Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

Jooo Astų ir Daivų labai daug. Dabar daug kas duoda vardą Nojus bei gabrielė. Daug Liepų.. Tėvai patys pasirenka ar duoti popiliarų vardą ar ne. Manau geriau nepopuliarus.. Mano buvo nepopuliarus, nesakysiu kox biggrin.gif , bet jei girdi ką šaukiant, tai garantuotai tave. Pabandykit kur mieste šūktelti Astą, bent penkios atsisuks. Ir taip visą gyvenimą.. Užjaučiu. Bet matyt ne tragedija..
Atsakyti
Beprasmiška diskusija doh.gif
Ką reiškia "atsibodę"? Vienam vienas patinka, kitam - kitas. Man Greta gražus vardas, todėl nė kiek nepergyvenu, kad ir kažkam kitam jis pasirodė gražus mirksiukas.gif Tegu aplinkui būna kad ir šimtas Gretų tongue.gif
Negi vadinsi vaiką pvz Granitūra, vien tam, kad tikrai aplinkui niekas tokio vardo neturėtų... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausyte1: 17 birželio 2005 - 14:52
QUOTE(Ausyte1 @ 2005 06 17, 16:51)
Beprasmiška diskusija  doh.gif
Ką reiškia "atsibodę"? Vienam vienas patinka, kitam - kitas. Man Greta gražus vardas, todėl nė kiek nepergyvenu, kad ir kažkam kitam jis pasirodė gražus  mirksiukas.gif  Tegu aplinkui būna kad ir šimtas Gretų  tongue.gif
Negi vadinsi vaiką pvz Granitūra, vien tam, kad tikrai aplinkui niekas tokio vardo neturėtų...  doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man gražu ir neatsibosta visi gražūs vardai smile.gif Pasižiūrėkite, juk pvz., Tomų yra visose kartose. Arba tų pačių Daivų ir Astų. Jei vardas patinka jį renkantiems tėvams dabar, patiko prieš 40 metų, tai kas čia blogo. Man labiau nepatinka dirbtinai sukalti vardai, kai tėvai siekia originalumo ir persistengia. Net nejauku į žmogų kreiptis būna...
Atsakyti
labai jus jau audringai suregavote i sia tema cry.gif as tik paprasciausiai domejausi tokiu reiskiniu kaip "vardu mados". o jis tikrai egzistuoja kaip irodyma galiu pateikti toki pvz: suskaiciuokite kiek pazistate luku ar dominyku ir kiek pazistate andriu iki 3 metu amziaus. sutinku su ta nuomone, kad daznai pasitaikantys vardai nebutinai yra negrazus.
bet kaip jaustis tam vaikui atejus i darzeli ar i mokykla kai aplink yra keli vaikai turintys tuos pacius vardus. Panasiai buvo mano sesei, nes jos vardas agne, o jos klaseje buvo net trys tokios thumbup.gif tai is pradziu jas visas vadino pavardemis o veliau sugalvojo vadinti: agne, agnute ir agnyte doh.gif nebutinai reikia vadinti Granituromis, nes yra daug tokiu vardu kuriuos gali isgirsti ne tik n-kartu kieme, parduotuveje ar kur kitur drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(deive @ 2005 06 17, 16:11)
bet kaip jaustis tam vaikui atejus i darzeli ar i mokykla kai aplink yra keli vaikai turintys tuos pacius vardus.

O ko čia nesijausti?! Įdomu, kuri smagiau jausis: viena iš trijų tos pačios klasės Gabrielių ar vienintelė visoje apskrityje Fekalija. Bet ir ji kartais nekompleksuoja thumbup.gif
Atsakyti
Nu dabar pavarysiu kaip tikra namų šeimininkė tongue.gif
Buvo kažkada laidelė pas Nomedą apie retus vardus, ar kažkas panašaus...
Tai iki šiol atsimenu. Studijoj buvo mergina, kurią tevai pavadino Ūka-Gandrė (du vardai). Jinai iki 16 metų kompleksavo ir keikė tėvus už tokį vardą. O klausimas "koks tavo vardas? - Ūka Gandrė... - Koks koks???" jai iš viso buvo iki gyvo kaulo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2005 06 17, 16:16)
O ko čia nesijausti?! Įdomu, kuri smagiau jausis: viena iš trijų tos pačios klasės Gabrielių ar vienintelė visoje apskrityje Fekalija. Bet ir ji kartais nekompleksuoja thumbup.gif

megalol.gif megalol.gif megalol.gif
sutinku kad geriau daznas normalus vardas o ne kokia nesamone smile.gif
siaip man tikrai atsibodo Gabrieles,Lukai,Mantai,Matai ir visi musu bendraamziu vardai jurga,rasa,tomas,andrius,marius,mindaugas....
labai plinta Mia(Mija),Meja,nezinau ,man tie naujadarai nelabai...
Atsakyti
Tai kad vaikai visai nekompleksuoja, kai grupėje keli vaikai tokiu pačiu vardu. Jiems visai faina. Kaip ir vienodi rankinukai ar sijonai - čia jau prikolas. Ne tai kai mes, persenusios tetos, iš baliaus bėgam ji pamatom nors vieną tokią pačią detalę biggrin.gif
Atsakyti
Bet tai kad mamytėms reiškia fantazijos trūksta, ir dar kalendorių tingi pavartyti. Ai kaimynės gražus geras vaikas Mantukas ir mano bus Mantukas. O po to abi per langą šaukia mantukai eikš valgyti. Vargšas ne tas Mantukas.. Nesutinku, kad fainai būti tokiu pačiu vardu kaip šimtai aplinkui. Nesamonė.
Atsakyti
QUOTE(Ausyte1 @ 2005 06 17, 15:51)
Beprasmiška diskusija  doh.gif
Ką reiškia "atsibodę"? Vienam vienas patinka, kitam - kitas. Man Greta gražus vardas, todėl nė kiek nepergyvenu, kad ir kažkam kitam jis pasirodė gražus  mirksiukas.gif  Tegu aplinkui būna kad ir šimtas Gretų  tongue.gif
Negi vadinsi vaiką pvz Granitūra, vien tam, kad tikrai aplinkui niekas tokio vardo neturėtų...  doh.gif

Visiškai sutinku,vistiek nebus vardas,kad būtų vienintelis nebent susikurtum kokią nesąmonę(kaip dabar mėgsta daryti tėveliai,kad tik šūstriau). O ir į kitas šalis pažvelgus,tai ten irgi šimtai besikartojančių vardų ir Jhon'ų daug, ir Pedr'ų, ir Juan'ų,ir Anų ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Vita_ @ 2005 06 17, 17:47)
Bet tai kad mamytėms reiškia fantazijos trūksta, ir dar kalendorių tingi pavartyti. Ai kaimynės gražus geras vaikas Mantukas ir mano bus Mantukas. O po to abi per langą šaukia mantukai eikš valgyti. Vargšas ne tas Mantukas.. Nesutinku, kad fainai būti tokiu pačiu vardu kaip šimtai aplinkui. Nesamonė.

drinks_cheers.gif
Atsakyti