Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos...

Turbūt atsižvelgiama ir į darbuotojus.
Atsakyti
Kas nori kažko jaukaus prieššventiniu (arba tarpšventiniu ) laikotarpiu, rekomenduoju dvi pastaruoju metu perskaitytas knygas.

James Bowen "Katinas Bobas. Apie vaikiną ir katiną, gatvėje radusius viltį". Man, kaip kačių mylėtojai , ji labai patiko. Ir šiaip pozityvi, šilta knyga.

Naujausia Joanne Harris "Persikai ponui klebonui". Dauguma Harris knygų turi savitos magijos. O šioji - "Šokolado" ir "Ledinukų tęsinys", taigi kas skaitėt tas dvi ar matėt filmą "Šokoladas", galit numanyti. Šioji man labiausiai patiko iš tų trijų (kaip nebūtų keista) . O va "Šokoladą ", tai pamenu, iškankinau doh.gif Nežinau, gal filmas dėl to kaltas, nes man žymiai labiau patiko filmo intepretacija, nei knyga.
Labiausiai naujojoje Harris knygoje įtraukė siužetas ir ją tiesiog prarijau. Tiesa, buvo toks vienas keistas niunsas - nelabai supratau, apie kokius laikus autorė kalba g.gif Prisiminus filmą "Šokoladas", na ir šiaip skaitant tas tris knygas, susidaro įspūdis, kad kalbama tikrai ne apie dabartinius laikus, o gerokai ankstesnius . Bet kai knygoje minimi I'pad'ai unsure.gif , projekcijos bažnyčioje g.gif Va šitas dalykas tai taip ir liko mano nesuprastas. Beje ji turėtų patikti ir besidominčioms rytietiška kultūra, kadangi ji šioje knygoje užima reikšmingą vietą .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 12 gruodžio 2013 - 17:48
1)Alvydas Šlepikas "Lietaus dievas" 2)John Grisham "Prisipažinimas"
3)Karen Rose "Mirk dėl manęs" 4)Alex Barclay "Tamsos Švyturys"
5)David Nicholls "Viena diena" 6)Julie Garwood "Širdžių ėdikas"
7)E L James "50 tamsesnių..." lotuliukas.gif
O šiaip laiminga iki negalėjimo- iki metų galo ramu 59.gif 59.gif 59.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2013 12 12, 17:51)

7)E L James "50 tamsesnių..."  lotuliukas.gif




Tai visgi užkibai biggrin.gif mirksiukas.gif

Aš tai rami rolleyes.gif Laimei šovė mintis antros dalies elektroninės versijos pasieškoti (nes norėjau vieną dalyką išsiaiškinti, bet dėl jo knygos pirkti kažkaip irgi nesinorėjo). Tai kažkur per gerą valandą - pusantros apsisukau (aišku, skaičiau labai prabėgom). O jau trečios knygos tai ačiū, man nereikia smile.gif Nes jau antrąja nusivyliau.
Tarp kitko, jei nebūtų jose tiek sekso scenų, tai būtų galima skaityti kaip kokius Svajonių romanus. Bet dabar tai kažkaip tas pats per tą patį doh.gif
Papildyta:



Tiesa, ką dabar vakarais skaitysiu (dukrai prieš miegą) - Lindgren "Broliai Liūtaširdžiai". Vaikystėje ji man be galo patiko, bet jau visiškai nepamenu. Iš pradžių pirkau skaityti jai pačiai, bet pagalvojau, kad kadangi prieš tai skaitoma knyga jau baigėsi, reiks imtis kažko naujo, o "Brolius Liūtaširdžius" pati labai noriu prisiminti ir iš naujo "išbandyti", tai nušausiu du zuikius vienu šūviu.

Ateity galvoju tą patį daryti su Ž. Verno "Kapitono Granto vaikais". Tik dar neskubu. Dabar vaikai kitokie, į knygas sunkiau įsitraukia. Tai nesu tikra, ar dešimtmetę mergaitę ji sudomintų g.gif

Kai įsitraukė į kompiuterinius žaidimus, tai dukra nuo gan didelės skaitytojos (kuo pernai džiaugiausi) pavirto neskaitytoja doh.gif Lyg ir patinka, bet ... nėra laiko skaitymams doh.gif Taigi reikia sukti galvą, kokia knyga čia ją sudominti.

Iš neseniai jos skaitytų turinčioms atžalų galiu rekomenduoti Lindgren "Ronja, plėšiko duktė". Čia jau mano įtaka, kad ją pasirinko rolleyes.gif Man pačiai vaikystėje ji labai patikusi, tai įpiršau ir dukrai. Kuri buvo šia knyga labai susidomėjus, klausinėjo, ar tikrai nėra antros dalies smile.gif
Atsakyti
Germine, Ingėnai, kadangi abi buvot geros skaitytojos, Kalėdų senelis jums atneš žaidimą 50 pilkų atspalvių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 12 12, 18:09)
Germine, Ingėnai, kadangi abi buvot geros skaitytojos, Kalėdų senelis jums atneš žaidimą 50 pilkų atspalvių biggrin.gif


