Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

Vaikams vardus rinkau tokius ,kad neidėtu pravardžių ir tinkančius prie pavardės. Dukra pravardės neturi o sūnų vadina Duliu,Ovyda. sad.gif
Atsakyti
sio menesio Tavo vaike yra straipsniai apie vardu rinkima ir kriterijus (tiksliau mamyciu laiskai), tai dazniausia atsizvelgiama kad butu retas ir ne Lietuvoj normaliai vadintu... visgi ES... laugh.gif beje, yra ir musu forumieciu mamku pasisakymu! thumbup.gif
Atsakyti
Ziuriu cia Dominykas, minimas kaip daznas vardas. g.gif Mes gyvename svetur ir kai dejau suneliui si varda pries pusantru metu, net neissivaizdavau, kad jis yra toks populiarus Lietuvoje. Cia tai vardas kaip vardas, turbut i 20-tuka net nepapuola. Na, mes ziurejome vardo, kuri lengvai galetume sutrumpinti ant amerikonisku popieriu. Taigi ant gimimo liudijimo jis yra Dominik, o namie saukiame lietuviskai-Dominyku tongue.gif
Atsakyti
As tai berniukui vardo ieskau smile.gif , dar Nojum norejau pavadint, bet velgi dabar labai popoliarus sis vardas. Na aisku, kai vardas grazus tai ir populiarus.

O kaip Jums atrodo Adomas populiarus ar ne itin?

As kazkokio labai isskirtinio vardo nenoriu duoti, nes visa gyvenima savo varda sakau ir kartu paaiskinima, kaip taisyklingai istart huh.gif .

Na dar Pijus man atrodo labai daznas.
Atsakyti
Man atrodo, kad Adomas yra pakankamai daznas. Bet jei tau patinka -kodel gi ne?
Kiek pamenu 2002 metu desimtuka, tai populiariausi buvo - Karolis, Edgaras, Matas, Lukas.. ir nepamenu daugiau. Mergaiciu- Gabriele, Kamile,Laura..
Atsakyti
Augusto vardas forume, tai tikrai- labai populiarus, tačiau realiai, mūsų mieste, aš nepažystu nei vieno berniuko tokiu vardu. Ir nei vienos mergaitės. biggrin.gif Ir negaliu pasakyti, nuo ko tai priklauso. g.gif
Atsakyti
QUOTE (Nedurna @ 2004 08 06, 20:54)
Man atrodo, kad Adomas yra pakankamai daznas.

O as nepazistu nei vieno Adomo smile.gif Man tas vardas pakankamai retas atrodo smile.gif

Gal kaip kur? g.gif
Atsakyti
QUOTE (californiagirl @ 2004 08 06, 00:15)
kai dejau suneliui si varda pries pusantru metu, net neissivaizdavau, kad jis yra toks populiarus Lietuvoje.

Pries pusantru metu vardas Dominykas nelabai dar populiarus buvo ir Lietuvoj wink.gif . O kada konkreciai gime tavo Dominykas?
Atsakyti
QUOTE (Kuzia @ 2004 08 06, 22:42)
Pries pusantru metu vardas Dominykas nelabai dar populiarus buvo ir Lietuvoj wink.gif . O kada konkreciai gime tavo Dominykas?

Dominykas gime 2003 sausio 12d. rolleyes.gif tongue.gif
Atsakyti
O man thumbup.gif grazus retesni vardai-ADRIJUS,RIDAS,PAULA,ANDREJA,ENRIKA
Atsakyti
Na o mano vaiku vardai, pagal sia diskusija - populiariausi. Auguste ir Dominykas ( cia dar pakeliui wink.gif ). Na ir ka, Auguste be saviskes zinau tik viena ir ta 3 metais jaunesne uz mano, beje pavadinta pagal mano dukra, o Dominyko is viso nei vieno nepazystu. Tik cia, foume, suzinojau, kad sis vardas nu tipo labai populiarus blink.gif . kazkaip nesutikau nei vieno dar g.gif
Atsakyti
Sako, kad Gustė vardas labai populiarus. Bet per metus laiko mačiau tik vieną mergytę vardu Gustė, kuri buvo 3 metais už manąją vyresnė. Pati dirbu ikimokyklinėje įstaigoje ir kol kas negirdėjau, kad kurioje nors grupėje būtų mergytė vardu Gustė. g.gif
Ir dar man Augustė, tai ne tas pats kas Gustė. Todėl nesuprantu tų tėvelių, kurie duoda vardą Augustė, o vadina Guste. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manguste: 07 rugpjūčio 2004 - 20:23