Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

Gal kas ir įsižeis, bet man žiauriai nusibodęs vardas yra Laura. Gal čia tik mano krašte jų vos ne kas antra?
Atsakyti
Kamile, Lukas, Saule, grazus vardai tik galetu but truputi maziau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuciundra @ 2005 11 05, 13:37)
norėjau tik pasakyti, kad pati tema "labiausiai nusibodę vardai" man skamba kažkaip netaktiškai. geriau paprastas, nors ir populiarus vardas, nei koks nors naujadaras, nuo kurio ausys linksta...

Va cia sutinku 100% mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikrai,su vardais visiems neįtiksi,o ir nereikia stengtis.Mano sūnus Dominykas,kai davėm tą vardą,jis tikrai dar nebuvo populiarumo viršūnėj,tai dabar pilna visur.Pas jį klasėj buvo 2 Rūtos,2 Martynai.Na man labiausiai įsiėdę-Justai-Justės,Karolinos,Lauros.Tačiau tikrai gražūs tie vardai,tiesiog jų per daug.Bet pilnai sutinku,kad geriau toks kasdieniškas vardas,negu Džordana ar kažkas panašaus. smile.gif
Atsakyti
paskaiciusi Jusu nuomones,supratau,kad mano dukros vardas Gabriele,jau toks daugeliui nusibodes sad.gif .pries 11 metu jis gal nebuvo toks populiarus,bet as ji isrinkau ne del populiarumo.man pasirode,kad jis tinka mano mergaitei.ji isgirdus noriu isivaizduoti grakscia,vikria,zavinga mergaite,mergina ar moteri.gal tu Gabrieliu dabar ir daug,bet jau simtus kartu geriau nei kokios Santos Marijos ar Penelopes.
Atsakyti
Žiūriu, kad labiausiai puola vardint "pabodusius, įgrisusius" vardus tos forumietės, kurios nemini savo atžalų vardų doh.gif Nemanau, kad ir jų vaikučiai pavadinti kažkokiu orginaliu, vieninteliu ir visiems visiems be galo patinkančiu vardu...Nes...jei tas vardas būtų patikęs ir kitom, tai irgi būtų n-vaikų tokiais pat vardais...
Vat taip ir gaunasi, kas gražu...tampa populiaru...ir daug biggrin.gif (čia aš apie vardus, jei kąsmile.gif)

Šiaip maniškiai kaip ir nepatenka į labiausiai įgrisusių vardų sąrašą. Bet...mes turim kitą AMŽINĄ problemą, maniškių pavardė tokia, kaip čia kone kas antros minimas labiausiai atsibodęs berniuko vardas schmoll.gif Įtariu, kad atspėt laaaabai lengva mirksiukas.gif
Atsakyti
truputis statistikos smile.gif

Populiariausi kūdikių vardai 2004 m.

Eil. Nr.
Berniukų
Mergaičių

1.
Lukas
Gabija

2.
Matas
Kamilė

3.
Dovydas
Gabrielė

http://www.std.lt/we...php?parent=1143


4.
Rokas
Emilija

5.
Mantas
Ugnė

6.
Nojus
Austėja

7.
Dominykas
Viktorija

8.
Deividas
Evelina

9.
Tomas
Ieva

10.
Arnas
Karolina


Atsakyti
mada nesikeicia nuo 1992m. schmoll.gif

Populiariausi vaikų (gimusių po 1992-03-31) vardai

Eil. Nr.
Berniukai
Mergaitės

1.
Lukas
Viktorija

2.
Mantas
Greta

3.
Tomas
Gabrielė

4.
Deividas
Karolina

5.
Karolis
Ieva

6.
Paulius
Laura

7.
Rokas
Monika

8.
Martynas
Gabija


Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2005 08 11, 13:35)
man labai grazus Gabija ir Gabriele, bet jau tiek dazni,kad ui, o is berniukisku tomai, lukai jau net igriso.
Siaip jau aisku geriau vaika Tomu vadinti, neis paskui tokie islenda kaip pas mus darbe Feliksas Katinas, arba Fortunatas Vilniskis...Motvydas Prutkauskas,..brr...nu reikia kazkaip ir prie pavardes derinti. O tie kur tokie reti isgalvoti buna ale Dangerutis, tai islenda koks diedas skustas remas ir vardu dangerutis...apie ka tevai galvojo g.gif  blink.gif gal, kad visa gyvenima kudikelis bus doh.gif


Turiu ir as panasiu pavyzdziu... geriau jau Mantas, Lukas, Rytis... nei kaip mano kaimynas Grazutis... jam apie 50 meteliu, arba Salvinijus (cia siaip pazystamas, tevai dave ta varda, nes kalendoriuj jo gimimo diena buvo parasytas) doh.gif
Atsakyti
Na va, pasirodo mano vardas neretai minimas prie atsibodusių, bet negi dabar pyksi. Iš tiesų, mano bendraamžių Ingų nors vežimu vežk, darželyje buvom dvi, kieme dvi, klasėje trys, grupėje trys, o jau kiek pažystamų Ingų, tai tyliu. Bet tai aš visiškai dėl to nepergyvenu, gerai, kad brolis man tokį vardą davė, nes tėvai norėjo pavadinti Julija, bet man mano vardas labiau patinka smile.gif Dar mano amžiaus sutinku daug Rūtų, Eglių. Iš vaikinų vardų, tai bendraamžių daug Justų, Paulių, neretai pasitaio koks Andrius, Marius ar Darius. Nesakau, kad šie vardai man nepatiktų ar būtų nusibodę, tiesiog tokia realybė.
Tiesą sakant man neatrodo, kad jei klasėje yra pora žmonių vienodais vardais tai jau tragedija, žymiai įdomiau buvo mano tėčio klasėje, pas juos buvo dvi panelės vienodais vardais ir pavardėm... doh.gif , bet čia jau, matyt, mokyklos administracijoj žiopliai sėdėjo, kad taip atsitiko. Va taip tai jau tikrai neturėtų būti.
Beje, o ar daug pasitaiko Gediminų? g.gif O tai galvoju, jei kada turėsiu sūnų jį taip pavadint. ax.gif Iš kitos pusės, o koks gi skirtumas, aš jau seniai sugalvojau tokį vardą ir vardų mados manęs neturėtų paveikti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingeb: 17 lapkričio 2005 - 01:24
Čia priklauso nuo laikmečio. Kai pirmą vaiką pagimdžiai nei su žiburiu nebuvo jokių Augustų. Buvo labai labai retas vardas. Visi sakė oho!Mano sesuo pavadino Ignu. Na ir prasidėjo...... po kokių dviejų metų. Visi jaunesni ir atseit labai populiarūs. Antras gimė, pavadinau Karoliu, nes buvo PIJŲ manija. Vyras norėjo Manto, irgi turbūt pagautas Mantomanijos. Dabar Domantų, Dominykų ir kitų DO metas.
Mergaičių labai daug Ugnių ir Aisčių.
O Rūtų, Rasų, Eglių niekada nebus per daug. Kaip ir Mindaugų ir Vytautų.
Atsakyti
Kaip gerai nepaminejot nei mano, nei vyro vardo prie populiariuju biggrin.gif

O berniuko Nedas vardas populiarus ar ne? g.gif
Atsakyti