Įkraunama...
Įkraunama...

Man visada šalta

QUOTE(Emiriuke @ 2013 11 20, 18:50)
Sveikos visos moterys ir merginos.
Turiu tokią gal kvailą problemėlę, man beveik visada šaltą. Nors ir bute būna +22, man vistiek šalta. Sėdžiu su storu, žieminiu megstiniu, storom, žieminėm kelnėm - ir vistiek šalta. Mano vaikinas sėdi po trumpom rankovėm ir sako, kad jam šilta  verysad.gif Net nežinau, ką daryti. Gal turit kokių patarimų?  verysad.gif

Man irgi prie 22 salta 4u.gif todel namie pasm us darzniausiai 24 buna. Dabar 25, sedziu jau koks pusvalandis ant sofos, kava gurksnoju, o kojos jau saltos... Na as be kojiniu dabar biggrin.gif
Sveikata mano gera, sergu labai retai, vaikus abu gimdziau planuotus, pastojau i antra, trecia menesi nesisaugojimo. Man dabar 35.
Manau tiesiog mano komforto temperatura aukstesne nei daugumos, va darbe moteris yra, ji prie 18 laipsniu prakaituoja, o man tokia temperatura butu didziausia bausme biggrin.gif

Patart nieko negaliu.... Vyras vis dusauja, kad jam per silta, o as slapcia pasvajoju emigruot i siltuosius krastus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 11 23, 18:18)
Keiskite kardiologą, koks jis kvailas rekomenduodamas taip balansuoti mėnesines doh.gif


Tiksliau pasakius, jis mane išsiuntė pas ginekologę (ėjau pas privačią, kitaip mama neleido biggrin.gif ) Klausiau ginekologės ar yra kitokių būdų, pasakė, kad nėra, taip, kad teko imtis KT.

QUOTE(sazininga @ 2013 11 23, 18:32)
Man irgi prie 22 salta 4u.gif  todel namie pas mus darzniausiai 24 buna. Dabar 25, sedziu jau koks pusvalandis ant sofos, kava gurksnoju, o kojos jau saltos... Na as be kojiniu dabar biggrin.gif 
Sveikata mano gera, sergu labai retai, vaikus abu gimdziau planuotus, pastojau i antra, trecia menesi nesisaugojimo. Man dabar 35.
Manau tiesiog mano komforto temperatura aukstesne nei daugumos, va darbe moteris yra, ji prie 18 laipsniu prakaituoja, o man tokia temperatura butu didziausia bausme biggrin.gif

Patart nieko negaliu.... Vyras vis dusauja, kad jam per silta, o as slapcia pasvajoju emigruot i siltuosius krastus lotuliukas.gif


Prie 18 laipsnių man būtu antarktika lotuliukas.gif
Pas mane situacija kitokia. Gyvenam su vaikinu jo tėvo bute, už kurį pilnai moka jo tėvas, todėl ir šildymo negalim per aukštai jungtis verysad.gif
Emigracija į šiltuosius kraštus skamba maloniai drinks_cheers.gif
Tik bėda, kad šis šaltumo jausmas prasidėjo prieš kokia porą mėnesių, todėl nemanau, kad tai dėl komforto temperatūros verysad.gif
Atsakyti
Na, jei tas pojutis atsirado nesenai, tada butinai pasidarykit tyrimus. Gal tikrai kazkokie sutrikimai. As paauglystej, jaunystej, nelabai prisimenu ar buvo taip jau salta biggrin.gif namie taip, sededavau apsikutulojus, bet kadangi namie budavau retai, tai nelabai kreipiau demesi i tai biggrin.gif dabar kai gyvenimo budas gerooookai seslesnis, tas pojutis labai isryskejo biggrin.gif

Bet kiek tyriausi, nieko nerado, tik zemas spaudimas, kuom labai dziaugesi ginekologes mano nestumo metu lotuliukas.gif

Sekmes Jums 4u.gif nesusalkit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sazininga: 23 lapkričio 2013 - 19:32
QUOTE(sazininga @ 2013 11 23, 19:31)
Na, jei tas pojutis atsirado nesenai, tada butinai pasidarykit tyrimus. Gal tikrai kazkokie sutrikimai. As paauglystej, jaunystej, nelabai prisimenu ar buvo taip jau salta biggrin.gif  namie taip, sededavau apsikutulojus, bet kadangi namie budavau retai, tai nelabai kreipiau demesi i tai biggrin.gif  dabar kai gyvenimo budas gerooookai seslesnis, tas pojutis labai isryskejo biggrin.gif

Bet kiek tyriausi, nieko nerado, tik zemas spaudimas, kuom labai dziaugesi ginekologes mano nestumo metu lotuliukas.gif

Sekmes Jums 4u.gif nesusalkit mirksiukas.gif


Na kiek bepagalvoju apie praeitą rudenį, tai neprisimenu, kad taip šaltą būtu buvę g.gif Tai pradėsiu jau greit darytis tyrimus, ir bus matyt.

