Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

Labai daug yra Gabijų ir Gabrielių...
Atsakyti
N ir N. Man gražu Naglis. O Nedas nelabai. Jei mergaitė, tai pavadinčiau Nida. Vieną moterį pažinojau tokiu vardu, labai graži buvo. Arba Jūra. Su jūra susijęs ir Marius, dabar tikrai jau taip nebevadina, tai bus retas. Arba Kastytis.
Atsakyti
QUOTE(kregždutė @ 2005 11 28, 12:56)
N ir N. Man gražu Naglis. O Nedas nelabai.

Man vardas Nedas turbūt visą gyvenimą primins tą berniuką Nedą,kur motina badu marino ir jis besvėrė tik kelis kg sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kregždutė @ 2005 11 28, 11:56)
N ir N. Man gražu Naglis. O Nedas nelabai. Jei mergaitė, tai pavadinčiau Nida. Vieną moterį pažinojau tokiu vardu, labai graži buvo. Arba Jūra. Su jūra susijęs ir Marius, dabar tikrai jau taip nebevadina, tai bus retas. Arba Kastytis.


Kastytis man labai negrazus vardas, o Marius labai grazus, bet mano brolis tokiu vardu biggrin.gif
As irgi girdejusi ta istorija su Nedu, bet kazkaip taip giliai nepaemiau i sirdi...Manyciau, kad mano vaikas badu tikrai nemirtu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Gaila, kad mes varda siejam su konkreciu mum zinomu zmogumi. As pazinojau Nagli, toki nesimpatiska vaikina blink.gif TAi atrodo, kad tas vardas netinks visai mano mazyliui, nes jis bus pats graziausias biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Mano manymu Gabrielių,Gabijų,Jusčių,Kamilių super daug..
Taip pat berniukų Matas,Paulius,Lukas,Karolis jau senai atsibodę...
Atsakyti
QUOTE(kotty @ 2005 11 23, 17:17)
oi ne! ne! ne! tik ne Nagliu - atrodokažkoks žurnalas ištvirkėliams buvo  tokiu pavadinimu smile.gif    blush2.gif  sorry, be man tokios asociacijos kyla  unsure.gif

tongue.gif gėjų žurnalas. Man buvo kilus mintis taip sūnų pavadint-vyras kategoriškai užprotestavo būtent dėl šios priežasties. Nors šiaip tai labai gražus vardas, jei ne tie gėjai niekadėjai ax.gif
Atsakyti
Kristina...asmeniskai man labai negrazus vardas ir atsibodes...........Ingu pilna, Linu...Agniu is vyrisku vardu Luku pilna, Matu, zodziu apstu atsibodusiu vardu...
Atsakyti
QUOTE(indrute79 @ 2005 11 24, 18:21)
o man nera atsibodusiu vardu visai... smile.gif pazystu daug zmoniu tais paciais vardais, ir kiekvienas zmogus tuo vardu skamba vis kitaip...

drinks_cheers.gif man irgi ne vienas vardas neatsibodo. Pazistu labai daug Jurgitu. Ir vistiek vardas ne kiek neatsibodes (aisku dukrytes jau taip nevadinciau) rolleyes.gif
Atsakyti
savas vaikas atrodo PATS PATS - išskirtinis, todėl nesinorėtų, kad pašaukus dar 10 veidukų atsisuktų wink.gif
Atsakyti
jei ateityje tureciau vaikeli, tai jauciu rinkciau jam varda toki, kad nebutu atsibodes visiems...bet va problema vyras....jau jam turi vardas buti lietuviskas:)na pyktis reikes...
Atsakyti
QUOTE(kitik @ 2005 12 12, 18:35)
jei ateityje tureciau vaikeli, tai jauciu rinkciau jam varda toki, kad nebutu atsibodes visiems...




....o po keliu metu pastebetum ,kad tokiu vardu daug tongue.gif biggrin.gif ,nu nebent koki Ardzibalda isrintum ....gal ir butu vienetinis ir tai ?
Atsakyti
4u.gif man tai atrodo labai daug su siais vardais kaip,Gabriele,Agne,Mantas,Lukas,Ignas nors mano sunaus vardas Ignas ir pas ji klasej dar vienas Ignas yra man sis vardas grazus.Ir pries kitus vardus as nieko blogo neturiu visi jie grazus. wub.gif
Atsakyti