Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikių mamyčių,

QUOTE(gliuka @ 2013 11 26, 11:08)
Kas turit BA, kaip darzelyje jums? Aukletojas informuojat apie situacija? Kaip buna kai paumeja?


turėjom pažymą. Auklėtojos žinojo, įtaresni tėveliai irgi.
Mažius padus vis nagrinėjasi, ir ten išbėrė biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Pas mus irgi astma,bet mes kazkaip nekosejam,mes iskart svoksciam ir dustam,bet pas mus sistema kitokia,pas mus visi kosejantys ir besluogojantys eina i darzelius ir mokyklas,mes privalejom palikti inhaliatorius darzeli,kad visa laika personalas ji turetu jei prireiks,ir tiek,skambina kai jau tikrai buna baisi situacija... bet sakau pas mus viskas kitaip....

gina 3 lt dienai dar nera laip baisu mirksiukas.gif mano laikais musu seimai likdavo 16 lt dienai ( 6 asmenu seimai)... lotuliukas.gif aisku nesigylinsiu kaip gyvenom....o gaut jokios paramos negaledavom....
Atsakyti
laba 4u.gif na ir prirašėt per tiek laiko,kol suradau jus tai jau per tris temas teko prasinešt kaip viesului blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2013 11 26, 12:24)
turėjom pažymą. Auklėtojos žinojo, įtaresni tėveliai irgi.
Mažius padus vis nagrinėjasi, ir ten išbėrė  biggrin.gif  doh.gif

Tik žiūrėk kad nebandyti paskui tų spuogelių lupinėti. Kai jie prasprogs, užsidės šašiukai. Mano E vieną ant žando lupinėjo o buvo giliai pritraukta ir liko randas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mentas @ 2013 11 25, 23:54)
ir svori!!!! maziau 95kg nebeimam,bo jau pririnkom manikeniu su s dydziais...  doh.gif

tai gal man eit lauk tada? laugh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2013 11 26, 16:51)
tai gal man eit lauk tada? laugh.gif lotuliukas.gif
Aš tai nekalta-įspėjau,kad tu šonu atsistojus už liniuotės gali pasislėpti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gliuka @ 2013 11 26, 12:08)
Kas turit BA, kaip darzelyje jums? Aukletojas informuojat apie situacija? Kaip buna kai paumeja?
mes tik dabar daugmaž suderėjom viską kas mums priklauso, o tai vien maistas buvo didžiulė problema, o slogos, kosuliai tai čia jau kitas baubas, reikės ne tik auklėtojoms, bet ir tėvams įrodinėti kad vaikas alergiškas, kad serga BA... niekas nenori tokiu turėt, jiems geriausia kad vaikas nevaikščiotu, o tu babkės tik mokėk doh.gif visko bus, čia tik reikia pasisemt kantrybės ir stiprybės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2013 11 26, 20:17)
mes tik dabar daugmaž suderėjom viską kas mums priklauso, o tai vien maistas buvo didžiulė problema, o slogos, kosuliai tai čia jau kitas baubas, reikės ne tik auklėtojoms, bet ir tėvams įrodinėti kad vaikas alergiškas, kad serga BA... niekas nenori tokiu turėt, jiems geriausia kad vaikas nevaikščiotu, o tu babkės tik mokėk  doh.gif visko bus, čia tik reikia pasisemt kantrybės ir stiprybės  4u.gif

Kaip pavyko? Aplamai ar nepasake, kad suoliuokit I alergiuku darzeli? Ka issiderejot? Kazkuri minejo, kad nunesus inhaliatoriu I darza, jauciu, paprasyciau, kad uzejus priepuoliui sukvepuotu vaistus tai ko gero nesuprastu schmoll.gif , o kur aukletoja kaip ir turetu moketi suteikti pagalba, jai ka, manau g.gif Nors niekad neprasem, ir vaistu nenesiau, nors tokiu atveju kaip siandien - uztenka sukvepuot doze ir nieko lyg nebuta.Mes turim BA ir AD, kol AD siautejo, aplamai I darzeli nevedziau, nenorejau tevu kraupint, nevedziau, nors kam alergija taip ir nera aisku - jokiu spec reikalavimu - pageidavimu neturejom ir neturim, pradejom lankyt tik kai oda apsitvarke.O ir ligsiol lyg ir neturejom jokiu "konfrontaciju", bet siandien kazkaip nesmagu pasidare - paskambino - "koseja iki vemimo, atlekit", tikiu, tikrai, gelejo kazka ikvept ne taip, ir uziskoset, bet jau is karto kviesti tevus, mazdaug - "zinau, kad ne darbe, tai gal pasiimkit", ok, pasiimu, visa diena vaikas prasedejo auto (nes jau taip buvo suplanuota diena, palikt daugiau neturiu kur), pasnaudzia, tada - imokykla - I burelius- I banka - vel I burelius - vel I mokykla - I parduotuve - I darzeli likusiu susirinkt ir tt, per visa diena sukosejo 2 kartus, o vejas siandien ledinis, tai dabar jau tikrai nenustebsiu, jei nakti prades koset unsure.gif
Atsakyti
gliuka na mes ne LT tai cia isvis kitas poziuris i viska,sloga ir kosuliai ne liga,o vaikai su tempa iki 38 turi but mokykloje doh.gif

Atsakyti
QUOTE(mentas @ 2013 11 26, 21:03)
gliuka na mes ne LT tai cia isvis kitas poziuris i viska,sloga ir kosuliai ne liga,o vaikai su tempa iki 38 turi but mokykloje  doh.gif


Tai jau taip ir supratau, drauge SE gyvena, 4 vaikus auginasi, tai irgi pasakojo, kad jei vaikui t ne daugiau 39, tai net nemato reikalo tevams skambint, sako, ateinu, guli vaikas kampe ant ciuzinuku susirietes, t 39, nieks nieko - norma.
Galvoju, gal eit ryt tieisiai pas vedeja, ir su ja bandyt aiskintis, kokia tvarka del tu letiniu ligu, tik viena maza "beadle" - siandien mane iskvietusi maziaus aukletoja - vedejos sesuo smile.gif , tai kazin kaip doh.gif
Atsakyti
Pas mažylę šiandien susirinkime kaip tik tą temą užkabino-vienam vaikui migrena,o auklėtoja sako,kad negali vaistų jokių nei laikyt grupėj,nei sugirdyt.
Atsakyti
QUOTE(gliuka @ 2013 11 26, 22:12)
pasakojo, kad jei vaikui t ne daugiau 39, tai net nemato reikalo tevams skambint
Man vakar neskambino irgi,bet kai atėjau,tai pasakojo,kad mažoji po pietų miego verkė labai,tai nuvedė pas seselę-temperatūra 37 ,gal pasilaikykit ją namie...Net būdama ne medikė galiu pasakyti,kad po pietų miego pats pikas + verkimas = ... Aišku nevedu,nes kosėt pradėjo,gerklė rausta.Gerai,kai turiu sąlygas.O jei dirbčiau,kas man biuletenį slaugai rašytų?Man jau pradeda patikt užsienio požiūris,mes per daug jautriai reaguojam ax.gif
Atsakyti