Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

QUOTE(rencew @ 2006 02 15, 21:40)
O man labai patinka vardas Titas thumbup.gif

I angliakalbe sali su vardu Titas geriau nevaziuoti gyventi doh.gif
Man geriau daznas, bet "normalus" vardas blush2.gif nes jau tokiu naujodaru uzdereje paskutiniu metu, kad doh.gif
Atsakyti
Su tais vardais keistos istorijos būna. Manoji Emilija, jai 18-a, tuoj bus. Rinkome vardą - tokio tuomet niekas neturėjo. Populiariausi buvo dabar jau primiršti vardai: Miglė, Viktorija, Jovita, Monika, Julija.
Dabar gi Emilija tapo vienu iš populeresnių. Kaip viena mama sako: vieną mergaitę pašauki, penkios atsisuka. taip, kad išrinkę retą ir gražų vardą nesate garantuotos, kad po keliolokos metų netaps labai populiarus. Nematau nieko blogo - tiesiog Jūsų dukrytei ar sūneliui pasisekė, turi gražų vardą ne tik Jums.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 26 balandžio 2006 - 09:14
Kaip ten bebuvę,bet ir vardams yra "mados" ,nemanau,kad dabar dar kas pavadintų savo vaiką Žydrūnu ....O taip gražu būdavo - man su žydrom akim asocijuojasi .....

O aš irgi mados vaikas ,na kuri iš Jūsų Jurgitos nepažįstat ? lotuliukas.gif mirksiukas.gif doh.gif

P.S mano sūnus su seniai iš mados išėjusiu vardeliu - Sauliukas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Storuliuke: 26 balandžio 2006 - 11:40
Tomu, Titu,Luku-tikrai ant kiekvieno kampo doh.gif .Ir Gabiju, Urciu,Ugniu...
Teveliams su fantazija nekas, matyt.
Ir dar.Pastebejau, kad "grizta" seni vardai, tokie kaip Kestutis, Zilvinas,ir pan.(nors man jie ne super:mmm ).
Na o dukrytei kam reikia vardo, rekomenduoju Afigenija-jis man dabar graziausias biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
man labai keistas požiūris kai kurių mamyčiu, kuros rašo ..."ačiū dievui, kad nedaviau tokio ir tokio vardo, nors man jis labai gražus buvo ir pan., nes dabar labai daug vaikų su tokiais vardais ir pan." mano manymu, jeigu tėveliams tas vardas patinka, jei jis yra skambus ir dar turi kokia "didžia' prasmę, kodėl gi ne. man tai jokio skirtumo, kad kieme dar 3 vaikai tokiu vardu bus. Asmeniškai man, tai labai nepatinka šiuolaikiniai naujadari vardai, kurie neturi jokios prasmės ir pan.
Atsakyti
QUOTE(bedugne @ 2006 04 26, 11:48)

Na o dukrytei kam reikia vardo, rekomenduoju Afigenija-jis man dabar graziausias biggrin.gif  doh.gif

Nu jeigu jau taip tai man dar laaabai gražus - (tikrai pažįstu tokią mergytę ) Kaspisija g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Storuliuke @ 2006 04 26, 12:39)
Kaip ten bebuvę,bet ir vardams yra "mados" ,nemanau,kad dabar dar kas pavadintų savo vaiką Žydrūnu ....O taip gražu būdavo - man su žydrom akim asocijuojasi .....

  O aš irgi mados vaikas ,na kuri iš Jūsų Jurgitos nepažįstat ?  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif  doh.gif

  P.S mano sūnus su seniai iš mados išėjusiu vardeliu - Sauliukas  ax.gif


Oman labai patinka tavo sūnelio vardas, pati taip norėjau pavadinti savo berniuką. KAi rinkau vardelius - norėjau aiškaus ir nedviprasmiško kaip pvz. Einaras , labai nesupykit mamos, kurių vaikučiai turi tokį vardą, bet man jis asocijuojasi su Eina+Naras. Man patinka lietuviški vardai, nors žinai ką jie reiškia: Saulius, Rūta, Eglutė, Raselė, Marius ir žinoma Giedriukas 4u.gif Kai pavadinau mažąjį Giedrium jam buvo 3sav. gal nepatikėsit, bet nuo tos dienos mano mažylis kiekvieną sykį pakalbintas nusišypso... Bet kiek žmonių - tiek nuomonių...
Atsakyti
QUOTE(Storuliuke @ 2006 04 26, 13:07)
Nu jeigu jau taip tai man dar laaabai gražus - (tikrai pažįstu tokią mergytę ) Kaspisija    g.gif  g.gif

thumbup.gif Tai geriausias derinys mergaitei: Afigenija-Kaspisija
P.S.
O jei dar pavarde skambi-kokia Bezdalyte ar pan., tai isvis nerealiai super bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bedugne: 26 balandžio 2006 - 14:10
QUOTE(ewita @ 2005 06 17, 00:00)
Greta, Aurelija, Tomas, Matas, Gabrielė, Lina, Kristina, Julija, Mantas - gražūs vardai, bet jų per daug biggrin.gif

Na gal as cia ir ne i tema, betgi neuzdesi tokio vardo kurio niekas neturetu...galu gale jei ir uzdesi-kiti prades kopijuoti ir anksciau ar veliau tokiu vardu bus daug aplinkui...Kai mano sesuo laukesi pirmagimio-varda isrinkau as-Matas...tai buvo pries 4,5metu..tuomet Matuku nebuvo daug taciau netruko padaugeti...Na bet vardas sis man labai grazus nes yra sventas,lietuviskas, o lotyniskai isvertus reiskia dievo dovana thumbup.gif
Papildyta:
o ka manot apie varda ema?sesuo susilauks uz 3 sav ir apart sio vardo rimtu pretendentu neturim,,, unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Megany @ 2006 04 26, 15:31)
betgi neuzdesi tokio vardo kurio niekas neturetu...galu gale jei ir uzdesi-kiti prades kopijuoti ir anksciau ar veliau tokiu vardu bus daug aplinkui...

Kaip jus cia issireiskinejat-"uzdesiu"??? blink.gif
Kaip tas vardas zmogui "uzdedamas"?? Ant katros vietos? blink.gif
Man tas "uzdejau" asocijuojasi su "dejau as..."
Atsakyti
QUOTE(bedugne @ 2006 04 26, 15:37)
Kaip jus cia issireiskinejat-"uzdesiu"??? blink.gif
Kaip tas vardas zmogui "uzdedamas"?? Ant katros vietos? blink.gif
Man tas "uzdejau" asocijuojasi su "dejau as..."

tai tu cia apie vardus snekesi ar prie mano zodziu kabiniesies...?na pavadinti-koks gi skirtumas miela kalbininke mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Megany @ 2006 04 26, 15:57)
na pavadinti-koks gi skirtumas miela kalbininke mad.gif

Nei as kalbininke, nei ka, bet doh.gif
Atsakyti