Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

Dukros darželio grupėje 3 Emilijos doh.gif
Atsakyti
Kamilė, Gabrielė
Atsakyti
Tomas, Lukas, Martynas, Mindaugas, Dominykas
Ieva, Gabrielė, Gabija, Agnė, Kamilė
Atsakyti
Nepamirškit Eglės, Tado. O Arvydas dažnas. O tarp 40mečių moteriškaičių dažnas Irena. Tokias pažystu kokias keturias
Atsakyti
Emilijos/Amelijos, Gabrielės, Gretos, berniukų - Mantai

Čia gal labiausiai atsibodę, nors nesakau, kad negražūs g.gif
Atsakyti
Žinoma, jie nėra negražūs, tiesiog atsibodę...Man jau ir Miglė atsibodęs, nors pats gražiausias biggrin.gif Kai per dieną tą patį pakartoji 5000 kartų visokiom intonacijom, tai per gerklę baigia išlysti biggrin.gif
Atsakyti
Greta, Aurelija, Tomas, Matas, Gabrielė, Lina, Kristina, Julija, Mantas - gražūs vardai, bet jų per daug biggrin.gif
Atsakyti
Ko jau čia atsibodę? Dažni ir tiek.... su savom išrinkimo istorijom tongue.gif
Atsakyti
Eglė- labai dažnas, bet man neigiamo atspalvio nesuteikia vardui. Ir toliau jis- pats gražiausias thumbup.gif
Atsakyti
Tarp bendraamziu pilna Jurgų ir Kristinų, Vytautų, Andrių o kabiausiai Mindaugų
Atsakyti
QUOTE(_Vita_ @ 2005 06 17, 13:16)
Tarp bendraamziu pilna Jurgų ir Kristinų, Vytautų, Andrių o kabiausiai Mindaugų

Na jau tikrai, tu Jurgu ir Kristinu per daug doh.gif
Atsakyti
Kiekvienas laikas savo populiarius vardus turi. Jei kalbėčiau apie bendraamžius, tai dažniausiai pasitaikantys vardai - Tadas, Tomas, Audrius, Andrius. Iš merginų - Jurgitos bei Justinos. Apie vardus, kuriuos deda šiais laikais mamos savo vaikams, nieko neišmanau, pastebėjau tik tiek, kad dažnai deda tokius mano akim senoviškus vardus (Mykolas, Rapolas ir pan.), tačiau kai šie vaikai užaugs, tokie vardai jiems bus norma, o kokia nors Rima jiems skambės senoviškai. g.gif

O iš mamos visokių draugių, buvusių bendradarbių, kaimynių ir pan. vardų, susidarau įspūdį, kad daugiausia visokių Astų, Daivų, Jolantų. Irgi pakankamai atsibodę vardai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mally: 17 birželio 2005 - 14:06