Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(Nidulia @ 2013 11 20, 21:35)
Niu tai gi tyrimus kuo greiciau pasidaryk, ka tu cia buri is tirsciu? prisizaisi sitaip, gal tas,  gal anas. TTH ir FT4 kuo greiciau pasidaryk ir matysi kokia skydliaukes veiklos padetis.
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ir dar liaules taukais prisikasdama  lotuliukas.gif

mane priverst juos pasidaryt beveik su automatu reikėtų į subinę įremti blush2.gif , žiauriai nemėgstu tų visų ceremonijų, bet teks darytis. Nenorėjau skubėti, nes tiroksino kiekis organizme gi taip greitai nenukristų, todėl laukiau, neskubėjau. Tik bijau, kad jei rezultatas parodys, jog tiroksino reikia, o mano smegenys visiškai nebenori jo pripažinti, kaip reikėtų prisiversti jį vėl gerti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 11 20, 20:15)
ar tik ne jautiena pasakojo, kad prieš sportą išgeria bulletproof kavos ir sportas visai gerai praeina...
is tiesu, tai as nesdavausi i sportklubi bulletproof kava thermo-puodelyje. visi laksto su butelkom ledinio vandenio, o as su savo garuojanciu riebiuoju gerimu. tiesa as sportavau tik su svoriais, nezinau jeigu pradetum sokinet kokia aerobika - gal ir isliptu tas riebalas?
tai kas man labiausiai patiko, tai kad po sporto est nesinorejo. gryzdavau namo, nusiprausdavau, persirengdavau (sportklubis uz 5-7minuciu kelio), pasigamindavau normalius pusrycius - ne taip, kad vos kojas namo parvelki ir is karto krenti i saldytuva est kas papuola. na super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 20 lapkričio 2013 - 21:44
QUOTE(jautiena @ 2013 11 20, 21:43)
is tiesu, tai as nesdavausi i sportklubi bulletproof kava thermo-puodelyje. visi laksto su butelkom ledinio vandenio, o as su savo garuojanciu riebiuoju gerimu. tiesa as sportavau tik su svoriais, nezinau jeigu pradetum sokinet kokia aerobika - gal ir isliptu tas riebalas?
tai kas man labiausiai patiko, tai kad po sporto est nesinorejo. gryzdavau namo, nusiprausdavau, persirengdavau (sportklubis uz 5-7minuciu kelio), pasigamindavau normalius pusrycius - ne taip, kad vos kojas namo parvelki ir is karto krenti i saldytuva est kas papuola.  na super  thumbup.gif

aš ir svorį metu, ne tik treniruoklius minkiau, tai turiu rimtą cardio
O grįžus namo nepuolu bet ko ėsti, jau būnu pasiruošus mėsos ir daržovių, tai tik parvarius vandens atsigeriu, o tada metu viską troškinti ir kramtau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 11 20, 21:53)
Tu gi sportuoji, ane, negeri tiroksino? Kaip jautiesi?


As sportavau anksciau daugiau, ypac kai daug vaisiu valgiau per raw - man labai gerai buvo smile.gif Su paleo pastebejau, kad po sporto migdo ir labai daug est norisi doh.gif Tai nusprendziau mest didesnius kruvius ir pasilikau pasyvesnius pratimus, ilga pasivaiksciojima, kalanetika, kai uzplaukia smile.gif Treniruoklius parke pakankinu. Kiek tai ytakoja skydliauke nezinau, bandyk didint anglis, ytrauk saldzias bulves, burokelius, ir stebek kaip po to jausies 4u.gif Gali buti per mazai angliu. Nes as juos tikrai ribot stengiuos, bent kol numesiu, ka noriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 11 20, 21:48)
As sportavau anksciau daugiau, ypac kai daug vaisiu valgiau per raw - man labai gerai buvo smile.gif Su paleo pastebejau, kad po sporto migdo ir labai daug est norisi doh.gif Tai nusprendziau mest didesnius kruvius ir pasilikau pasyvesnius pratimus, ilga pasivaiksciojima, kalanetika, kai uzplaukia smile.gif Treniruoklius parke pakankinu. Kiek tai ytakoja skydliauke nezinau, bandyk didint anglis, ytrauk saldzias bulves, burokelius, ir stebek kaip po to jausies 4u.gif Gali buti per mazai angliu. Nes as juos tikrai ribot stengiuos, bent kol numesiu, ka noriu smile.gif

nu blyn, nereikėtų man svorio mest, tai sugraužčiau ryte kokį bananą ir pasikraučiau tų anglių, bet dabar gi negaliu
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 11 20, 22:42)
Tik bijau, kad jei rezultatas parodys, jog tiroksino reikia, o mano smegenys visiškai nebenori jo pripažinti, kaip reikėtų prisiversti jį vėl gerti  unsure.gif


