Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

O man beryšio ši tema. Toks jausmas, kad nusibodę- visi normalūs/paprasti vardai. Kas vienam nusibodę- kitam gal ne, tai ko čia rašinėt. Juk geriau, aš manau, kad 4 Kristinos, 3 Ievos ir panašiai, nei viena kokia Eulalija, Kunigunda ar Klozetina mirksiukas.gif Kurių vardų kad nepamiršt vos ne ant popieriuko reikia užsirašyt... Gražumas paprastume mirksiukas.gif
Atsakyti
O man laabai gražūs Smiltė, Urtė, Elzė, Mija, Lėja, Barbora, Adelė, Uršulė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomygirl: 08 rugpjūčio 2005 - 15:32
QUOTE(sniegiena @ 2005 08 08, 12:18)
O man beryšio ši tema.  Toks jausmas, kad nusibodę- visi normalūs/paprasti vardai.  Kas vienam nusibodę- kitam gal ne, tai ko čia rašinėt. Juk geriau, aš manau, kad 4 Kristinos, 3 Ievos ir panašiai, nei viena kokia Eulalija, Kunigunda ar Klozetina  mirksiukas.gif  Kurių vardų kad nepamiršt vos ne ant popieriuko reikia užsirašyt...  Gražumas paprastume  mirksiukas.gif


Ir kodėl toks pyktis ima? g.gif g.gif . Man kaip tik įdomu paskaityti apie dažnus/atsibodusius vardus. Gal kitoms mamoms tai padės išsirinkt tinkamą vardą.
Atsakyti
Mes savo dukrą pavadinom Ieva. Man šitas vardas patiko todėl, kad trumpas ir savo prasmių turintis kelias... prisipažinsiu, dabar kiek nesmagu, jog jis (PASIRODO) yra dažnas tongue.gif ..... o aš nepažįstu ir net nežinau nei vienos Ievos.... tai sąžinė dėl populizmo tikrai negraužia......
Man tai dažniausiai sutinkamas mergaitės vargas: Gabija..... nu bet gražus. Tie vardai todėl ir tampa populiariais ir dažnais, jog gražūs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute2 @ 2005 08 07, 08:12)
Aš mokytojauju. Antroje klasėje iš 20 vaikų - 4 Kristinos, 3 Lauros.


Mano mama mokytojauja, tai Kristinos, Lauros, Andriai labai populiarūs biggrin.gif Kiekvienoje klasėje bent po pora visąlaik būna tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegiena @ 2005 08 08, 12:18)
O man beryšio ši tema.  Toks jausmas, kad nusibodę- visi normalūs/paprasti vardai.  Kas vienam nusibodę- kitam gal ne, tai ko čia rašinėt. Juk geriau, aš manau, kad 4 Kristinos, 3 Ievos ir panašiai, nei viena kokia Eulalija, Kunigunda ar Klozetina  mirksiukas.gif  Kurių vardų kad nepamiršt vos ne ant popieriuko reikia užsirašyt...  Gražumas paprastume  mirksiukas.gif


Nereikia pykti, tačiau kas teisybė, tas ne melas. Dažni vardai kartais sukelia nemažai nepatogumų, kvieti vardu ir atsisuka į tave bent dešimt. biggrin.gif Bendraujant dažni vardai įgauna "antrąjį" vardą, pvz Inga blondinė, Inga bednradarbė ir t.t. Nesakau jog Klozetina ar sunkiai liežuviu ištariami vardai yra patys nuostabiausi, bet pasirinkimas šiais laikai vardų tikrai nemenkas yra.
Atsakyti
QUOTE(gritte @ 2005 08 09, 10:21)
Ir kodėl toks pyktis ima?  g.gif  g.gif . Man kaip tik įdomu paskaityti apie dažnus/atsibodusius vardus. Gal kitoms mamoms tai padės išsirinkt tinkamą vardą.



Baikit, aš nepykstu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Bet kad kai skaitai- visi paprasti, eiliniai, ne "samadielkos" (kaip pvz. Linvita, mama Lina+tėtis Vytautas), yra nusibodę... g.gif g.gif Nu ką padarysi, kad žmonių daug, o vardų neperdaug, tai ir kartojasi.... Rodos išvardinote kaip nusibodusius vos ne visus vardus..... O suraskite pvz. Kristiną, Vaidą (nors rodos toooks nusibodęs) 3-5 metų, visi 12-15 metų, o mažiems vaikasm šių vardų nebededa, ir kažkada jie bus reti, O Gabijų, Gabrielių, Tomų ir t.t. bus nnnnnn....
Atsakyti
Ir dar, pvz. man labiau "beryšesni" yra vardai iš serialų (Lauritos, Evitos (o kodėl ne lietuviškai ieva??) ir kiti absoliut. nelietuviški vardai lietuvaičiams, aš nesakau, jei tėvai nelietuviai- kitas reikalas. Pvz. pažiūrėkit rusų tautos kokios ištikimos- visi tikri rusiški, seni vardai - Marijos, Valerijos, Oksanos ir t.t, na tų mandrių tikrai nėra.
Atsakyti
QUOTE(Ausyte1 @ 2005 06 17, 15:51)
Negi vadinsi vaiką pvz Granitūra, vien tam, kad tikrai aplinkui niekas tokio vardo neturėtų...  doh.gif


Dar toks originalus vardas būtų Fekalija laugh.gif Kažkur girdėjau, kad tėvai dėl gražaus skambesio ketino tokiu vardu dukterį pavadinti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(nes @ 2005 08 09, 10:17)
Mes savo dukrą pavadinom Ieva. Man šitas vardas patiko todėl, kad trumpas ir savo prasmių turintis kelias... prisipažinsiu, dabar kiek nesmagu, jog jis (PASIRODO) yra dažnas tongue.gif ..... o aš nepažįstu ir net nežinau nei vienos Ievos.... tai sąžinė dėl populizmo tikrai negraužia......
Man tai dažniausiai sutinkamas mergaitės vargas: Gabija..... nu bet gražus. Tie vardai todėl ir tampa populiariais ir dažnais, jog gražūs doh.gif


Nes, mano irgi Ieva. Kol nepavadinau dukros, tai tik vieną Ievą pažinojome, o po to Ievos - įvairaus amžiaus - ėmė lįsti kaip grybai po lietaus.

Kitavertus bendravardžiai turi ir bendrumų - visada smagu sutikti tą pačią dieną gimusį žmogų, ar šiaip ką nors bendro turintį, kad ir bendrą vardą.
Atsakyti
QUOTE(Tomygirl @ 2005 08 08, 16:30)
O man laabai gražūs Smiltė, Urtė, Elzė, Mija, Lėja, Barbora, Adelė, Uršulė

Man irgi labai gražus vardas Adelė thumbup.gif gal net savo mergytę taip norėčiau pavadinti..
Atsakyti
Dazniausius vardus tai galima paziureti day.lt ten taip nurodyta:
Populiariausi vardai
Linas, Lina, Linė – žiūrėjo 24081 žmogus
Tomas, Toma – žiūrėjo 23277 žmonės
Andrė, Andrius – žiūrėjo 15688 žmonės
Kristina, Kristinas – žiūrėjo 15643 žmonės
Paulius – žiūrėjo 15020 žmonių
Agnė, Agnetė, Agnietė – žiūrėjo 14642 žmonės
Audra, Audrė, Audrius – žiūrėjo 14313 žmonių
Mindaugas, Mindaugė – žiūrėjo 13555 žmonės
Darius – žiūrėjo 12401 žmogus
Inga, Ingė – žiūrėjo 12357 žmonės

doh.gif
Atsakyti