Įkraunama...
Įkraunama...

Dujiniai katilai

QUOTE(Paliukas @ 2020 05 04, 08:21)
TInka, on off'inis
yra imtuvas ir siųstuvas
imtuvas - priima signalą ir jugiasi prie katilo laidu katilinėje
siųstuvas - nešiojate po namus ir nustatinėjate temperatūrą

Kuomet yra vidaus termostatas, katilui nebereikia 'spėlioti' pagal lauko temperatūrą - nebereikia


O šitas daiktas "protingas", supranta kada namo šildymas grindinis ir inertiškas?
Atsakyti

Galima keisti histerezę  nuo 0.1C iki 4.0C
Galima prijungti extra jjutiklį grindų šildymui
Galima įjungti Optimum Start funkciją ir dar kažkiek apsimoko

Yra kur 'pažaisti' tiek su radiatoriniu, tiek su grindų šildymu

Atsakyti

Sveiki, apvažinejau pažystamus/kolegas bendradarbius kurie šildosi dujom, visiems užteka momentinio pašildymo ( nejunge išorinio boilerio), nu pas mus vianaa dušas, sako kam bereikalo dujas kaitinti laikant ta 120lltr. dražice... Tai "pauliuko" siulomas katilas netinka, taip? kokį pasiulytumete iki 1k €? Ačiū

Atsakyti
QUOTE(VilmaDel @ 2020 05 08, 10:16)
<p>Sveiki, apvažinejau pažystamus/kolegas bendradarbius kurie šildosi dujom, visiems užteka momentinio pašildymo ( nejunge išorinio boilerio), nu pas mus vianaa dušas, sako kam bereikalo dujas kaitinti laikant ta 120lltr. dražice... Tai "pauliuko" siulomas katilas netinka, taip? kokį pasiulytumete iki 1k €? Ačiū</p>

Sveiki, jeigu netinka be momentinio pašildymo, galite rinktis su momentiniu pašildymu tiesiog Duo Tec Compact 24 GA

Bet... (tai Jūsų reikalas) turint boilerį (o neperkant), pirkti su momentiniu pašildymu (mano nuomone) truputį 'keistas požiūris'
(šildant momentiškai karštą vandenį katilo efektyvumas irgi bus kiek mažesnis)

Žinoma galit rinktis ir ne Baxi gamintoją - niekas neverčia
Atsakyti
QUOTE(VilmaDel @ 2020 05 08, 10:16)
<p>Sveiki, apvažinejau pažystamus/kolegas bendradarbius kurie šildosi dujom, visiems užteka momentinio pašildymo ( nejunge išorinio boilerio), nu pas mus vianaa dušas, sako kam bereikalo dujas kaitinti laikant ta 120lltr. dražice... Tai "pauliuko" siulomas katilas netinka, taip? kokį pasiulytumete iki 1k €? Ačiū</p>


Siūlau dar kartą nuvažiuoti, ir paprašykite kad visi leistų nusiplauti rankas. Pasileiskite vandenį silpna srovele (kaip kad indus plaunant) ir pabandykite plauti rankas. Taip ne iš nuogirdų nuomonę formuosite, o patys suprasite, ko iš tikrųjų norite ;).

Prisiminkit, kad tokia temperatūrų pulsacija vėliau tenka džiaugtis ne tik rankas, indus plaunant, bet ir prausiantis po dušu. Man teko taip porą metų pasidžiaugti, dėkui aš daugiau nenoriu. Gal tamstai ir patiks, nes juk ir apvažiuotiems pažystamiems/kolegoms patinka. Kaip sakant pasitaiko ir mazochistų, kiekvienam savas poreikis smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 10 gegužės 2020 - 12:59
QUOTE(mintas @ 2020 05 10, 13:55)
Siūlau dar kartą nuvažiuoti, ir paprašykite kad visi leistų nusiplauti rankas. Pasileiskite vandenį silpna srovele (kaip kad indus plaunant) ir pabandykite plauti rankas. Taip ne iš nuogirdų nuomonę formuosite, o patys suprasite, ko iš tikrųjų norite ;).

