Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

Aciu mergytes uz pasisakymus 4u.gif
Keliaus kol kas viskas I sandeliuka..
Atsakyti
Labai graži tema 4u.gif
Aš irgi turbūt sudėčiau šuns daiktelius į dėžutę ir padėčiau kur nors kokioje palėpėje.
Atsakyti
nu va, paskambino žmogus, dingo jo šuo prieš 2 mėnesius. Atvažiavo, apžiūrėjo - ne tas, į vardą nereaguoja, džiaugiasi taip pat kaip manimi. Nors spalva identiška unsure.gif
Atsakyti
Merginos linkėjimai iš Penktos kojos. Pinigėlių suaukojote su kaupu padengti tiek stacionarą tiek operaciją.
Laikosi jis gerai, gydosi viduriavimą... Per kelis žmones klausiu, tai nežinau tikslios diagnozės. Veterinarė sako dar keletą dienų nori palaikyti stacionare, o tada labai labai reikės namų globos. Negalim jo į voljerą įkišti... Kai jau paleidinės išklausinėsiu tiksliai apie būklę ir ligas (ar nebuvo kas užkrečiama), kad ieškotume atitinkamų globėjų. Tad galit pasikalusinėti savo aplinkoje, gal kas galėtų bent laikinai jį priglausti?
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2013 11 27, 11:02)
gal kas galėtų bent laikinai jį priglausti?

Papasakokit plačiau apie tą šuniuką - kokio jis dydžio, koks šiaip yra. Bandysiu apsiklausinėt - gal pas mus kas nors iš savų ieškosi sau šuns.
Atsakyti
Primenu vaizdelį:
user posted image

Matai info mažai, kol kas tik gali pasakyt, kad draugiškas šuvukas ir labai jaunas (pieniniai dantys dar nepasikeitę). Gal Jolle dar ką pasakys apie jų pažintį?
Pas mus jis ir nebuvo, visą laiką pas veterinarę stacionare, labai išsekęs tai ir neatsiskleidęs. Sprendžiant iš vaizdleio kažkokio medžioklinio mišrūniukas, tai manau labai didelis ir neaugs. Kailis trumpas, tai ne į voljerą šuvukas. Iš to, kad jaunas spėju bus energingas smile.gif
Atsakyti
Jetus toks maziukas, o jau tiek iskentes verysad.gif Svarbu, kad atsigautu thumbup.gif As y penktos kojos augintinius jau virs metu zvalgaus ir MB vis rodau, ech greiciau ysikeltume y nama..Mano favoritas visgi Dzeusas, taip man jo reikia.. wub.gif blush2.gif
Atsakyti
AČIŪ už naujienas! 4u.gif
Iš mano trumpos pažinties su šuniuku, taip pat galiu pasakyti, kad draugiškas. Einantis prie žmogaus.
Nedidukas. Kantrus. Jokių verkšlenimų, cypimų nebuvo.
Nebijo pavadėlio. Kai prisirišau jį ir vedžiausi, tik porą kartų galvą papurtė, bet nei stresavo, nei tampėsi.
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 11 27, 13:28)
Jetus toks maziukas, o jau tiek iskentes  verysad.gif Svarbu, kad atsigautu thumbup.gif As y penktos kojos augintinius jau virs metu zvalgaus ir MB vis rodau, ech greiciau ysikeltume y nama..Mano favoritas visgi Dzeusas, taip man jo reikia.. wub.gif  blush2.gif

Laukia, jis laukia smile.gif
liūdna, kad vis mažiau judėt nori... išlenda, apsidairo, jei nieko labai svarbaus nevyksta atgal į būdą lenda... Viena mergina iš Norvegijos jį papildais palepina, maisto kaloringesnio stengiamės nupirkti, nes kūdas baisiai. Aš stengiuosi save raminti, kad jis visą gyvenimą prie būdos gyvenęs, todėl ir čia jam nėra baisus stresas. (Maitintas jis prastai iki prieglaudos, dantys baisiai sudilę nuo kalų. )
Be to jau ne pirmi metai. Mano vyras jam apšiltintą būdą padarė. Nupirkau platų antkaklį, nes siauras labai kaklą nutrindavo. Aišku kaip ir visiem prieglaudoje jam trūksta draugijos. Trūksta, kad kas ateitų, ausį pakasytų, pasivaikščiot išvestų, šiltos košės paduotų, kai lauke labai šalta... Ai skaudulys čia mano. Neturiu fiziškai kada pas jį važiuoti. Aplankau tik tada, kai vaistus laikas suduoti. Senas ligotas... Niekas net nežiūri, kai viską sužino... O aš sutikčiau ir toliau jį vaistais aprūpinti, esnt reikalui pas veterinarą vežioti. Jeigu tik rasčiau tokį pat kaip jis - senolį, kuriam reikia draugijos prie nuosavo namo...
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2013 11 27, 13:52)


Man cia irgi skausminga kazkaip ta jo situacija..Vis mamos prasau, kad paimtu, bet kad ji - man gerai ir vienai kolkas doh.gif Pas sese du mazi vaikai - nenori verysad.gif As pati UK gyvenu, su MB diskutavom, jis labai pries... Sako tokiam sveikatos suniui nelabai gerai klimatas toks dregnas bus, dar labiau sanarius skaudes, be to kelione ilga, irgi ne y gera, kiek pinigu sukisiu y jo gydymus, vaistus ir t.t. O as vis perbraukiu naujas sunu nuotraukas ir gryztu prie jo..Irgi guodziuos, kad pamaitintas, aprupintas tikrai, bet ne tas pats kas tureti namus..Skauda man sirdy del jo, ruosiu beglobiukams siuntiny, parasykit, kokiu vaistu ar papildu jam reikia y a.z., jei pas mus yra nupirkt, ydesiu 4u.gif
Atsakyti
ir mane viena draugė vis pakalbina, kad galėčiau kieme voljerą statyti ir pasiimti jį pas save. Bet aš pati nenoriu. Nesugebėsiu išvedžioti savo dviejų ir dar jo atskirai (nes maniškis peštukas ir jis peštukas). Nenoriu aš voljero kieme, o namuose jį gal ir perauklėčiau, bet du peštukai, be to trys šunys. Nu pati suprantu, kad negaliu jo priimti. Bet aš visada sakau, kad jeigu yra bėda, reikia apie ją visiem skalambyti - sprendimas vistiek ateis kažkaip.


Taip, kad net ir pasiklausinėdami artimųjų - mes darome šiokią tokią paslaugą Dzeusui smile.gif


Neveskim temos tokia liūdna tema. Daug benamiukų suranda namus, pasiseka kartais atrodo net beviltiškiems. Šią savaitę išvežiau draugės mamai kokių 5 metų kalytę. ji pas mus papuolė su leliukais, šie išsidovanojo, o mamkos niekas nenorėjo. Vat ir bus dabar ji draugė moteriškei, kuri gyvena viena. Skambinau kurį vakarą, sako sėdim abi televizorių žiūrim smile.gif
Aš vis galvoju kad reiktų globai kokį nedidelį šuvuką trumpo kailio paimti, kai orai atšąlo, bet MB niekaip su tuo nesutinka... Kai paskutinį kartą turėjau tokių norų ir MB irgi nesutiko, aš visai netikėtai važiuodama namo gatvėj Kruopą pasigavau ir be jokių klausimų parsivežiau. Žodžiu reikia tik norėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2013 11 27, 13:52)
Laukia, jis laukia smile.gif

Papasakokit plačiau.
Atsakyti