Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(Gorada @ 2013 11 27, 14:55)
Kai paskutinį kartą turėjau tokių norų ir MB irgi nesutiko, aš visai netikėtai važiuodama namo gatvėj Kruopą pasigavau ir be jokių klausimų parsivežiau. Žodžiu reikia tik norėti smile.gif


Mano planas persikelus tiesiog jy atsivezt ir tiek blush2.gif Nes MB sunu nera palietes nuo 5 metu amziaus, kai jam ykando vokieciu aviganis. Mano deka dabar du kartus per metus begiojam po Pet Show ir ten yra visi sunys paglostomi jo lotuliukas.gif suo mano avatare sveciuojas pas mus reguliariai ir jie duksta nerealiai, net kedes griuna biggrin.gif Todel galvoju atsivezus jy y prieglauda ir parodzius, tikrai pakeis nuomone. sorry panos uz poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2013 11 27, 13:55)
Šią savaitę išvežiau draugės mamai kokių 5 metų kalytę. ji pas mus papuolė su leliukais, šie išsidovanojo, o mamkos niekas nenorėjo. Vat ir bus dabar ji draugė moteriškei, kuri gyvena viena. Skambinau kurį vakarą, sako sėdim abi televizorių žiūrim smile.gif

wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Dzeusą viena savanorė rado prie Kauno klinikų turbūt prieš 2 metus. gal tris. buvo labai šalta žiema, speigas, o jis autobusų stotelėje blaškėsi tarp žmonių. Savanorė jį pasikalbino, aš buvau arčiausiai ir nuvažiavau (iš darbo pabėgus). Jis baisingai šėrėsi, o savanorė stovėjo jį prie savo juodo paltuko prisiglaudus... įtariat kaip paltukas atrodė vėliau lotuliukas.gif
tai va, kažkaip taip ir prasidėjo mano draugystė su juo. Niekas jo nepasigedo, šuo labai draugiškas žmonėms, bet prieglaudoj kiek nutrūkdavo nuo grandinės tiek su kuo nors susipešdavo. Nežinau ar čia jį kas kabino ar jis ką nors... Bet vedu pasivaikščioti atokiau nuo kitų. Po metų gal pastebėjom, kad jis vis daugiau guli. Nuvežiau Diržinauskui: klubų displazija... Vienintelis vaistas: trokoksilis kartą per mėnesį, papildai ir lėti ilgi pasivaikščiojimai. Kadangi jam skauda- jis mažai juda, taip sunyksta raumenys, ir jam dar labiau skauda... idealu būtų vasarą jam plaukimas...
Tai va, ir niekas nenori ligoto, seno šuns, jam koki 6-8 metai manyčiau. Buvo viena moteris, jai jis pasirodė panašus į kaukazą, norėjo imt įmonei saugoti, bet nedaviau...
Jam būtų idealu koks vyresnio amžiaus žmogus, gyvenantis nuosavoj valdoj. Kad kartais išeitų su juo pasivaikščioti, tiek dėl būklės, tiek matyt amžiaus jis nesitampo, gan gražiai dzibena šalia. Iš tiesų nuo tada, kai pradėjom gydymą (jau virš metų) pagerėjimas matosi, gal jam skauda mažiau, nes pagydyti tai neįmanoma. Pradžioj jis būdavo kaip zuikis, straksėdavo ant trijų kojų vis pakeldamas kurią nors galinę. O dabar eina remiasi visomis keturiomis.
Tik kad kūdas nesvietiškai. Seniau ant krūtinės raumenų buvo, o dabar vienas dviratis. Kailis jo geras, blizga gražiai tai ir maskuoja šonkalius išsišovusius.
Nelabai ėdrus turiu pasakyti. Todėl ir svajoju apie dieduką su košėmis, kad atšertų jį smile.gif

Susipažinkite su Dzeusu:
https://fbcdn-sphoto...263982588_n.jpg

https://fbcdn-sphoto...601_n.jpg?lvh=1

https://fbcdn-sphoto...105390112_n.jpg

O čia yra labai graži vienos savanorės papasakota Dzeuso istorija apie pūkuotaširdį: Dzeusas

P.S. neduoda tiesiai įkelt foto, tai palieku nuorodas.
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2013 11 27, 10:02)
Kai jau paleidinės išklausinėsiu tiksliai apie būklę ir ligas (ar nebuvo kas užkrečiama)
Kai bus žinių apie ligas. Nekantriai lauksiu naujienų. Nes, ne tik viskas įdomu dėl šuniuko būklės, bet dar svarstau, ar Taigos box'ui užtenka praplovimo su karštu vandeniu, ar kokių rimtesnių dezinfekuojančių skysčių reiktų ieškoti įsigyt?
Atsakyti
Grįžom iš lauko. Ta pati vietovė kur vakar Taigą fotografavau.
Pasikeitęs vaizdelis...

user posted image


Atsakyti
niekas kalediniu brandinamu pyragu nekepat? g.gif
Atsakyti
A jaučiat Kalėdas?


user posted image
Atsakyti
Man sniego trūksta... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2013 11 27, 15:28)
niekas kalediniu brandinamu pyragu nekepat? g.gif
Nesu bandžiusi user posted image
QUOTE(Gorada @ 2013 11 27, 19:12)
A jaučiat Kalėdas?
thumbup.gif Net kyla noras Taigai tokią numegzt bigsmile.gif
QUOTE(Agnnyte @ 2013 11 27, 19:13)
Man sniego trūksta...  unsure.gif
Ech, o man vasaros trūksta ax.gif Nemėgstu žiemos
Atsakyti
džiaugiuos,kad ruduo buvo tikrai pakankamai šiltas. Nors atėjo labai greitai, bet minusas atėjo skaitykit tik prieš kelias dienas, šalnų praktiškai nebuvo. Nu jo nušaldė rugsėjį,paskui sekanti šalna lapričio gale biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolleee @ 2013 11 27, 20:32)
Nesu bandžiusi

https://www.google.l...p...22&ie=UTF-8
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2013 11 27, 16:28)
niekas kalediniu brandinamu pyragu nekepat? g.gif


As kepiau, bet nelabai man ten jis gavos, laisciau laisciau alkoholiu vos ne menesy ir kazkoks batonas pamirkytas spirite gavos lotuliukas.gif Tiesa, dovanu is tuometines darbovietes gavau va toky daikta. Gal is paprastu ingredientu iseitu skaniau smile.gif
Kokios fainos kepures ir visu foto grazios labai buvo praeitoj temoj thumbup.gif
Atsakyti
eii kas mokat tokia kepure numegzt prisipazinkit biggrin.gif
Turiu nuojauta kad labai man tokio daikto reikia sunem biggrin.gif

begalo smagu del mazylio smile.gif

uzvakar sviete saule bet buvo zalia, vakar sviete saule bet buvo dailiai pasale ir pabaltinta... wub.gif siandien... lyja, teslos, pilka, vejuota ir salta doh.gif
ir suprask tuos orus kad gudrus... doh.gif
Atsakyti