Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(Egliukasz @ 2013 11 20, 21:19)
Aciu uz tema 4u.gif Cia kazkas minejo apie svory ir galbut net padidejusius klubus, tai as turiu kita "beda"

Ne nu... aš vis dar tikiuosi, kad sumažės... pas mane D, tai neduokdie... aš B noriu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 11 20, 14:11)
Ativas. Aciu Tau labai, nespejau dar padekoti mailu, tai darau cia  Nedaug ten parasyta, bet uztenka, kiek yra. Iskart perskaiciau ir nusispalvinau svarbiausia. ir pati paleo mityba kaip sakant cia labai i tema smile.gif

ner uz ka. bele pamacytu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 11 20, 21:19)

nu shakes, pas mane irgi kaip pas melziama karve. Papai tokie, kokiu gyvenime nesu turejus ir man jie tokie nelabai patinka blush2.gif paleo implantai biggrin.gif as dar kai pratimus visokius atlieku, tai jie pasikele tokie, liemenuko galiu ne nesidet, stati ir taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 11 20, 21:21)
treniruoklių salėje, dar nelabai senai, tai gal sakau, kad pradžia, todėl man taip sunku, trūksta energijos. O miegu naktį tikrai neypatingai gerai, nes vaikutis labai neramiai miega, tenka dažnai prie jo keltis.
Man energijos trūksta, visą dieną vaikštau kaip sumušta, prie žemės tempia, norėtųsi skristi po sporto, o jėgų nėra.

ak, lelius trukdo miegui smile.gif Teko kažkur tokią taisyklę skaityti, kad jei naktį negavai bent 6 val. kokybiško miego, tą dieną pamiršk visus sportus, nes tik organizmui stresas bus, o naudos jokios.
Gal per mažai angliavandenių, jie turėtų bent 20 proc. dienos raciono sudaryti (~80 g, ir tai čia low carb skaitosi).

Papildyta:
QUOTE(Wallis @ 2013 11 20, 21:25)
liemenuko galiu ne nesidet,

O man bėda, kad aš sportinės liemenėlės geros negaliu rasti ir bėgioti labai trukdo bjaurybės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 11 20, 19:25)
nu shakes, pas mane irgi kaip pas melziama karve. Papai tokie, kokiu gyvenime nesu turejus ir man jie tokie nelabai patinka  blush2.gif paleo implantai biggrin.gif as dar kai pratimus visokius atlieku, tai jie pasikele tokie, liemenuko galiu ne nesidet, stati ir taip smile.gif
na nevaryk karves i medi! patys graziausi papai yra stati!
Atsakyti
Oi duodat mergos lotuliukas.gif nu pas mane irgi D, noriu C verysad.gif taip tikejaus kad su nukritusiu svoriu sugris C dydis - negrizo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 11 20, 21:31)
Oi duodat mergos lotuliukas.gif nu pas mane irgi D, noriu C verysad.gif taip tikejaus kad su nukritusiu svoriu sugris C dydis - negrizo schmoll.gif

eina jin sau ta paleo, einu bado dietos laikytis, kad man nors iki C nukristų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 11 20, 20:31)
Oi duodat mergos lotuliukas.gif nu pas mane irgi D, noriu C verysad.gif taip tikejaus kad su nukritusiu svoriu sugris C dydis - negrizo schmoll.gif

Paskaitytų jumis dabar norinčios didesnių biggrin.gif

Šįvakar užsimaniau junk food- sasyskų biggrin.gif Na, jos turbūt neprisiskaito prie mėsų, bet pasikepiau ant ghe su brokoliais, morkom, žirneliais ir šv. kopūstu, nu fantastika bigsmile.gif Sasyskos parašytos be E, tuo ne itin patikėjau, bet tikrai labai skanios buvo.

kustuce, o tu blogai jauties sporto metu ar po jo, kad klausi dėl maisto? Suvartok šiek tiek daugiau maisto kaip atsargą išsportavimui ir bus viskas ok.

Atsakyti
Kai Dukano, po to raw diet laikiaus, pas mane A buvo lotuliukas.gif Dabar matyt atsisere per riebalus biggrin.gif Man jau truputuka didoki, kazkaip netinka schmoll.gif Bet kadangi man dar 10 kg kaip niekur reik numest, tai gal grysiu y B smile.gif

kustuce, kas butent domina del tiroksino?pamirsau tu jy geri ar ne? g.gif
Atsakyti

QUOTE(Elata @ 2013 11 20, 20:52)
Beje, ketozės šalininkėms: candida bakterijos puikiai maitinasi tiek angliavandeniais, tiek ketonais.


Nu virsune doh.gif As cia naikinu ta candida, o ji vistiek randa ko paesti pas mane?????

