo gydytoja. Gavau barti kad meciau kt, nes pasak jo tie salutinio poveikio simtomai yra normalu tik pradejus vartoti kt. g.gif  bet tuo paciu padrasino, kad ir maza laika panaudojus kt galejo padaryti poveiki ir itaria kad galiu buti nestuke.gif  . (nors testas rodo kitaip)... padare echoskopija, bet dar nieko nepamate, tad sake ateiti po dvieju savaiciu... Tad dabar gyvenam laukime ir tikimes geriausio :-)

jei pasidarytum HCG klaustuku neliktu...
Atsakyti
Na ir as taip pagalvojau, bet gydytojas sake palaukt... g.gif net nezinau ar musu poliklinikoje daro tokius tryimus. Esu is nedidelio miestelio...
Atsakyti
QUOTE(Rugilee @ 2014 01 03, 18:51)
Na ir as taip pagalvojau, bet gydytojas sake palaukt... g.gif  net nezinau ar musu poliklinikoje daro tokius tryimus. Esu is nedidelio miestelio...

jei yra koks endemikas ar kokia kita privati laboratorija-tikrai daro. jei itari kad gali lauktis-HCG tikrai parodytu, jei butu apie 14DPO ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaRosa: 03 sausio 2014 - 19:00
Visada sunkiausia išlaukti ir atrodo, kad jau jau jau..man dar 6 dienos iki mmm, bet tas šleikštulys ir lb valgyt norisi.
Atsakyti
QUOTE(lapeliukas @ 2014 01 03, 22:09)
Visada sunkiausia išlaukti ir atrodo, kad jau jau jau..man dar 6 dienos iki mmm, bet tas šleikštulys ir lb valgyt norisi.

Suprantu tave. Kai labai nori ir lauki, dažnai pastebi galimus neštumo simptomus 4u.gif
Atsakyti