Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(11alpina @ 2013 11 29, 18:53)
šiandien iškeliavo į kitus namus, gyvena dar kelios laikos, žadėjo bendraut, atsiųst nuotraukų. Tikiuosi viskas bus gerai jam

Tai smagu girdėt.

Jetau,kaip noriu sniego,jau truputuką pabodo ruduo.Pliurzė,vėjas,lietus,namie pilna žemių,nors ,atrodo ir nuvalau tas kojas...bordakas vienžo doh.gif O maniškiui blogo oro nėr:nei jam šlapia,nei jam šalta.
Atsakyti
Mes tai šiandien Belmontan važiavom doh.gif . Aprengiau abi, kad neperpūstų, nes vėjas nemažas, o dar tas lietus . Šunys lojo tol kol iš mašinos neiślipau, o tikėjaus, kas abi prasibėgios, pasipeš, o aš mašinoj pasėdėsiu , visgi teko su jom užsiimti tik, kad aš sušlapau tai po pusvalandžio namo važiavom. Greičiau tas sniegas ateitų, nes taip pabodo šunis plaut kai tokia pliurza kieme . Deizei vaar padaviau kremzlę tai šiandien smectos teko suduot . Tika antar diena jaučio p... graužia . Vakar tai susigalvojo į lovą tą smirdalą atsinešt . Po kelių sudraudimų paliko savo skanėstą guolyje ir atėjo miegot biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 01 gruodžio 2013 - 18:20
nu jau biggrin.gif šunys be žmogaus nei vieni su savim nei su kitu neužsiims biggrin.gif

mes šiandien irgi sąžiningai sekmadieniškai pašalom spėjom iki lietaus palakstyt su šunim
Atsakyti
Mes tai vakar sulaukėm visos gaujos šunims vedžiot, keturiese studentai, šunų pasiilgę, atvažiavo biggrin.gif Tai visas tris kales ir paleidom laukuose, kažkas prifotkijo, sakė vėliau atsiųs. Dotti kaip raketa į vandenį įvarė per ledus, nu ir kitos dvi iš paskos, Mažas plaukt nemokantis irgi visa galva įgriuvo, žodžiu panos pasidūko kaip reikalas, grįžo šlapios, juodos ir kukurūzų apsiėdusios, nes vietoj pagalių burbuoles mėtėm biggrin.gif
Atsakyti
Savaitės pradžioj buvo gražiai pašalę, pasnigę... unsure.gif
Dabar vėl po balas ir purvyną... Aš su botais, o vargšė Lota basa kaip našlaitė... unsure.gif Papuolėm į vėtrą, nedaug trūko, kad mano šuo įgytų sparnus ir nusklęstų toli toliiiiii... unsure.gif Gerai, kad su pavadžiu buvo. lotuliukas.gif
Atsakyti
Salta bet sausa ir aciu die..nes man taip su sanariais blogai kad vos judu.beilei nupirkau nauja antkakli,isinerepasisukus i gatve paziureti nes saktis atsileido ir isbego i gatve..mergos maniau numirsiu.keliai tik sulinko..o tokia judri gatve.as taip uzbaubuau kad ji parbego isigandus ir pritupus.tik apkabinau isglosciau uz atsisaukima..bet jau strioko gavau tai baisu.silpna net prisiminti..

Alpina smagu i gerus namus isleisti.jai jau yra keletas sunu manau bus viskas gerai.bus mylimas 4u.gif
Atsakyti
Oi tie orai.... Vasaros noriu!!!
--
Neklaužada Beilė . Šaunuolė, kad paklausė smile.gif
-
Penktos kojos FB. Žinutė apie šuniuką
Atsakyti
Va šitaip atrodo veidas velnio, pasislėpusio ėriuko kailyje smile.gif
user posted image
Atsakyti
Pepė taip nepelnytai atrodo su apynasriu biggrin.gif
Va mūsų trijulė, šiandien išleidom trečiąją namo, visus pakramsnojo, tris tyčia, mane vienintelę netyčia biggrin.gif Bet prisiartint prie manęs negalėjo niekas, net MB, be atskiro leidimo, atėjo į alkūnę krimstelėjo švelniai, tipo, tu bahūras čia atsargiai, šita mano biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2013 12 02, 00:32)
Va šitaip atrodo veidas velnio, pasislėpusio ėriuko kailyje smile.gif

Nu,jei bogu,tau ją sukeitė su kokia kita user posted image
Nolda,kaip derlius kukurūzų šiemet ?Užteks visoms trimuser posted image ?
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2013 12 02, 00:51)
Nolda,kaip derlius kukurūzų šiemet ?Užteks visoms trimuser posted image ?


vietoj pagalių mėtėm, bet tai ot geras daiktas kukurūzų laukai, vasarą labirintus žaidžiam ir šunis gąsdinam bei nuo jų slapstomės, rudenį laukai gražūs su kliūtim kurias reikia peršokt ir burbuolėm, žiemą tik gal nemalonumas, nes baisu kad neužšoktų ant stagariuko per sniegą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nolda: 02 gruodžio 2013 - 00:58
QUOTE(Nolda @ 2013 12 02, 01:57)
bet tai ot geras daiktas kukurūzų laukai, vasarą labirintus žaidžiam ir šunis gąsdinam bei nuo jų slapstomės

Nu,gal ir neblogas daiktas user posted imageAle kaip savininkai nieko nesako?Pamatytų pas mumis ūkininkas,kad po jo kukurūzus su trim pusveršiais duodies,tai iš druskinio savininkas šiknon tikrai pavaišintas būtų.Mažų mažiausiai user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adija5: 02 gruodžio 2013 - 01:19