Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

Bet džiugu, kad dabar tėveliai vis dažniau prisimena senesnius gražius vardus angel.gif
Atsakyti
Mano pažįstamos dukters klasėje buvo 7 Julijos ir dar vienas Julianas... cry.gif
Gerai, kad bent visų jų pavardės buvo skirtingos... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(deive @ 2005 06 16, 17:51)
na mamules dabar prasyciau ivardinti tuos vardus kurie yra labiausiai atsibode doh.gif tu kuriuos kiekviena diena parduotuveje gali isgirsti po penkis kartus  g.gif



Justas, Emilija, Robertas
Atsakyti
man labai grazus Gabija ir Gabriele, bet jau tiek dazni,kad ui, o is berniukisku tomai, lukai jau net igriso.
Siaip jau aisku geriau vaika Tomu vadinti, neis paskui tokie islenda kaip pas mus darbe Feliksas Katinas, arba Fortunatas Vilniskis...Motvydas Prutkauskas,..brr...nu reikia kazkaip ir prie pavardes derinti. O tie kur tokie reti isgalvoti buna ale Dangerutis, tai islenda koks diedas skustas remas ir vardu dangerutis...apie ka tevai galvojo g.gif blink.gif gal, kad visa gyvenima kudikelis bus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 11 rugpjūčio 2005 - 13:38
Na va, mano vardas pasirodo baisiai daznas, bet man labai smagu, kai sutinku bendravarde, norisi su ja susipazinti, palyginti biggrin.gif

Dukryte pavadinau Aiste ir ne tiek daug ju yra, o jei ir sutinkam tai "visas tetas Aistes per telika rodo"(cituoju dukryte) biggrin.gif

O sunui-Jono vardas teko.As labai nenorejau, bet vyrui kvailai pasakiau:"Jei vaziuosi su manim i gimdyma, tada bus Jonas"Chi! Jis ir vaziavo! O dabar dziaugiuosi-jam vardas tinka.

Is tikruju manau, kad vaikai savo vardus atsinesa........[SIZE=1]
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
skaičiau, kad populiariausi yra Gabija, Greta, Garbielė - jie man gražūs, bet savo nevadinsiu tokiu, o is vyrišku tai Lukas, Andrius ax.gif
Atsakyti
Lukas, Gabija, Gabriele, Mantas, Emilija... Ju dabar tiek, kaip seniau Tomu, Ingu ar Jurgu... Bet nieko nepadarysi, jei tevams vardas grazus, kodel neturetu juo vadinti savo beibio, kad nors vardas ir daznas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Staarm @ 2005 08 05, 13:43)
Forume tikrai yra forumiete, o jos dukrytes vardas Samanta, o beje mano puske savo mergytei irgi dave si varda, tad lietuvoje ju tikrai ne dvi


Žinau, kad Dainavos rajone gyvena mergaitė - lietuvaitė Samantha... mad.gif mad.gif
sorry, bet mano galva tėvai ligoniai turėjo būti, suteikdami tokį vardą...
Atsakyti
Stai koki straipsniuka pavyko rasti internete sia tema:
"Po keleto metų Lietuvos mokyklose klegės daugybė Gabijų, Gabrielių, Gretų, Lukų, Mantų ir Matų. Bent po keletą klasėse mokysis ir Edgarų, Nojų, Dominykų, Kamilių, Kotrynų, Emilijų.
Vardų, kaip ir drabužių mados, pasirodo, nuolat keičiasi. Šiuo metu madingiausi vardai – Gabija ir Lukas. Madinga ieškoti ir ypatingai retų, negirdėtų vardų bei kūdikius vadinti gamtos reiškinių, dievybių vardais. "
Atsakyti
Indre ir Lukas cry.gif
Atsakyti
gabrielė, gabija, greta, monika
lukas, pijus, matas
Atsakyti
tie visi vardai bangom ateina....po kokių 5-6 metų tokių vardų kaip mūsiškiai ar mūsų tėvų išvis nebus....

Pvz dėkit mergaitei vardą Regina, Genovaitė, Nijolė biggrin.gif garantuoju, kad klasėj tikrai daugiau tokių nebus biggrin.gif

o kuo jums blogas Pranas biggrin.gif manau klasėj bendravardžių irgi nebus....

Ieškot originalumo krūmuose blink.gif geriau pasikapstykite paprastuose varduose ir rasite..... o tai dabar Upės, Vakarai, Rytai, vos ne Pietūs, visi išeilės medžiai ir t.t ir galvoja, kad tai orginalu...


nors...skonio reikalas 4u.gif
Atsakyti