Įkraunama...
Įkraunama...

Dujiniai katilai

... svieto pabaiga. Damos su dujom užsiima. Pavojinga gi biggrin.gif

QUOTE(giedruze @ 2019 08 21, 11:52)
, o vyras isvis beda biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2019 08 21, 14:21)
... svieto pabaiga. Damos su dujom užsiima.  Pavojinga gi  biggrin.gif

patikekit ir unitazais ir elektra biggrin.gif
Atsakyti
Moteriška giminė daug kuo užsiima, netgi namo statybom smile.gif Bet jos daug ir klausinėja smile.gif

Va ir man klausimas - ką rinktis? Šildomo ploto ~ 150 kv m per abu aukštus, visur grindinis šildymas, kiekvienas aukštas su atskiru kolektorium. Reikia kondensacinio katilo su atskiru 200 l boileriu, nes namie 5 dušo mėgėjai, su momentiniu neprasisuksim.

Svarstau apie šių firmų gaminius: Viessmann, Vaillant ar Protherm? Ką verta rinktis? Gal kas turit patirties naudodami kažką iš čia paminėtųjų katilų ir ja pasidalintumėt?
Atsakyti
visi jie šildys, parinkus tinkamą galią. Daugiau - brendų žaismas smile.gif
Musu Saunier Duval senukas nuo 2002 berodz - puikiai dirba

QUOTE(Daringa @ 2019 08 26, 13:56)
Moteriška giminė daug kuo užsiima, netgi namo statybom smile.gif Bet jos daug ir klausinėja smile.gif

Va ir man klausimas - ką rinktis? Šildomo ploto ~ 150 kv m per abu aukštus, visur grindinis šildymas, kiekvienas aukštas su atskiru kolektorium. Reikia kondensacinio katilo su atskiru 200 l boileriu, nes namie 5 dušo mėgėjai, su momentiniu neprasisuksim.

Svarstau apie šių firmų gaminius: Viessmann, Vaillant ar Protherm? Ką verta rinktis? Gal kas turit patirties naudodami kažką iš čia paminėtųjų katilų ir ja pasidalintumėt?

Atsakyti
Kiek jau kolega susidūrė ir domėjosi: viesmanui brangesni visi priedai valdikliai ir t.t., Protermui pigesni kaip ir pats katilas.
Atsakyti

Taigi Vokietis!
Negaila už 18Eur termoporą ir 80Eur sumokėti (nesvarbu kad tai laidas) :D

Atsakyti
Kiek siuo metu kainuoja technine profilaktika? Ar cia irgi nuo katilo brand'o priklauso kiek nulups?
Atsakyti
gal galit rekomenduoti kur kaune isigyti katila? aciu
Atsakyti
as vis dar ieskau kambario termostato smile.gif reikia bevielio. I ka butinai atkreipti demesi renkantis? Kaip jis pajungiamas? Reiks meistro ar truputi nagingesnis vyras pats tai padarys? Bus reikalinga rozete salia katilo? Zodziu visa info idomi
Atsakyti

reikia:
* rozetės (imtuvas)
* reikia du laidus prijungti prie katilo (jeigu vyras supranta rozečių sujungime - nebus sunku)
* reikia paties patalpos termostato bevielio (imtuvas+siųstuvas)
Jeigu yra noras - importuojame EU-292v2 bevielius - šiandien kaip tik pasipildėme sandėlį

Atsakyti
QUOTE(Paliukas @ 2019 09 04, 10:25)
<p>reikia:
* rozetės (imtuvas)
* reikia du laidus prijungti prie katilo (jeigu vyras supranta rozečių sujungime - nebus sunku)
* reikia paties patalpos termostato bevielio (imtuvas+siųstuvas)
Jeigu yra noras - importuojame EU-292v2 bevielius - šiandien kaip tik pasipildėme sandėlį
</p>


ieskau pigesnio. nereikia man labai mandro
Atsakyti
QUOTE(daliuke2019 @ 2019 09 04, 18:56)
ieskau pigesnio. nereikia man labai mandro

Tuomet reikia protingo namo sistemą įsidiegti, termostatas iš vis kaip bonusas gausis ;).
Atsakyti