Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

O pirmosios dukrytės vardas Meda 4u.gif
Gal nebus jau toks dažnas g.gif
Bet bet kokiu atveju man dabar gražiausi vardai Meda ir Ieva thumbup.gif
Atsakyti
O mūsiškės Gabija, na ir kas, kad čia beveik kiekviena pamini, kad labai jau dažnas, kad populiarus, mums tai ne tame esmė, svarbiausia, kad tas vardas mums pasirodė gražiausias, labiausiai jai tinkantis, visai ne dėl to jį davėme, kad jis populiariausias.
Atsakyti
Matau, kad yra skirtingų nuomonių, bet visos esate teisios.
Yra vienas momentas: kiekvienas mini tuos vardus, kurie dažniausiai pasitaiko JO amžiaus grupėje. Todėl, pvz., man tokie vardai kaip TITAS, MATAS, DOMINYKAS (taip planavau "užvadinti" ir savo būsimą sūnų tongue.gif ) etc. visai neatrodo nuvalkioti - aš tiesiog nepažįstu tokio amžiaus grupės vaikų.
O vat MINDAUGAS, GEDIMINAS, TOMAS, MANTAS, RŪTA, JOLITA etc. - atsibodę iki gyvo kaulo, nes su šiais vardais "prasitryniau" ir lopšelyje, ir darželyje, ir mokykloje, ir universitete.. biggrin.gif
Atsakyti
Gana įdomiai kalbat. smile.gif Kai man reikėjo rinkt saviškiams vardelius tikras nuomonių karas vyko tongue.gif Dėl dukros vardo apskritai aistros kilo.Net visai nieko bendra su mumis neturintys asmenys reiškė savo nuomones.tiesa sakant man ir pačiai jis kėlė abejonių. tongue.gif Bet tėvelis taip laikėsi savo, kad teko tik išpešt pažadą, jog sūnui rinksiu vardą aš. tongue.gif Kai kas nors klausia, kodėl toks vardas, sakom, kad mes žinom tik tris Mortas-karalienę,Tado Blindos meilužę ir Baltojo katino svetainės Mortą tongue.gif Mūsiškė mergina irgi su charakteriu auga biggrin.gif Na dėl sūnaus vardo mažiau aistrų, bet pastabą, jog tik mes taip galim sugalvoti, girdėjom. biggrin.gif
Ne vardas puošia žmogų, o žmogus vertas tiek, kiek jis prasmės į savo vardą gyvendamas įdeda.
Atsakyti
sveikos, pas mane Greta ir Gabriele, du patys populiariausi vardai, bet man patys graziausi ir mylymiausi.
Tiesa sakant as zinojau, kad tie vardai laaaabai populiarus, bet man nebuvo svarbu, daugiau tokiu Gretu ir Gabrieliu pasaulyje nera biggrin.gif wub.gif wub.gif
Svarbiausia ne vardas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!as daugiau galvodavau apie tai, kad mano mazyles gimtu sveikos, o ne apie vardus, populiarus ar ne, man net nerupejo wub.gif
sekmes renkant savo kudikeliam vardukus, ir visai nesvarbu, bus Onute ar Dangyra, ji tokia bus vienintele jusu dukryte wub.gif wub.gif
Atsakyti
Lukas... Jau ju kiek! doh.gif Ir Kamile labai daznas... schmoll.gif Tikiuosi Tomai, Andriai, Mariai, Dariai ir Linos baige savo era... g.gif
Atsakyti
Niu man jau per daug Kamilių, Gabijų ir Matukų ir Karolinų. Bet man jie gražūs 4u.gif
Atsakyti
Kiek aš pastebejau tai virsunei Vakares ,Vakariai,Dovydai ir Emos. Labai jau ju daug pas man kieme lotuliukas.gif Kartais net keista,kai pašaukti vienu vardu atsisuka net keleta mažiuliu. blink.gif Ojai atvirai tai visi vardai gražus thumbup.gif
Atsakyti
Tomas, Tadas, Darius, Deividas...
Atsakyti
mano anyta buvo labai įsižeidusi, kai nepavadinau dukros, kaip ji norejo- vytautė arba kokia gabrielė.o aš buvau įsižeidusi, kad taip kiša savo nuomonę.jai labai gražus jos vaikų vardai-tomas ir marius lotuliukas.gif
žodžiu aš laimejau šią dvikova, mano dukrelių vardai- viktorija ir vitalija.tai va del vitalijos ir kovojaom, nes anytai tas vardas atrodo labai senobinis, o aš purtausi, kai visos mergaites aplinkui vienodais vardais-austeja, gabija, gabriele, rusnė.dar ne vienos vitalijos nesutikau.o viktoriją iš pradžių norejom pavadinti ana-viktorija,bet liko tik viktorija iš mano sumanymo liezuvis.gif
Atsakyti
As siandien isiziojau perskaiciusi L ryte, kad prie retesniu vardu tokiu kaip Kinga ir Bijota dar priskirta ir Ausra blink.gif Pirmu dvieju ne uz ka neduociau, jau geriau tada buna mano vaikas daznu vardu, nei tokiu, akd baisu ir istarti prie kokio uzseniecio.
Manau, akd dabar Luku, Dominyku, Tomu labai daug, o mergaiciu Gabrieliu (nors man tai vienas graziausiu vardu wub.gif ) Kamiliu.
mano klaseje pamenu buvo 3 Jurgos, 2 Egles ir 5 Rasos doh.gif tai, aisku akzkaip nesinoretu, akd taip nutiktu vaikui, kai ji arba pavarde arba zurnalo numeriu kviecia prie lentos, bet buna gi, kad vaikui vardas tinka ir nors tu ka thumbup.gif
Atsakyti
Kažkuriame žurnale skaičiau,kad jau kelis metus iš eilės daugiausiai yra-Matų,Lukų,Gabijų,Gabrielių,Emilijų,Domantų...Taip pat įstrigo ir ypač išradingi vardai-Burgulė,Kildras,Rufina doh.gif .Aš tai kažkaip neįsivaizduoju vaikų tokiais vardais lotuliukas.gif
Atsakyti