Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

Taigi,mameles,cia viskas naturalu,kad plaukai po gimdymo slenka ;)Juk mes maitindamos savo 2.gif atiduodame visas sukauptas atsargas jiems su pienuku. Mano irgi kasos reteja blink.gif Kai tik pagimdziau,tai dziaugiausi,kokie grazus plaukai,blizgantys buvo,tokie pat kaip per nestuma.O po kokiu keturiu men prasidejo bedos,ne tik slenka,bet ir issausejo labai galai,tai teko gerokai pritrumpinti sad.gif Bet va kirpeja mano pasiule nusipirkti is Drogo parduotuves(ten ji tik mate)juodojo ridiko kapsuliu ir itrinti karta per savaite i plaukus.Tai va,dar nenusipirkau,bet eisiu sia savaite wink.gif Ir jus gal pabandykit,ziuresim,gal pades smile.gif Sekmes wink.gif
Atsakyti
Po pirmo vaiko man ne plaukas nuo galvos nenukrito, o kai antrajam suejo trys menesiai, kaip kokia linija nubrezus plaukai eme slinkti saujom ir sekmingai slinko lygiai tris menesius, kol jas suejo puse metu. Per ta laika jau galvojau, kad nupliksiu, ejau net pas dermatologe Baleviciene, tai ji patare nieko nedaryti, nes sake, nieko cia ir nepadarysi, kaip prades slinkti, taip ir nustos. Ir tikrai nenuplikau, plaukai dabar grazus, nors iki siol maitinu.
Atsakyti
Mano irgi labai jau slinko. Tai pabandziau Eurokos pardavinejamu rusisku preparatu plaukams(kazkoks tirpalas, kuri itrini i galva po plovimo). Jau po kokiu 5 dienu sumazejo slinkimas, o po to visai nustojo slinkti. Dabar iskrenta vienas kitas plaukelis, bet tai nera slinkimas.
Atsakyti
QUOTE (Missy @ 2004 09 17, 13:36)
Mano irgi labai jau slinko. Tai pabandziau Eurokos pardavinejamu rusisku preparatu plaukams(kazkoks tirpalas, kuri itrini i galva po plovimo). Jau po kokiu 5 dienu sumazejo slinkimas, o po to visai nustojo slinkti. Dabar iskrenta vienas kitas plaukelis, bet tai nera slinkimas.

Missy parasyk kaip tas tirpalas vadinasi, -ar gerai?
Prie manes parduotuvej kazkoky pardavinej-galvoju
gal tas pats, nes iki Eurokos vaziuot toloka.
Atsakyti
Neshtumo metu del hormoniniu pokychiu slinkimas apmazheja, po po gimdymo - del tu pachiu begedzhiu hormonu - paumeja. Bet ish esmes, tai tie, kurie neishslinko per neshtuma. smile.gif Ash gi ir kalci, ir vitaminus geriau bemaitindama - o galvojau nupliksiu. wink.gif Zhinojau, kad normalu, bet vistiek baisu buvo. Daktaro, 'ant bajerio' taip ir paklausiau: ar nupliksiu? Tai jis tik nusijuoke ir sako: pazhadu, tikrai ne. wink.gif
Atsakyti
Oi pas mane irgi ta pati beda. doh.gif Bet man kirpeja sake,kad reikia pasirupinti,nes juk mes ne 14 metu,kai dar augimas vyksta,tai gali kai kurie plaukeliai svogunelyje ir nebeatsinaujinti. g.gif Pasiule "pregaine" sampuna ir skalauti dilgeliu nuoviru,reiks pabandyt clap_1.gif
Atsakyti
sveikutes. anksciau rasiau, kad ir man, ir man plaukai slenka. o dabar galiu pasidziaugti, kad nustojo slinkti ir jau ant kaktos yra centimetro ilgio kirpciukai biggrin.gif
taigi ataugs tikrai. beja nieko ypatingo nedariau. ploviau kaip visada. va tik galvoju ar nelaikas keisti sukuosena g.gif pusilgiai ir ploni plaukai ne kaip atrodo. o kol isslinke ataugs...
Atsakyti
As jau apsidziaugiau, kad man plaukai neslenka. Bet va, dabar paskaiciusi zinutes supratau, kad per anksti apsidziaugiau ohmy.gif Mano 2.gif dar tik 9 savaites. Tikriausiai dar visa tai pasireiks, o gal ir ne g.gif
O jus mamytes ar geriate "Prenatal vitaminus" ??? As tai geriu ir sakau, gal del to neslenka?!
Atsakyti
Kajote bent jau man tai kazkur nuo trecio menesio pradejo. Ir OHO kaip. O labai padeda Vitaminas E (tikrasis) ir Vichy ampoles slenkantiems plaukams. Labai labai padejo.
Atsakyti
man irgi praejus 3-4 men pradejo slinkti atrode saujom bet tada pradejau gerti vel vitaminus nescioms ir maitinanciom bet nelabai ka gelbejo o specialiai skirtu vitaminu plaukams,nagams ir ragams kaip as juokauju tongue.gif gerti nerekomendavo nes ten padidinta b vitaminu kiekis ir vaikeliui gali isaugti alergija o po to kokiam 6 men viskas savaime susitvarke matyt cia taipp yra
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2004 10 25, 16:42)
Vichy ampoles slenkantiems plaukams. Labai labai padejo.

iš tikrųjų labai labai padėjo rolleyes.gif
Atsakyti
man ir plaukai labai slinko, bijojau net galva plauti, bet dabar jau beveik nebeslenka, daug ka bandziau, bet padejo LAKME sampunas ir ampoles.ir siaip kirpeja sake kad be ampoliu nuo slinkimo neissiversiu, tik sampunai nepades
Atsakyti