Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

QUOTE (n@t@ @ 2004 08 05, 19:51)
Sveikos merginos, smile.gif

Gal zinot kokie vardai siuo metu populiariausi? Labai nenoreciau netycia tokiu pavadint. Dukros vos nepavadinau Emilija (patiko dar nuo mokyklos laiku, kai  Emilijos Pliaterytes kuryba nagrinejom), bet dabar dziaugiuosi, nes laiku supratau, kad sis vardas nors ir labai grazus, bet ziauriai populiarus. wink.gif

Na neseniai atradau Lietuvos ryto priede sostine atrodo penktadieniais praejusios savaites populiariausius vardus raso, bet savaites statistika aisku menkoka.

Berniukiu (nes man aktualiau wink.gif ) populiariausi : Lukas, Ignas, Domas, Dominykas, Karolis. Na kokie dar?


Kokia gi jus cia Emilijos Pliaterytes kuryba nagrinejot? laugh.gif

Siek tiek info is interneto (turejot mokytis ir mokykloj tongue.gif ):

nepykit uz kanduma rolleyes.gif

Emilija Pliaterytė (1806-1831)

Grafaitė, gimė Vilniuje.

Su pusbroliu Cezariu Pliateriu (1810-1869) suorganizavo Dusetose sukilėlių būrį ir dalyvavo 1831 m. sukilime. Kartu su J. Horodeckio sukilėliais 1831.04.04 užėmė Zarasus. Vėliau su savo būriu prisijungė prie K. Zaluckio sukilėlių korpuso.

Dalyvavo eilėje mūšių:

Prastavonių ( Radviliškio rajone),

ties Maišiogala,

Kauno gynime,

ties Šaukėnais ( Radviliškio rajone).

Sukilėlių kariuomenei traukiantis į Prūsiją, mėgino prasiveržti į Lenkiją, persišaldė ir mirė prie Kapčiamiesčio.

E.Pliaterytė buvo 25 pėstininkų pulko 1 kuopos garbės vadė, kapitonė.
Atsakyti
QUOTE (Uriukas @ 2004 08 07, 21:32)

Kokia gi jus cia Emilijos Pliaterytes kuryba nagrinejot? laugh.gif

Nu gal labai pirti kure priesams biggrin.gif O gal ir saviskiams, kaip kapitone... biggrin.gif
Atsakyti
laugh.gif Nu ir as taip pagalvojau
Atsakyti
QUOTE (californiagirl @ 2004 08 07, 07:42)
Dominykas gime 2003 sausio 12d. rolleyes.gif  tongue.gif

Oooo, tai 2.gif musu beveik vienodi rolleyes.gif . Mano nail.gif 10 dienu jaunesne. Beje, iki 40 sav nestuke.gif nuosirdziai tikejau, kad gims Dominykas.
Atsakyti
ar vardas Greta Lietuvoje irgi siuo metu "ant bangos" ? Amerikoje jau su 6-iom Gretom esu susidurusi po dukros gimimo g.gif
Atsakyti
QUOTE (TauRe @ 2004 08 08, 08:11)
ar vardas Greta Lietuvoje irgi siuo metu "ant bangos" ? Amerikoje jau su 6-iom Gretom esu susidurusi po dukros gimimo g.gif

Šiaip tai vienas iš populiaresnių smile.gif . Bent jau aš pažįstu 4 biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE (TauRe @ 2004 08 08, 05:11)
ar vardas Greta Lietuvoje irgi siuo metu "ant bangos" ?  Amerikoje jau su 6-iom Gretom esu susidurusi po dukros gimimo  g.gif

Nepazistu nei vienos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 08 rugpjūčio 2004 - 11:20
Įdomumo dėlei:
atsiverčiau Tavo vaikas ir panagrinėjau "Modeliukų" vardus. Jūsų dėmesiui:
1. Augustas (-ė) (beje, čia priskiriu ir galūnes -inas) - 9 vnt.
2. Gabija - 4 vnt.
3. Gustė (-as) - 4 vnt.
4. Ignas (-ė) - 4 vnt.
5. Austėja - 4 vnt.
6. Emilija (-is) - 4 vnt.
7. Danielis (-ius; -ė) - 3 vnt
8. Brigita - 2 vnt.
9. Gerda - 2 vnt
10. Nedas - 2 vnt.
11. Greta - 2 vnt
12. Ema - 2 vnt.
Kitų daugmaž po vieną...Tai tokia trumpa santrauka. Mano asmeninė reziumė - jau gana Austėjų, Augustų, Gabijų ir Emilių..Siūlau tokių vardų nebeduoti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (milabra @ 2004 08 08, 11:43)
Įdomumo dėlei:
atsiverčiau Tavo vaikas ir panagrinėjau "Modeliukų" vardus. Jūsų dėmesiui:
1. Augustas (-ė) (beje, čia priskiriu ir galūnes -inas) - 9 vnt.
2. Gabija - 4 vnt.
3. Gustė (-as) - 4 vnt.
4. Ignas (-ė) - 4 vnt.
5. Austėja - 4 vnt.
6. Emilija (-is) - 4 vnt.
7. Danielis (-ius; -ė) - 3 vnt
8. Brigita - 2 vnt.
9. Gerda - 2 vnt
10. Nedas - 2 vnt.
11. Greta - 2 vnt
12. Ema - 2 vnt.
Kitų daugmaž po vieną...Tai tokia trumpa santrauka. Mano asmeninė reziumė - jau gana Austėjų, Augustų, Gabijų ir Emilių..Siūlau tokių vardų nebeduoti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

O as ta pati darau jau kokius 4 men ir niekaip nerandu Dominyko tarp tu nuotrauku, na gal viena kita ( kas liecia Auguste, tai nesiginciju biggrin.gif , nors pries 5 metus atrode, kad tas vardas ne toks jau ir populiarius). O man nuu laabai daug kas sako, kai suzino kasd sunu vadinsiu Dominyku - a ir dar vienas? g.gif laugh.gif
Atsakyti
dar priklauso nuo to, kokio amziaus tie vaikuciai...vardas Dominykas ispopuliarejo pries metus ar siuo metu...taigi Dominykai dabar sulauke tik kokiu meteliu ar maziau wink.gif
o Gretos nepazystu ne vienos biggrin.gif

isvardintame arase nerandu ne vieno man grazaus vardo, na ant tiek grazus, kad pavadinciau taip savo vaika
nors visai neblogas vardelis yra Austeja wink.gif
Atsakyti
Aš vaikiukui irgi norečiau duoti retesnį vardą. LAbai gražus man buvo Pijus, bet jau tokių tai aplink visur pilna. Gerai, kad draugė pagimdė prieš keletą mėnesių ir pavadino taip savo sūnų, tai dabar aš ieškau naujo vardo.
Renkant vardą, mes su vyru atsižvelgsime į jo reikšmę bei kilmę. Manau, kad kuo "stipresnis" vardas, tuo vaikutis bus pats stipresnis. Taip pat vardas turėtų būti trumpas, kad paskui jo neiškraipytų.
Mums labai gražūs: Kajus, Klėja, Milena (bet trumpinys gali būti Lena?)
Siūlyčiau visoms užsukti į www.day.lt , ten net vardų reikšmės surašytos.
Atsakyti
jei as turesiu sunu tai pavadinsiu TITU arba KAJUM (strielka nepyk laugh.gif )
Atsakyti