Įkraunama...
Įkraunama...

***Šilutės Mamutės***

Su naujai namuciais ir Naujais METAIS 4u.gif

Mamukai kokias autokedutes didesniems vaikams pirkote (15-36 kg)? Pasostes man schmoll.gif Zvalgausi ir i adac testu rezultatus ir kainas...Concordo autokedutes saugiai "atrodo", bet kastuoja doh.gif Gal kas pasidalinsite patirtimi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mafiene: 07 sausio 2014 - 20:06
QUOTE(mafiene @ 2014 01 07, 20:00)
Su naujai namuciais ir Naujais METAIS  4u.gif

Mamukai kokias autokedutes didesniems vaikams pirkote (15-36 kg)? Pasostes man  schmoll.gif Zvalgausi ir i adac testu rezultatus ir kainas...Concordo autokedutes saugiai "atrodo", bet kastuoja  doh.gif Gal kas pasidalinsite patirtimi?

man irgi aktualu. Pasostė irgi dar anksti atrodo. concordo;ui gaila tiek pinigų.
Atsakyti
žiūrinėju, gal iš čia imti, Mafiene http://www.skelbiu.l...r-15410093.html
Atsakyti
Ziurinejau ir as Heyner g.gif kazkuriame vaikisku prekiu intern. parduotuveje yra joms nuolaidos, bet istryniau laiskiuka. Jos sertifikuotos, bet nemaciau ADAC testuose jos.
Gerai butu kur nors Klaipedoje "pasimatuoti" keduciu. Gal esi maciusi kur nors Concorda Klp?
Atsakyti
QUOTE(mafiene @ 2014 01 08, 10:15)
Ziurinejau ir as Heyner  g.gif kazkuriame vaikisku prekiu intern. parduotuveje yra joms nuolaidos, bet istryniau laiskiuka. Jos sertifikuotos, bet nemaciau ADAC testuose jos.
Gerai butu kur nors Klaipedoje "pasimatuoti" keduciu. Gal esi maciusi kur nors Concorda Klp?

kiek žiūrinėjau, bet ne parduotuvėje, o internetu. tai nebent babycenter parduotuvėje http://eshop.babycen...oncord.html?p=3 .
Atsakyti
QUOTE(mafiene @ 2014 01 07, 20:00)
Su naujai namuciais ir Naujais METAIS  4u.gif

Mamukai kokias autokedutes didesniems vaikams pirkote (15-36 kg)? Pasostes man  schmoll.gif Zvalgausi ir i adac testu rezultatus ir kainas...Concordo autokedutes saugiai "atrodo", bet kastuoja  doh.gif Gal kas pasidalinsite patirtimi?


As GRACO turiu. Ten su nugarele ir auga kartu su vaiku. Maniskis beveik 6 metu, bet sedi ir patenkintas yra. Mums tinka.
Atsakyti
Sveikos naujuose metuose... kaip atšventėt g.gif mes namie kaip visada bet vat prieš 24 val. Rusnės tilta aplankėm ... nu man patiko rusnė uostadvaris ir dar šilutė matos tai fainai fejerverku prisižiūrėjom biggrin.gif Ablydut knygu daug radau ... galėsit skaityt... turbūt pagal amžiu jums tiks jau ... dar radau 2 vadovėlius 7 klasei abi dalis vadinasi žemė gal reik kam padovanočiau...ir dar anglu knyga pirmokam ji aišku jau nebenaudojama mokyklose nes 2001 metu bet gal kas norit pamokint vaikiukus g.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Su Naujaisiais lotuliukas.gif nors ir laaaabai paveluotai biggrin.gif

KAip gyvenat? kaip mazuliai? ar labai sirguliuojat...? oh mes tai vos ne kas menesi pagerkliaujam... sad.gif nors ir namie sedim... doh.gif tik jau paskutiniu metu spejam susiimt laiku pastebejus ir issiverciam be rimtesniu vaistu smile.gif

Klausykit, gal kuri turit kur uzkisusi koki akvariuma? biggrin.gif pigu biggrin.gif norim pabandyti zuveliuku paauginti smile.gif nezinom, kaip cia seksis, tai nenorim pirkt brangaus... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus_laike @ 2014 01 19, 14:55)
Sveikos mielosios 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Su Naujaisiais  lotuliukas.gif nors ir laaaabai paveluotai biggrin.gif

KAip gyvenat? kaip mazuliai? ar labai sirguliuojat...? oh mes tai vos ne kas menesi pagerkliaujam... sad.gif nors ir namie sedim...  doh.gif  tik jau paskutiniu metu spejam susiimt laiku pastebejus ir issiverciam be rimtesniu vaistu smile.gif

Klausykit, gal kuri turit kur uzkisusi koki akvariuma? biggrin.gif pigu biggrin.gif norim pabandyti zuveliuku paauginti smile.gif nezinom, kaip cia seksis, tai nenorim pirkt brangaus...  tongue.gif

Su Naujais ir tave 4u.gif kaip sako geriau vėliau nei niekada a ne? lotuliukas.gif
Taigi,visas Šilutės mamytes su Naujais metais 000059.gif biggrin.gif

Kol kas dar nesirguliavome smile.gif

Akvariumo lyčno neturiu,bet žuveliokų lyčnų sočiai ,gupijų dauuug privisę doh.gif Aš siūlyčiau nusipirkti pigia apvalią taurę,yra visokių dydžių po 1-3litrus maždaug g.gif , pas Stanislovą,jos tikrai daug pigesnės už akvariumus ir nusipirkti auksinę žuvelę arba gaiduką pradžiai 4u.gif
Atsakyti
laba

mes kėdutę turi Maxi-cosi Tobi,jetus,atsimenu kiek aš val akis išvarvinus buvau,kol išsirinkau... doh.gif Bet tu čia turbūt vyresnėlei ieškai ar ne? Man tai labai patinka mūsų kėdutėj,kad yra gan nebloga gulima padėtis..negaliu žiūrėt i tas besikalatuojančias vaikų galvas užmigus... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liwita** @ 2014 01 21, 00:30)
Su Naujais ir tave  4u.gif  kaip sako geriau vėliau nei niekada a ne?  lotuliukas.gif
Taigi,visas Šilutės mamytes su Naujais metais  000059.gif  biggrin.gif

Kol kas dar nesirguliavome  smile.gif

Akvariumo lyčno neturiu,bet žuveliokų lyčnų sočiai ,gupijų dauuug privisę  doh.gif Aš siūlyčiau nusipirkti pigia apvalią taurę,yra visokių dydžių po 1-3litrus maždaug  g.gif  , pas Stanislovą,jos tikrai daug pigesnės už akvariumus ir nusipirkti auksinę žuvelę arba gaiduką pradžiai  4u.gif


Tokio visai mazo nesinori biggrin.gif pas tevu turedavau akvariuma, didoka jau, tai tik beliktu prisimint viska. Begau per skepbimus tai tokiu neblogu radau 60 ar 75 litru iki 180 litu eina rast su dangciu, filtru, termometru, apsvietimu. Manyciau nebrangu...? g.gif

Jetus kaip saaaaaaalta blink.gif snipelius galima nusalt...
Atsakyti
laba
sakot salta pas jus,cia nelabai,bet vakar buvo -1 tai ziauriai ausytes raites biggrin.gif pas mus ta dregme zudo cia doh.gif
apie akvariuma ir mes pasvajojam,nes daugiau kitokiu gyvuneliu negalim turet,tai vis kazkokia gyvybe biggrin.gif
Atsakyti