Viska supratau ir įsitikinau,tikrinau tik po didele srove,tai vos pirstu nenudegiau,jie sako ka blogai, o va siandien po jusu posto nuvykau ( tiklsiau dukra su M raide mokinau vairuoti,ryt egzaminas mokyklinis vairavimo), tai atsukau "krana" vidutine srove- jauciasi kaip jus sakote "pulsavimas"...Ačiū man taip nereikia biggrin.gif
QUOTE(Paliukas @ 2020 05 08, 12:03)
Bet... (tai Jūsų reikalas) turint boilerį (o neperkant), pirkti su momentiniu pašildymu (mano nuomone) truputį 'keistas požiūris'
Va buten kad pirkti boilerio nereikia ir po gerb. "mintas" posto tikrai suksiu ta boilerį mirksiukas.gif
Pss.Bratkio klasiokas dirba "dujose" jau 30m... greitu metu dujų įvedimas ižbrangs 2.4 karto ( nzn kiek tiesos,bet sakė "viršuje" kažką buvo užsiminė)
Atsakyti
QUOTE(VilmaDel @ 2020 05 10, 22:59)
Pss.Bratkio klasiokas dirba "dujose" jau 30m... greitu metu dujų įvedimas ižbrangs 2.4 karto ( nzn kiek tiesos,bet sakė "viršuje" kažką buvo užsiminė)


Jei visa ta rašliava buvo tik tam, kad paskleisti gandą "miltai pabrangs", kad miltais prekiaujantiems biznis geriau eitūsi, tai gailiuosi, kad dėl tamstos laiką gaišau.

P.P.S. Niekad nemaniau, kad Dujų bendrovėms reikia tokių marketinginių triukų.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2020 05 12, 02:03)
Jei visa ta rašliava buvo tik tam, kad paskleisti gandą "miltai pabrangs", kad miltais prekiaujantiems biznis geriau eitūsi, tai gailiuosi, kad dėl tamstos laiką gaišau.

P.P.S. Niekad nemaniau, kad Dujų bendrovėms reikia tokių marketinginių triukų.


Čia šiek tiek prašauta su sąmokslo teorija... smile.gif Jau pabrango nuo gegužės 1 d. - https://www.regula.l...peratorius.aspx

Tiesą pasakius, pamačius naujus įkainius man žabtai nukrito. Su tokiomis kainomis man vien dujų įsivedimas kainuotų kaip normalus oras-vanduo ŠS...
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2020 05 12, 03:03)
Jei visa ta rašliava buvo tik tam, kad paskleisti gandą "miltai pabrangs", kad miltais prekiaujantiems biznis geriau eitūsi, tai gailiuosi, kad dėl tamstos laiką gaišau.
P.P.S. Niekad nemaniau, kad Dujų bendrovėms reikia tokių marketinginių triukų.
Vajezau,tikrai negalvojau kad taip "jautriai" sureaguosite,tikrai vertinu ir gerbiu jūsų nuomone ir neturiu nieko bendro su dujų marketingu ( kam aš tas foto dariau savo malkų pečiaus ir t.t.),tikrai labai atsiprašau jei kažką įžeidžiau,soriukas.
Atsakyti
QUOTE(Verteris @ 2020 05 12, 08:44)
Su tokiomis kainomis man vien dujų įsivedimas kainuotų kaip normalus oras-vanduo ŠS...


Man tai džiugu girdėti, pereisim prie švaresnės energijos smile.gif. Nors keista, nes elektros kaina, kylant dujų kainai, taipogi turi kilti.
Papildyta:
QUOTE(VilmaDel @ 2020 05 10, 22:59)
tik po didele srove,tai vos pirstu nenudegiau,


Su momentiniu pašildymu, norint išvengti temperatūrų pulsacijos visada turi vandenį leisti maksimalia srove. Maksimaliai leidžiant pulsacijos ir nepastebėsi. Bet kai indus tenka plauti maksimaliai vandens srovei tekant ir taškais visur, tai tikrai nervina. Po dušu praustis kaip ir įpranti visąlaiką maksimaliai vandenį atsukti, nors ir tai pasitaikydavo per silpnai atsukti.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2020 05 12, 14:40)
Man tai džiugu girdėti, pereisim prie švaresnės energijos smile.gif. Nors keista, nes elektros kaina, kylant dujų kainai, taipogi turi kilti.


Tai čia ne pačių dujų, o jų įvedimo kaina. Sumetus į krūvą visus dujinio šildymo įrengimo kaštus (įvedimas, katilas, langas katilinėje, skylė kaminui sienoje ir t.t.) kažkaip jau visai ne pigus gaunasi pasirinkimas...
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2020 05 12, 16:40)
Man tai džiugu girdėti, pereisim prie švaresnės energijos smile.gif.

Dabar APVA -ai galima pateikti paraišką kompensacinėms išmokoms gauti už iškastinį kurą (gamtines dujas, dyzelinį krosnių kurą, akmens anglį, durpių briketus ir kt.) naudojančių šilumos įrenginių keitimą į 5 klasės biokuro katilus ir šilumos siurblius (išskyrus oras-oras) .


Plačiau https://www.apva.lt/...ius-irenginius/
Atsakyti