Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(moliberta @ 2014 01 31, 11:13)
na jei ji nedaro lauke, tai tikrai padarys narve ar namie. kai jau nebeiškentės. gal aš klystu. bet reikia dominti ją lauku. 
ar į lauką nešatės ko nors skanaus, ar kalbatės su ja linksma intonacija, ar rodote savo kūno kalba kaip čia gera, ar einate ramiai nusiteikusi, atsipalaidavusi?
na maniškiai net ne po 10 min. o iškart ant trijų kojų striksi, ir nieko, netgi taikosi atlikti rimtą reikalą ant vienos galinės kojos biggrin.gif čia galvoju kaip ir žmonės, iš prad-ių vieną ranką kišenėj šildo, po to kitą, taip šunys saugo pakeltą koją nuo ledo smile.gif


Tai jo, namie sekmingai ir sysioja smile.gif Oi zinokit dar ir kaip dominu ir giriu ir drasinu ir glostau. Bandziau maista nest i lauka, bet lauke needa. Matyt baisu. O seip per 6 deinas pasiekem tai, kad su pavadziu maziau tasosi, jau ir lipa laipatas is 2ro auksto, ir uzlipa, zino kurios durys buto, koks namas. Greit ismoko. Pacio pavadzio namie visa nebijo, seniau pamacisu guldavosi.
O del narvo tai man dresuotoja minejo, kad sunys po savim nedaro, nebent narvas bus per didelis. Ji ir prie zmoniu nedaro, tik kai nieks nemato.
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2014 01 31, 12:24)
Ji ir prie zmoniu nedaro, tik kai nieks nemato.

Nesaugumo jausmas. Į lauką vedat nešertą? Aš nešerčiau ir vesčiau laukan labai labai alkaną. Ir tada siurprizas - maistelis. Gal padės?
Atsakyti
ir gal ka nors ypač skanaus. gal dešrelę kokią ar net kotletą. tik kad būtų nešerta prieš lauką. jei tikrai ės, gal susikoncentruos labiau į jus, į maisto gavimą, mažiau stresuos ir atliks ką reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2014 01 31, 12:24)
Oi zinokit dar ir kaip dominu ir giriu ir drasinu ir glostau.

o drąsinat kaip, glostot kuriuo metu? Ar čia nebus tas variantas, kai šuo dreba bijo, o jūs jį glostot ir taip tarsi skatinat toliau bijoti?
Atsakyti
QUOTE(villijaa @ 2014 01 31, 13:52)
o drąsinat kaip, glostot kuriuo metu? Ar čia nebus tas variantas, kai šuo dreba bijo, o jūs jį glostot ir taip tarsi skatinat toliau bijoti?



Nea, ne taip, zinau, kad taip negalima smile.gif

Tai va grizau namo nesenei, o virtuve plaukia. Katinas ant stalo, matyt tokiu balu dar nemates tai bijo nulipti doh.gif smile.gif
Pripirkau skanuku visokiu , isejom i lauka, tai gyriau ir daviau est, tai ede, bet nieko nedare. Na is virtuves buvo matyt, kad nebuvo ka daryt.
Rimtai svarstau apie narva. Jei sugeba nesysiot 24 valandas, reiskias kantrybe gelezine. Tupes diena narve. Nu reik kazkaip man to ozkele auklet. g.gif
Atsakyti
Fera82, kokia jūs šaunuolė, kad nenuleidžiate rankų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2014 01 31, 09:48)
Labas 4u.gif

Vakar pakalbejau su sunu dresuotoja is "Nasru" tai biski palengvejo man, nuramino, logiskai viska paaiskinino. Kita savaitgali atvaziuos, sake pora valandu namie pabndraus, eisim i lauka, paaiskins apie Klikeri, sake neblogas dalykas tokiesm bailiams. Dar sake labai gerai, kad ji labai meili ir jokios agresijos zmonems, katinukui mano. Sake didelis pliusas suniui.
Jau zinau grisiu siandien rasiu virtuveje bala. Vakar 22 val nieko nedare. Nakti virtuve svari grazi. 6:30 lauke padare dideli reikala, mazo dar niekaip nesugeba lauke padaryt. Tai manau tikrai daug neiskentes ir pridirbs namie.
O del to mano stresavimo ir pasimetimo, tai reikalas ne tame, kad ji pridaro namie. Man ne del to pikta, jei ji darytu lauke, o paskui neiskestu ir padarytu namie tikrai nebutu pikta, nes suprasciau per retai vedu, pati kalta suo nesikesncia. Man pikta tik del to, kad ji didelius reikalus daro lauke ir ne vieno karto per 6 dienas lauke nesislapino. doh.gif Nu nesuvokiu kodel , sysius namie, kakis lauke. Nu pirma kart su tuo susiduriau. Vat del to man pikta, nes vedu juk ja tiek kiek galiu ir anksti ir velai pries nakti ir po maitinimo praejus kazkur pusei valandos, vandnei duodu tik ryte ir vakare, kai paeda.
Nu sulauksiu kita savaitgali dresuotojos, tai manau daug pasakys ji man smile.gif
O del neigalaus vaiko ir kantrybes, matot buna kartais atvirkstinis variantas. Ne visada sunkumai uzgrudinai, kartais jie  labai sekina psichologiskai ir emociskai. Vat atsimenu save pries vaiko gimima, daug pakantesne, daug ramesne buvau, svelnesne. O matyt 3 metai ligoniniu, operaciju, isverktu pagalviu ir skaudancios galvos ne uzgrudino, o padare labai jautria nesekmems, net vaiko atzvilgiu pastebiu, kad kantrybes daznai pritruksta, nes atrodo tuoj nuo visu nesamoniu galima bus nudurnet doh.gif . Vat ne visi zmones vienodi.