Oi tas Senelis lotuliukas.gif lotuliukas.gif , pokštininkas doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Bet tai įdomu net, kas ten per žaidimas blink.gif biggrin.gif doh.gif lotuliukas.gif Kažko perdaug įtartinai skamba biggrin.gif Aš sado mazo nemėgėja , tai kažkaip... gali gal ir nenešti tongue.gif
Atsakyti
Aš Nilso keliones skaitau. Paprašiau vaiko išvardyti penkias mėgstamiausias savo knygas, tai kol kas Nilsas pirmoj vietoj. Broliai Liūtaširdžiai taip pat sąraše smile.gif Ronją mama nupirko dabar per maximos akciją, pavasarį atsivešim. buvau įdėjusi nuorodą, kur pasakojama apie Ronjos vertimą - gal matei?

mano vaikas irgi vis nori drakonus kompiuteriu žaisti ir, aišku, žaidžia, bet kasdien namie liepiu 30 minučių skaityti. plius ir mokykloje skaito privalomai, kažkoks savarankiškas skaitymas. ir turi segtuvą, kuriame rašosi namų darbus, tai skaitymas 20-30 min įrašytas kasdien, irgi šiokia tokia paskata - ne tik mama liepia, bet ir mokytoja. žodžiu, kol kas su šiokia tokia prievarta grožinė literatūra.

Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 12 12, 18:17)
Aš Nilso keliones skaitau. Paprašiau vaiko išvardyti penkias mėgstamiausias savo knygas, tai kol kas Nilsas pirmoj vietoj. Broliai Liūtaširdžiai taip pat sąraše smile.gif Ronją mama nupirko dabar per maximos akciją, pavasarį atsivešim. buvau įdėjusi nuorodą, kur pasakojama apie Ronjos vertimą - gal matei?

mano vaikas irgi vis nori drakonus kompiuteriu žaisti ir, aišku, žaidžia, bet kasdien namie liepiu 30 minučių skaityti. plius ir mokykloje skaito privalomai, kažkoks savarankiškas skaitymas. ir turi segtuvą, kuriame rašosi namų darbus, tai skaitymas 20-30 min įrašytas kasdien, irgi šiokia tokia paskata - ne tik mama liepia, bet ir mokytoja. žodžiu, kol kas su šiokia tokia prievarta grožinė literatūra.


Vat Nilso keliones visai neseniai jai prieš miegą skaičiau. Bet po kokių poros savaičių atsisakė jos klausyt doh.gif Nors atvirai sakant, ir man pačiai ji pabodo blush2.gif (kai skaitai tyliai ir sau, vienas dalykas, kai garsiai, kai daugiau gamtos aprašymų mintys dažnai pabėga blush2.gif ). Žodžiu, Nilsas mums ne schmoll.gif Nors vaikystėje man visai suėjo. Buvau paprašyta padėti į šoną Nilsą ir n-tąjį kartą grįžti prie Rudnosiuko istorijų smile.gif

Apie Ronjos vertimą neskaičiau blush2.gif


O mokykloje tai aišku, liepia užklasinį skaityt. Sąrašo knygoms nėra, tegul tik skaito. Nes bent mūsų klasės vaikai siaubingai neskaito doh.gif Pernai maniškė gal antroje ar trečioje vietoje tarp daugiausiai skaitančių buvo, bet nepasakyčiau, kad ji skaitė labai daug.
Ir kiekvieną savaitę turi vaikai užklasinio sąsiuvinius (su aprašais) mokytojai atnešti. Taip ir kontroliuoja tą skaitymą. Betgi gali perskaityti per savaitę kelias knygas, gali kelis puslapius doh.gif
Maniškė labai greitai skaito (kažkada net lenktyniaudavau su ja, kas daugiau psl. per tam tikrą laiką perskaitys smile.gif) , tai rezultatai nustebino. Tai jei kiekvieną dieną skaitytų po 30 min, tikrai nesiskųsčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 12 gruodžio 2013 - 18:33
http://www.archyvai....s/lindgren.html

rekomenduoju ir nevaikiškų skaitytojoms, tiesiog įdomu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2013 12 12, 18:31)
O mokykloje tai aišku, liepia užklasinį skaityt. Sąrašo knygoms nėra, tegul tik skaito. Nes bent mūsų klasės vaikai siaubingai neskaito  doh.gif Pernai maniškė gal antroje ar trečioje vietoje tarp daugiausiai skaitančių buvo, bet nepasakyčiau, kad ji skaitė labai daug.
Ir kiekvieną savaitę turi vaikai užklasinio sąsiuvinius (su aprašais) mokytojai  atnešti. Taip ir kontroliuoja tą skaitymą. Betgi gali perskaityti per savaitę kelias knygas, gali kelis puslapius  doh.gif


g.gif aš vasarą buvau nustačiusi, kiek kompiuteriu, tiek laiko skaito, bet dabar jau apleidau tokią nuostatą, baisiai daug mokytis reikia.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 12 12, 18:47)
http://www.archyvai....s/lindgren.html

rekomenduoju ir nevaikiškų skaitytojoms, tiesiog įdomu smile.gif



Dėkui 4u.gif
Atsakyti
beje, Ingėnai, maniškis dabar Geltonojo Genio ordiną skaito - gal pasiūlyk dukrai, man vaikystėj nepaprastai patiko, ne mažiau negu Ronja 4u.gif
Atsakyti
g.gif
user posted image
Atsakyti