Man kiekviena rudeny ir vasara buna toks neveiksnus tarpsnis, tai pasikeicia temperatura ir atrodo uzmigciau ir nepabusciau smile.gif Skydliauke juk irgi paveikia aplinka, taip kad issitirk ir nesinervuok, nes gali but, kad pasijusi geriau greit 4u.gif Pas mus va atsalo per paskutines dienas staigiai, tai atrodo kojas vos pavelku ryte is lovos, kai 4.30 reikia keltis, nors nueinu miegot 21.00 smile.gif
Atsakyti
netikiu as cardio. jau seniai esu ji nurasiusi i "sporto mitus".
ir pagal paleo geriausias "cardio" yra vaiksciojimas wink.gif
stengiuosi iseit pasivaiksciot, kai oras leidzia, minimum valanda, tik as dar imaisau kelis striprius sprintukus, kad plaucius pravedint ir sirdele pagasdint wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 11 20, 21:53)
netikiu as cardio. jau seniai esu ji nurasiusi i "sporto mitus".
ir pagal paleo geriausias "cardio" yra vaiksciojimas wink.gif
stengiuosi iseit pasivaiksciot, kai oras leidzia, minimum valanda, tik as dar imaisau kelis striprius sprintukus, kad plaucius pravedint ir sirdele pagasdint wink.gif

nu čia dabar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2013 11 20, 22:17)

Papasakokite apie tas juosteles ketozei nustatyti, noriu nusipirkt, tik nežinau kur ir kaip vadinasi? Kvapas iš burnos sako, kad aš joje sėdžiu (tik nesuprantu vis, tai gerai, ar ne?)



http://www.lowcarblu...m/ketostix.html
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 11 20, 22:52)
nu blyn, nereikėtų man svorio mest, tai sugraužčiau ryte kokį bananą ir pasikraučiau tų anglių, bet dabar gi negaliu


O kiek tu dar nori numest? g.gif Kaip pas tave reikalai su virskinimu, kad nebutu, kad tas bananas po to tau ispustu vidurius baisiausiai g.gif
As niekada su svoriais nedirbus, noretus pabandyt smile.gif
Atsakyti
as geriau sunkia stanga pakilosiu ir namo gryzus mazesne porcija suesiu, negu knisiuosi valandu valandas ant tu treniruokliu, kad kelias kcal sudegint... plius ka ant ju rodo yra gerokai pagrazinta - mano sirdies ritmo matuoklis visalaik zymiai maziau kcal priskaiciuodavo. ir cardio man psichologiskai yra sunku, o stai svorius kilnot - kaifas!
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 11 20, 22:55)
nu čia dabar  biggrin.gif

Būtent apie cardio mitą aš sužinojau pirmiau dar visų tų riebalų mitų ir low fat sveikumo mito.
pati kasdien po porą valandų rimto cardio turėdavau, maitinausi tikrai sveikai, o svoris kaip nekrito, taip nekrito, jaučiausi žiauriai pavargusi.
Ne vienas tyrimas atliktas buvo, kad būtent raumenukai padeda svorį numesti, o ne besaikis cardio, kuris tik sukelia stresą organizmui ir išsekina jį, per didelės kortizolio dozės visiškai nėra sveikos.
Nežinau, ar skaitei Whole9 įrašus, bet jie ten gerai rašo, kad jei nori bėgti maratoną (=besaikis cardio), bėk, bet tikrai ne dėl sveikatos ar svorio. Negi neteko girdėti, kad tie, kurie treniruojasi maratonams, priauga svorio. Nes ilgų distancijų bėgimai tai cardio, kuris sukelia stresą. Stresuodamas organizmas kaupia visas atsargas juodai dienai.
Atsakyti