Fera 82,zinokit,kad neigalius vaikus dievulis siuncia tik labai geriems zmonems....nes kiti to neistvertu...
Papildyta:
QUOTE(Fera82 @ 2014 01 31, 10:15)
Vat apie narva as irgi pagalvojau. Tik kazin ar po savim nedarytu. Gal ne g.gif Na jo, matyt ji sysiu ilgai kentet nedarius gali. Dar man dresuotoja aiskino kad sisiojimas lauke yra teritorijos zymejimas, kakojimas ne. O jei ji bijo, nesijaucia saugi, tai ir nezymi g.gif As mielai ir ilgiau pasivaiksciociau, bet tikrai nedekingi orai, vargse ant 3 koju pradeda po 10 min sokinet, drebet, matyt saltoka jai tokiai kudai su plonu kailiuku. Bandysiu si savaitgali ilgiau pavaiksciot, nes i darba nereik ir ner ko skubet. Dar pastebejau drasiau ji jauciasi kai lauke sviesu, tamsoje turbut mato kazkokius seselius, sviesas, tada jau sysius nebe galvoje.

O jus aprenkti jos negalite?Mano tai vaiksto labai laimingos,bet jos apsirengusios,ir jokio drebejimo:)tada galesite pabandyti ilgiau...
Atsakyti
Ne nu jus man pasakykit kiek suo gali kentet nesysiojes???? doh.gif Vakar gryzus po darbo radau plaukiancia virtuve. Cia buvo apie 15 val. Isvedziau i lauka- nesysiojo, isvedziau 22 val- nesysiojo. Per nakti virtuve svari, grazi. Isvedziau siandien 8 val -nesysiojo. Db stebiu ja, guli ant sofos ir miega. Bandysiu vel vest. Tuoj bus para laiko kai nesysiojo. Ar cia normalu? doh.gif Kaip ja priverst sysiot lauke. Kiek suprantu kol as ja matau, to ji nedaro, tik sika doh.gif
O klausykit gal kas turit parduot deveta maziausio dydzio narva suniui. Niekur nerandu tokio dydzio tik naujus. Noretusi pigiau. smile.gif
Atsakyti
Fera, kai mano šuniui susisuko namuose sysiot, rišdavau su pavadžiu prie savo kėdės sedėdama kad visada matyčiau ir tikrai niekur neprisysiotų smile.gif Gal ir jums išeitų panaudot tą laikinai, aišku tas rišimas turi būti su protu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2014 02 01, 13:23)
Ne nu jus man pasakykit kiek suo gali kentet nesysiojes???? doh.gif Vakar gryzus po darbo radau plaukiancia virtuve. Cia buvo apie 15 val. Isvedziau i lauka- nesysiojo, isvedziau 22 val- nesysiojo. Per nakti virtuve svari, grazi. Isvedziau siandien 8 val -nesysiojo. Db stebiu ja, guli ant sofos ir miega. Bandysiu vel vest. Tuoj bus para laiko kai nesysiojo. Ar cia normalu? doh.gif Kaip ja priverst sysiot lauke. Kiek suprantu kol as ja matau, to ji nedaro, tik sika doh.gif

Normalu. ir nedarys tol, kol nesijaus lauke saugi. Gal vis dėl to pabandykit parodyt jai, kad lauke gali būti labai smagu? Pažaiskit, duokit kažką labai skanaus, paglostykit, kaip ankstesniuose psl siūlė? Nieko nedarant problema nesispręs
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2014 02 01, 14:23)
Ne nu jus man pasakykit kiek suo gali kentet nesysiojes???? doh.gif
oi gali, tikrai ilgai gali, maniske, kad ir be baimes, bet buna pvz isvedu vakare 18-19 val ir kita diena, jei laukiu kol pasiprasys gali laisvai gulet iki kokiu 16-17 val ir nenori eit, kiek maximaliai temptu nebandziau, vedu ir isvedus zinoma padaro. Manau jei suo bijo para dar nera riba. Jums dabar butu gerai nuolat stebet, nepraleist momento kai jau tikrai nores daryt ir suspet i lauka. Kantrybes ir sekmes smile.gif

Borzika, gal jau kokiu naujienu turit?
Atsakyti
QUOTE(Suqernova01 @ 2014 02 01, 13:31)
Normalu. ir nedarys tol, kol nesijaus lauke saugi. Gal vis dėl to pabandykit parodyt jai, kad lauke gali būti labai smagu? Pažaiskit, duokit kažką labai skanaus, paglostykit, kaip ankstesniuose psl siūlė? Nieko nedarant problema nesispręs


Tai, kad ta ir darau, kur gi sakiau, kad nieko nedarau doh.gif Pilnos kisenes maisto ir glostau. Dideli reikala tai uz kokiu 3 min padaro. Ryte vaiksciojau valanda su ja. Didelis iskart, mazo nereik. O zaidimu bijo, matyt nieks su ja nezaide, namie irgi nesupranta nei kaip zaist, nei kas tie zaislai.
Db ja stebiu. Nakciai buvau pririsus ant trumpo, sakiau prirista nedarys, nu ir nedare. O seip tai miega ji beveik visa diena, nuo sofos nenulipa, nes vel baisu. doh.gif Pradejau galvot gal ji su kokia bobulka gyvenus dviese. Ta koki kiemeli uzdara turejo, tai uztat tokia baili, ir dideles erdves bijo g.gif Ir nevedziodavo jos. Nors blusuota buvo, tai kazin ar is namu. g.gif
Atsakyti