Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunojo dovana būsimai žmonai

QUOTE(emiliuxas @ 2007 10 16, 18:32)
zinau kad buna tokios grandineles apyrankes prie kuriu prikabinami mazi niekuciai simbolizuojantys  svarbias datas ar yvykius. Nu pvz: jei buvai paryziui tai kabini toki minetiurini eifelio bokstuka. Tos apyrankes kaip laimes simbolis,o vestuviu diena tokis dovanojant galima prikabinti maza zieduka, kai zmona pagimdys kudiki galima kabinti mazyti batuka i t.t.ju buna labai prabangiu tokiu apyrankiu


sumanymas tai tikrai grazus, bet tik nelabai isivaizduoju, kaip jos atrodo ir is kur tokias gaut g.gif
Atsakyti
Man vyras padovanojo papuosalus wub.gif nu ne orginalus papuole biggrin.gif bet labai grazius isrinko, sake, kad cia tik siaip dovana, tikra dovana gausiu kiek veliau. Kazka sumaste zmogutis rolleyes.gif O as jam padovanojau paauksuotus
"galionikus" (sasages marskiniams), nes kaip tokios marskinius jis turejo vestuvems nusipirkes. As padovanojau likus dviems savaitems iki vestuviu, tai ir maniskis man savo dovana padovanojo ta pacia diena, nors sake norejo vestuviu dienos palaukti. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurynas @ 2006 06 13, 12:18)
Ačiū, china! Apie dovanas tėveliams irgi jau radau ;>

Kas nors dar turi kokių nors minčių? smile.gif



gal gali ir man pasakyti kur ieskoti apie dovanas tevam ir savo brangiausiajam??? ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(skgreta @ 2007 09 11, 19:31)
o man mano vyras padovanojo maza katyte (buvo didziausia mano svajone), labai apsidziaugiau ir vos neapsiverkiau kai pamaciau. Dabar abu auginam ir labai dziaugemes  4u.gif

ta katyte tipo vietoj vaikucio! biggrin.gif
maniskis, tai ir parnese katinuka, bet kad as nelabai ju megstu! ax.gif bet jau baigiu priprasti! smile.gif taip pat padovanojes be jokios progos auksine grandinele biggrin.gif tai net nezinau......tiek dovanu gavus nuo jo, kad neisivaizduoju ka galeciau gauti vestuviu proga! blink.gif g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edikute @ 2007 10 23, 13:59)
gal gali ir man pasakyti kur ieskoti apie dovanas tevam ir savo brangiausiajam??? ax.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif
Papildyta:

ta katyte tipo vietoj vaikucio! biggrin.gif
maniskis, tai ir parnese katinuka, bet kad as nelabai ju megstu! ax.gif bet jau baigiu priprasti! smile.gif  taip pat padovanojes be jokios progos auksine grandinele biggrin.gif  tai net nezinau......tiek dovanu gavus nuo jo, kad neisivaizduoju ka galeciau gauti vestuviu proga! blink.gif  g.gif  smile.gif


Aha, jis taip ir pasake, kad cia bus mum praktika pries vaikus auginant biggrin.gif
Atsakyti
Man vyras nepadovanojo nieko, bet tikrai ie netruko blush2.gif Taciau ideja kazka padovanoti tikrai grazi, bet nemanau kad tai turetu buti papuosalai, labai jau pabode doh.gif Tai galetu buti tiesiog staigmena, kazkokia isvyka dviese is karto po vestuviu ar ta pacia nakti wub.gif
Atsakyti
As saviskiui dovanosiu Biblija 4u.gif jau isigyjau, maniau bus lengviau, bet kol radau butent tokios kokios noriu ir kad butu issamiausia, tai teko paieskoti, pirkau Biblijos draugijoje ju ir leidimo smile.gif Per ceremonija kunigas pasventins ir poto as jam iteiksiu,bus kaip seimos Biblija smile.gif Tikiuosi dazniau rasim laiko skaitymui, bent svenciu (Kuciu, Sv. Velyku) metu tai tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Karamelia* @ 2009 06 04, 13:58)
As saviskiui dovanosiu Biblija 4u.gif jau isigyjau, maniau bus lengviau, bet kol radau butent tokios kokios noriu ir kad butu issamiausia, tai teko paieskoti, pirkau Biblijos draugijoje ju ir leidimo smile.gif Per ceremonija kunigas pasventins ir poto as jam iteiksiu,bus kaip seimos Biblija smile.gif Tikiuosi dazniau rasim laiko skaitymui, bent svenciu (Kuciu, Sv. Velyku) metu tai tikrai smile.gif


Gera ideja thumbup.gif
Atsakyti
As is savo MB dovanos net nesitikiu,nes tokiu dalyku anksciau per vestuves nebudavo kad vienas kitam dovanotu kazka.Nebent antra vaikuti dovanu gausiu nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti
Musu vestuves uz 9 dienu, jezau kiek dar ilgai laukti...Pagalvojau, kad gal noreciau kazka busimajam padovanot 4u.gif Ale dabar net nezinau ar jis apie tai pagalvojo, kazi kaip cia reiktu uzsiminti, kad nelikciau viena "ant ledo" be dovanos, hm g.gif

Ai, dar tokia minti sove, ka manot mergaites apie savo erotine foto? As ne nezinau, kazkaip sove mintis jei su kokiais graziais apatiniais, o ko ne? Bus jam prisiminimui kokia grazi buvau biggrin.gif lotuliukas.gif biggrin.gif Dar koki irasa kampe sugalvot... Niu kazkaip vilioja mane, ale tik problema, kad kaip cia reiktu pas ta fotografa paprasyti blush2.gif
Gal ir nebutu po to taip baisu, kad jis man nieko nepadovanotu... g.gif
Atsakyti
hmm, man keistos tos mintys apie dovanas.. vestuves ir tai kas per jas iviksta ir yra dovana vienas kitam.. Priesaika baznycioje ir pasizadejimas buti kartu visa gyvenima tai pati didziausia dovana, kokia galima dovanoti.. o jei jau reikalingas priminimas apie tai, tai man uztenka kas vakara ir kas ryta prisiglausti prie savo vyro wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 27 liepos 2009 - 11:11
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2009 07 27, 13:07)
hmm, man keistos tos mintys apie dovanas.. vestuves ir tai kas per jas iviksta ir yra dovana vienas kitam.. Priesaika baznycioje ir pasizadejimas buti kartu visa gyvenima tai pati didziausia dovana, kokia galima dovanoti.. o  jei jau reikalingas priminimas apie tai, tai man uztenka kas vakara ir kas ryta prisiglausti prie savo vyro  wub.gif


Tikrai taip drinks_cheers.gif Man net tokia mintis nekilo ka nors dovanoti SB, kol nepaskaičiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza:): 27 liepos 2009 - 11:38
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2009 07 27, 11:07)
hmm, man keistos tos mintys apie dovanas.. vestuves ir tai kas per jas iviksta ir yra dovana vienas kitam.. Priesaika baznycioje ir pasizadejimas buti kartu visa gyvenima tai pati didziausia dovana, kokia galima dovanoti.. o  jei jau reikalingas priminimas apie tai, tai man uztenka kas vakara ir kas ryta prisiglausti prie savo vyro  wub.gif


Mhm, dovanos vestuviu proga viens kitam man irgi atrodo truputi "sviestas sviestuotas". Nors gavau is vyro dovana - nardymo kauke.
Atsakyti