Įkraunama...
Įkraunama...

Justiniškių namai (Mozūriškių g.17)

Merdeja sios statybos...Jau pries kokius metus laiko jie aktyviai pardavinejo butus, bet kol kas statybu pabaigos nematyti. O aplink krumynai, bruzgynai..Aplinkelis salia, tarsa, triuksmas bus.
Atsakyti
Sveiki, galvojame pirkti butą šiame name, bet kad internete atsiliepimai nelabai gražūs. O dar ir įmonės statusas kažkoks neaiškus.. Gal kas nors, kas jau pirkote butą šiame projekte, kažką plačiau žinote? Ar nėra didelės rizikos investutoi pinigus į šitas nesibaigiančias statybas? Gal visgi jau į pabaigą jos eina?
Atsakyti
matau kasdien, nejuda ten niekas. Kartais pajuda. Ir vėl sąstingis. Mes ten nepirkom vien dėl to, kad pirksi neaišku ką neaišku kada. ir neaišku kas bus šalia be aplinkelio
Atsakyti
Na, judėt tai juda kažkiek, šiandien pasivažinėjome aplink, darbininkai po teritoriją vaikšto, kaip suprantu tvarko vidų namo jau. Tikrai nėra taip, kad statybos stovėtų vietoje thumbup.gif
Atsakyti
Įsigijome butą šiame name ir esame visiškai patenkinti, neturime prie ko prikibti smile.gif Vieta labai patinka, susisiekimas su miestu tobulas, mažaaukštė statyba pritraukė, taip pat pasitikėjimo pridėjo ir malonus bendravimas. Užsitęsusios statybos yra visiškai logiškai paaiškinamos, todėl tai mūsų neatgrąsė smile.gif Labai džiaugiuosi įsigytu butu ir linkiu visiems surasti savo svajonių būstą rolleyes.gif

Iki susitikimo, būsimieji kaimynai! mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes taip pat 4u.gif
Būsim kaimynai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringarate @ 2014 01 15, 11:42)
Įsigijome butą šiame name ir esame visiškai patenkinti, neturime prie ko prikibti  smile.gif Vieta labai patinka, susisiekimas su miestu tobulas, mažaaukštė statyba pritraukė, taip pat pasitikėjimo pridėjo ir malonus bendravimas. Užsitęsusios statybos yra visiškai logiškai paaiškinamos, todėl tai mūsų neatgrąsė smile.gif Labai džiaugiuosi įsigytu butu ir linkiu visiems surasti savo svajonių būstą  rolleyes.gif

Iki susitikimo, būsimieji kaimynai!  mirksiukas.gif

g.gif tobulas susisiekimas su miestu???Pro kurį galą? doh.gif
Atsakyti
Labas, ir kiek jums kainavo butas? Kelintam aukste, kokia kvadratura?

Labai salia ten bus aplinkelis...Labai labai arti.. 100 metru lyg...
Atsakyti
Nu ką jūs kliedit su tuo labai labai arti aplinkelis. Ar jūs buvot ten ir matėt?
Šiuo metu gyvenu fabijoniškėse, ir pvz. Ukmergės g. man arčiau namų, nei tas apinkelis. Kiti gyvena prie pat kalvarijų g., prie pat laisvės pr., ir ką? Dabar gal imkim visi į miškus išsikraustykim, kur kelių jokių šalia nėra? doh.gif
Nesuprantu, man tas aplinkelis išvis, daugiau pliusas atrodo, nei minusas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(existence @ 2014 01 16, 22:21)
Nu ką jūs kliedit su tuo labai labai arti aplinkelis. Ar jūs buvot ten ir matėt?
Šiuo metu gyvenu fabijoniškėse, ir pvz. Ukmergės g. man arčiau namų, nei tas apinkelis. Kiti gyvena prie pat kalvarijų g., prie pat laisvės pr., ir ką? Dabar gal imkim visi į miškus išsikraustykim, kur kelių jokių šalia nėra?  doh.gif
Nesuprantu, man tas aplinkelis išvis, daugiau pliusas atrodo, nei minusas biggrin.gif



Na gal ten tu metru ir daugiau.. Bet jei reikes eiti nuo namu link virsuliskiu, tai reiks pereiti ta aplinkeli, idomu kaip jusu vaikai per ji eis..Nelabai tikis, kad del Mozuriskiu bus pastatytas tiltas pestiesiems..Man butu nesaugu del vaiku..Ypac, kai jie vieni eis i mokykla. Jei klystu, tai tada dziugu del Jusu. Ir prasau mane tada pataisyti.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 17 sausio 2014 - 08:40
O kaip vaikai gyvenantys visur kitur į mokyklą nueina? smile.gif
Jei jau labai sudėtinga bus eiti, tai dar toks dalykas egzistuoja kaip automobiliai, autobusai 4u.gif
+ neturim mes vaikų, tai kol dar pradėsim planuoti ir kol apturėsim, manau kažkas tikrai jau bus sugalvota dėl tų kelionių į mokyklą. Ir namas manau ne vienas vienintelis ten stovės, o ir daugiau bus statoma su laiku, tad poreikis ar tai tilto, ar požeminės perėjos atsiras taip pat.
Tiesą sakant, kadangi man neaktualu, tai per daug į tai nesigilinau dar į keliones į mokyklą.
Bet faktas, kad dalis to aplinkelio jau yra nutiesta, ta, kuri eina lygiagrečiai su namu. Ir jis tikrai toli, galit kad ir tam pačiam maps.lt pažiūrėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo existence: 17 sausio 2014 - 08:45
QUOTE(existence @ 2014 01 17, 08:39)
O kaip vaikai gyvenantys visur kitur į mokyklą nueina?  smile.gif
+ neturim mes vaikų, tai kol dar pradėsim planuoti ir kol apturėsim, manau kažkas tikrai jau bus sugalvota dėl tų kelionių į mokyklą.
Tiesą sakant, kadangi man neaktualu, tai per daug į tai nesigilinau dar.
Bet faktas, kad dalis to aplinkelio jau yra nutiesta, ta, kuri eina lygiagrečiai su namu. Ir jis tikrai toli, galit kad ir tam pačiam maps.lt pažiūrėti.


Tai va neturit vaiku, todel ir nesirupinat. Kitur taip irgi yra gatves, bet jomis vaziuoja masinos netokiais dideliais greiciais ir pati gatve nera tokia plati. O vaikai tikrai neturi sparnu.. Zmones, kurie turi vaiku nori gyvent prie ramesniu gatviu..


Sios statybos jau vyksta apie metus laiko. Man keista, kai per metus laiko negali pabaigti statybu iki galo. O namas tik 4 aukstu.

Bet siaip pats namukas tai visai grazus. Tik man vieta nepatinka. Ir kelia abejoniu statytojas. O taip pat neaisku, kas bus salia pastatyta, nes vietos yra daug.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 17 sausio 2014 - 08:52