Dėkoju, Jums taip pat sėkmės drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 11 23, 17:18)
Keiskite kardiologą, koks jis kvailas rekomenduodamas taip balansuoti mėnesines doh.gif

Kaip Jūs kitaip, jei ne hormonų pagalba, žadat mentruacijas reguliuoti? Žgutu užspausti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Emiriuke @ 2013 11 23, 18:50)
Tiksliau pasakius, jis mane išsiuntė pas ginekologę (ėjau pas privačią, kitaip mama neleido  biggrin.gif  ) Klausiau ginekologės ar yra kitokių būdų, pasakė, kad nėra, taip, kad teko imtis KT.

Koks absurdas, nenuostabu, kad daugelis nepasveiksta ir neikada nepasveiks, jei klausys tokių durnų gydytojų...
Papildyta:
QUOTE(kanauninkė @ 2013 11 23, 20:57)
Kaip Jūs kitaip, jei ne hormonų pagalba, žadat mentruacijas reguliuoti? Žgutu užspausti? biggrin.gif

Žinoma, kad turi susireguliuoti hormonai, tik ne KT pagalba doh.gif
Atsakyti
Man irgi nuolat šalta, vasarą miegu su kojinėmis, džemperiu... Ir dabar klaikiai šalta. Tik prie viso to paskutiniu metu labai kalatojasi širdis - pastovūs perplakimai ir labai slenka plaukai.... Keliausiu turbūt tiesiai pas endokrinologą, nes seniau su skydliauke būdavo negerai, o paskutiniu metu užmečiau pas gydytojus vaikščioti. Deja, pas lietuviškus gydytojus turėsiu galimybę nueiti tik kitais metais (čionykščiais nepasitikiu, be to dalies visties nesuprasiu), tad reiks išketėti kažkaip.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 11 23, 23:24)
Žinoma, kad turi susireguliuoti hormonai, tik ne KT pagalba doh.gif

Grait bėgat studijuoti lytinių hormonų ir farmakologijos. Nesuprantat, o garsiai kalbat. Ajajajai...
Atsakyti
QUOTE(In hell @ 2013 11 24, 16:27)
Man irgi nuolat šalta, vasarą miegu su kojinėmis, džemperiu... Ir dabar klaikiai šalta. Tik prie viso to paskutiniu metu labai kalatojasi širdis - pastovūs perplakimai ir labai slenka plaukai.... Keliausiu turbūt tiesiai pas endokrinologą, nes seniau su skydliauke būdavo negerai, o paskutiniu metu užmečiau pas gydytojus vaikščioti. Deja, pas lietuviškus gydytojus turėsiu galimybę nueiti tik kitais metais (čionykščiais nepasitikiu, be to dalies visties nesuprasiu), tad reiks išketėti kažkaip.. unsure.gif


Jeigu jau širdies perplakimų yra, tai būtinai pas daktarą. Širdis yra viena iš svarbiausių organų. O kur Jūs gyvenate? Gal pažįstamų turite, kurie galėtų jums pavertėjauti. Nors ir nepasitikite, vistiek eikite, vis ką nors sužinosite. O dėl kalbos, tai paklauskite, ar daktaras/ė kalba viena iš kalbų kurias Jūs kalbate. O šiaip dėl širdies galiu patarti truputi, venkite fizinio krūvio, jei jau negalima tai tada būtinai darykite pauzes ir pailsėkite. Dar kardiologas man yra sakęs, kad reikia valgyti raudonos mėsos (kiaulieną, jautieną), joje yra daug geležies, jis taip reikalingas, kad neslinktų plaukai.
Atsakyti
QUOTE(kanauninkė @ 2013 11 24, 16:42)
Grait bėgat studijuoti lytinių hormonų ir farmakologijos. Nesuprantat, o garsiai kalbat. Ajajajai...

lotuliukas.gif studijuokite jūs sau į sveikatą, jei mokate savo hormonus tik KT pagalba susitvarkyti ax.gif
Atsakyti
Mano kraujospūdis žemas, tai gi visada šalta. Ir visa gyvenima taip. Tai nieko keisto man čia. Bet jeigu atsirado neseniai šitas šaltumas - siūlau eiti pas gyditojus ir kas be ko išsitirk krauja ir šiaip bendrai tyrimus pasidaryk.
Atsakyti
o man dar blogiau, visada būna karšta, dar kai šalta gali šilčiau apsirengti, o kai karšta tai nėr kur dėtis doh.gif
Atsakyti