Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunojo dovana būsimai žmonai

QUOTE(moshke @ 2006 06 17, 15:45)
O tu kaip nors per jo draugelius nmioka koki,ar nuorodele i sita tema mirksiukas.gif



aha biggrin.gif reikia tavo žinutę nukopijuoti, 10 kartų padidinti, atspauzdinti ant geltono popieriaus lapo ir prie kompo kiekvieną vakarą palikti biggrin.gif turėtų pastebėti g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(aiskauda @ 2006 06 16, 11:15)
suzinojau kad ruosiasi kaka dovanoti blush2.gif

blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2006 06 18, 17:09)



oi ivyko rasybos klaida! bigsmile.gif Ne KAKA, o KAZKA! doh.gif o praleidau tik viena raide... blink.gif
Atsakyti
maniškis padovanojo auskarus su perlais. baisiai gražūs.
Atsakyti
gerai, kad uztikau sita tema net nepagalvojau apie dovanele vestuviu diena kazkaip net 4u.gif 4u.gif jo jau su ta patalyne tai fainai turetu atrodyti. Bet va kur ja padaryti kiek zinau maximoj tai tik ant balto daro kazkaip nesinori baltos patalynes. Gal kas zino kur tai rasti ir kiek kainuoja? Labai aciu.
Atsakyti
Dar vienas klausimelis o kada tos dovaneles teikiamos kuoriuo laiku reik sveikinti?
Atsakyti
QUOTE(raganaite2005 @ 2006 06 26, 15:41)
Dar vienas klausimelis o kada tos dovaneles teikiamos kuoriuo laiku reik sveikinti?

tai cia tik nuo jaunuju priklauso, ar apskritai jie keisis dovanomis ir kada 4u.gif
tai nera privaloma mirksiukas.gif

O as pagalvojau, kad gana originali dovana butu skrydis oro balionu (aisku, jeigu tai butu pirmas kartas) wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Spėju teks apsistoti ties papuošalais ausims kaklams ir rankoms, nes jie ilgiausiai laikys. Tuomet lieka vienintelė problema - prisitaikyti prie brangiausios skonio ;>
Atsakyti
Na negi nieks nezino kur toki toki grozi padaryti labai noriu savo brangiausiaji nustebinti. Kur gali daryti ant spalvotos patalynes nuotraukas.
Atsakyti
QUOTE(Laurynas @ 2006 06 28, 08:39)
Spėju teks apsistoti ties papuošalais ausims kaklams ir rankoms, nes jie ilgiausiai laikys. Tuomet lieka vienintelė problema - prisitaikyti prie brangiausios skonio ;>

tikiuosi nebus labai sunku, nors mano vyrukas nors ir gera skoni turi, bet kartais kaip isrenka blink.gif cia tau padrasinimui lotuliukas.gif
o jei rimtai, apsiziurek ka jinai nesioja (ne tai ka turi!), pagalvok apie vestuviniu ziedus, kokios jie spalvos (bus grazu, kai bent jau spalva sutaps). jei nori kazko isliekancio ir vertingo, nupirk ka nors su vertingais akmenimis. nezinau kokios tavo galimybes, taciau jei negali tikrai labai gera visa rinkinuka nupirkti, as pirkciau tik koki viena papuosala, nes bent man geriau vienas tikrai geras, nei kruva s. kokybisku papuosalu yra nemazai, bet ir kaina ju nemaza. sekmes smile.gif

QUOTE(raganaite2005 @ 2006 06 28, 09:26)
Na negi nieks nezino kur toki toki grozi padaryti labai noriu savo brangiausiaji nustebinti. Kur gali daryti ant spalvotos patalynes nuotraukas.

neparasei kuriam mieste g.gif jei kaune, tai gali pabandyti foto parduotuvej prie rotuses. tik jei nori per visa kaldros uzvalkala ar paklode, manau bus sunku rasti, nes ir aparatas turi buti atitinkamo dydzio
Atsakyti
O aš tai labai apsidžiaugčiau, jei gaučiau auksinį pakabuką - medalioną wink.gif
Mačiau vieną labai gražų CUP'e, kaina 600lt kazkur wink.gif Toks labai gražus, klasikinis, apvalus (gal kokių 2cm skersmuo), plokščias, lygus, be jokių raštų ir išraižymų smile.gif
viduj galėtų būti mano ir jo foto... o išorėje yra begalė vietos graviravimui - galėtų būti išgraviruoti kažkokie malonūs širdžiai žodžiai, simboliškai.... ar tarkim vestuvių data...man tai būtų labai maloni dovana..... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Mes isanksto vienas kito pasiteiravome, ka galvojame dovanu vienas kitam vestuviu proga tema. Susitareme, kad nedovanosim dar kazko, nes jau ziedai yra dovana vienas kitam. Siaip grazu, kai dovanojama, bet jei kita puse net nebus apie tai pagalvojusi, tai ta apdovanotoji salia dziaugsmo dovana gali pasijusti nejaukiai, kad neturi nieko sugalvojusi...
Atsakyti