Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

4u.gif musu sunus pavadintas tokiu vardu kurio daznai neisgirsi,ir tik todel kad tie pasikartojantys vardai tikrai dazni.Ypac kai eina i klase ar darzeli buna labai sunku,tada pradeda numeruoti ar kartu ir pavarde sakyti,jei ne visa tai pavardes pirma raide doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 02 12, 20:51)
4u.gif musu sunus pavadintas tokiu vardu kurio daznai neisgirsi,ir tik todel kad tie pasikartojantys vardai tikrai dazni.Ypac kai eina i klase ar darzeli buna labai sunku,tada pradeda numeruoti ar kartu ir pavarde sakyti,jei ne visa tai pavardes pirma raide doh.gif

Man visai nieko tavo sūnelio vardas bigsmile.gif .Šiaip mano sūnelių vardai taip pat nedažni ir džiaugiuosi,kad nei darželyje,nei vaikų klasėse nėra berniukų tokiais pat vardais. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GUDRĖ @ 2006 02 12, 20:01)
Man  visai nieko tavo sūnelio vardas bigsmile.gif .Šiaip mano sūnelių vardai taip pat nedažni ir džiaugiuosi,kad nei darželyje,nei vaikų klasėse nėra  berniukų tokiais pat vardais. 4u.gif

o kokie tavo suneliu vardai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 02 12, 21:03)
o kokie tavo suneliu vardai ax.gif

Mantvydas ir Agnius wub.gif .Abu vardus išrinko vyras,nes buvom susitarę,kad jei gims mergaitės ,tai vardus rinksiu aš,jei berniukai-vyras. ax.gif Tarp kitko vardų reikšmėse radau,kad Agnius reiškia guvus,judrus.Tai jis pas mane toks ir yra smile.gif .
Atsakyti
aš nuo pat mažens sakiau, kad jei turėsiu berniuką, bus Pijus. net nežinau, iš kokio filmo gal nusiklausius buvau lotuliukas.gif
o kai gimė sūnus, tai taip ir pavadinom. bet žiūriu, kad dabar Pijų daug blush2.gif
velnias verysad.gif
Atsakyti
Zinot, tikrai geriau vaikui rinkti neiprasta, reta varda, nors ir prieštarauja visos giminės ir artimieji biggrin.gif tarkim aš esu Kristina...ir jokio kaifo kai tarkim grupėje per studijas esame aštuonios kristinos..... verysad.gif ir per daugeli metu niekada nebuvau viena kristina, visada ju daug.....
Papildyta:
QUOTE(leja30 @ 2006 01 15, 00:05)
Man tai TITAS atsibodes.

Siaubas verysad.gif savo mažajam sūneliui išrinkau Tituko vardą, atrodė toks retas, skambus.....o tu sakai atsibodęs net......net nefainai man paliko, kad tu čia taip kategoriškai pareiškeisavo nuomonę. Tikiuosi tu savo vaikams išsirinksi neatsibodusius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(martyna_mx @ 2006 02 13, 21:28)
Zinot, tikrai geriau vaikui rinkti neiprasta, reta varda, nors ir prieštarauja visos giminės ir artimieji biggrin.gif  tarkim aš esu Kristina...ir jokio kaifo kai tarkim grupėje per studijas esame  aštuonios kristinos..... verysad.gif ir per daugeli metu niekada nebuvau viena kristina, visada ju daug.....
Papildyta:

Siaubas verysad.gif savo mažajam sūneliui išrinkau Tituko vardą, atrodė toks retas, skambus.....o tu sakai atsibodęs net......net nefainai man paliko, kad tu čia taip kategoriškai pareiškeisavo nuomonę. Tikiuosi tu savo vaikams išsirinksi neatsibodusius 4u.gif

O man labai patinka vardas Titas thumbup.gif
Atsakyti
Tomas, Simona, Egle,Andrius
Atsakyti
Aš tai irgi nemėgstu vardų kur ant "kiekvieno kampo"
Pvz. Justas, Lukas, Matas, Austėja, Greta, Gabrielė ir pan. Nors jie ir gražūs, bet....
Atsakyti
Jeigu savo vardas atsibodo - anokia cia beda? Juk tai ne zmona - ji galima pasikeisti.
Atsakyti
Sunku rasti originalu varda! O, kad ir uzdesi savo vaikiui naujoviska, nepopuliaru varda - tai nereiskia, kad po metu kitu jis nebus vienas tarp populiariausiu (pradziouje kokia kaimyne isgirdusi nukopijuos, po to dar kokia moteraite mieste isgirdusi kvieciama jusu vaika! Ir t.t.)!
Tad neverta daug sukti galvos - reikia vaikui suteikti toki varda, kuris teveliams "prie sirdies".
Atsakyti
man tai tomu pilna ant kiekvieno kampo.. rasu irgi
Atsakyti