QUOTE(~Serpentine~ @ 2013 11 20, 21:07)
Po 3 sav.paleo man irgi stipriai traukti mėšlungis pradėjo unsure.gif

Ir man buna, dabar jau daug reciau.

QUOTE(Elata @ 2013 11 20, 21:12)

~Serpentine~, aš kartais magnio citrato miltukais vakare išgeriu, žinau, kad kitos tepa magnio aliejų ant kojų (na, tiksliau kažkokį aliejų, kuriame magnis ištirpintas, kad įsigerų per odą) arba darosi druskų voneles.

Epsom druskos nemeginot meslungiams mazinti??
http://www.ajurvedav...c...sniai&id=14

QUOTE(Elata @ 2013 11 20, 21:23)
Ne nu... aš vis dar tikiuosi, kad sumažės... pas mane D, tai neduokdie... aš B noriu sad.gif



QUOTE(Wallis @ 2013 11 20, 21:25)
nu shakes, pas mane irgi kaip pas melziama karve. Papai tokie, kokiu gyvenime nesu turejus ir man jie tokie nelabai patinka  blush2.gif paleo implantai biggrin.gif as dar kai pratimus visokius atlieku, tai jie pasikele tokie, liemenuko galiu ne nesidet, stati ir taip smile.gif


Ne nu, pasiuto mergos, papais dideliais ir staciais jos nepatenkintos. Isgirstu kokie vyrukai, tai pagalvotu, kad jus kvaistelejote lotuliukas.gif
Pas mane simazejo verysad.gif
Noriu D ir staciu biggrin.gif
Pas mane siandien kazkoks negeras jausmas. Zinot koks jausmas, kai esi laaabai alkanas? Tarsi traukia skrandi. Pas mane siandien toks jausmas visa diena, net pavalgius. kas cia darosi?
Labiausiai nervuoja visokie nesusiprateliai, kurie isitikine, kad as kudinuosi badaudama ar panasiai. Plem, pasidaro patys tokias isvadas net nieko nepaklause ir pareiskia jas kaip tikras ir realias. Sian vienas ilindo I kabineta ir sako,-"As suprantu, kad visos moterys nori tureti tobula figura, bet tu gal pavalgyk, ka"
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2013 11 20, 20:47)
kustuce, o tu blogai jauties sporto metu ar po jo, kad klausi dėl maisto? Suvartok šiek tiek daugiau maisto kaip atsargą išsportavimui ir bus viskas ok.

po sporto, tai, kad aš einu sportuoti ryte ir dar nevalgiusi būnu, o ką valgyti, kad neapsunkinti skrandžio - nežinau doh.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2013 11 20, 20:48)

kustuce, kas butent domina del tiroksino?pamirsau tu jy geri ar ne? g.gif

negeriu jau nuo liepos mėnesio. Po sporto visą kūną virpina kažkoks jausmas, kurį jaučiau kažkada, kai tik prasidėjo negerumai su skydliauke, tada, atsimenu, net važiavimas su dviračiu kėlė baisulinius kūno skausmus ir jėgų nebuvimą. Nežinau, ar skydliaukė dirba pilnu pajėgumu, nenoriu grįžti prie tiroksino, bet jei vis tik šis metodas man jos neužkūrė ir padėtis blogėja, kaip man suprasti, ar čia tik nuovargis po sporto, angliavandenių trūkumas, neišsimiegojimas, ar hormonų trūkumas
Tu gi sportuoji, ane, negeri tiroksino? Kaip jautiesi?
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2013 11 19, 22:21)
Del tevuko, sergancio pankreatitu - atsargiai su patarimais jam. As turiu sia liga jau daug metu, visada maitinausi taip salia paleo, be grudu, ankstiniu, etc., bet ir su riebalais mazai draugauju. Cia sugalvojau vakar pasinaudoti chronometru ir suvalgyti reikiama riebalu kieki. kol kas suvalgiau 48proc. - rezultate riebalai eina per abu galus, maudzia visa pusiauja, pilvas kaip balionas doh.gif iki siol mano paleo daugiau liesas buvo, manau ir toliau toks liks. Cia kiekvienam zmogui skirtingai. Aisku, tai nepateisina miltu, kruopu, etc. naudojimo.


jis dabar neserga, jam pries kelis metus buvo, tiesiog yra kazkiek sutrikusi kasa ir tiek. o riebalus jis valgo, bet juos valgo su duona ir bulvem.

QUOTE(nefifi @ 2013 11 20, 20:47)
Paskaitytų jumis dabar norinčios didesnių biggrin.gif


nu vat vat....as tai noreciau, bet ner...suvalge mane 3 vaikai r nieko nebera.....
Atsakyti