Įkraunama...
Įkraunama...

***Šilutės Mamutės***

Diena berods -8 tebuvo jau biggrin.gif biggrin.gif bet man tai kazkoks kosmaras biggrin.gif biggrin.gif

oh as jau kliedziu tuo akvariumu biggrin.gif biggrin.gif cia va atrodo neblogi http://odisejus.lt/a...iklu-170-litru/ tik kazikaip ten lempa pritaisyti? g.gif is isores....?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasimetus_laike: 21 sausio 2014 - 16:41
QUOTE(pasimetus_laike @ 2014 01 21, 15:49)
Tokio visai mazo nesinori biggrin.gif pas tevu turedavau akvariuma, didoka jau, tai tik beliktu prisimint viska. Begau per skepbimus tai tokiu neblogu radau 60 ar 75 litru iki 180 litu eina rast su dangciu, filtru, termometru, apsvietimu. Manyciau nebrangu...?  g.gif

Aaaa,aš galvojau,kad pasimokyti auginti žuvytes nori,todėl ir pasiūliau pradžiai mažiuka su 1-2 žuvytėmis biggrin.gif

QUOTE(pasimetus_laike @ 2014 01 21, 16:40)
oh as jau kliedziu tuo akvariumu biggrin.gif  biggrin.gif cia va atrodo neblogi http://odisejus.lt/a...iklu-170-litru/ tik kazikaip ten lempa pritaisyti? g.gif is isores....?

Nežinau g.gif pas mane iš karto dangtis kur po apačia lempa smile.gif

Graži šiandiena diena wub.gif buvau lauke net į kambarį nesinorėjo eiti,garažo durys neblogai įšilusios,tai stovėjau prieš saulę nugarą priglaudus prie durų,pasidžiaugiau gražiu oru kol šuniukas pabėgiojo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liwita** @ 2014 01 22, 15:58)
Graži šiandiena diena  wub.gif  buvau lauke net į kambarį nesinorėjo eiti,garažo durys neblogai įšilusios,tai stovėjau prieš saulę nugarą priglaudus prie durų,pasidžiaugiau gražiu oru kol šuniukas pabėgiojo  smile.gif


Ech pavydziu lotuliukas.gif ziauriai viliojanciai skamba bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Vyresnelei ziurineju, jau ir pasimatavome "man" tongue.gif patinkancias Klaipedoje. Reikes kuria diena prisesti ir internetu uzsisakyti.

Kad visa tokia ziema butu wub.gif nedaug sniego, nedidelis saltukas...pats tas, o ir sausis baigiasi smile.gif as jau apie sodinukus ant palanges pagalvoju biggrin.gif greiciau pavasaris ateitu ax.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos.
Ar atsirastų norinčių lankyti kosmetologijos ir makiažo kursus?
Kursai būtų Šilutėj, tik jie būti sutrumpinti (tiksliai dar nežinau, bet galėtų būti pavyzdžiui po 4 pamokas, 4 kartus). Kursai prasidėtų neankščiau kovo mėn. Kaina priklausys nuo norinčių skaičiaus. Štai nuoroda http://www.zinija.lt...-makiazo-kursai, su visu kurso aprašu ir kaina.
Atsakyti
lens.gif 4u.gif Sveikos biggrin.gif

kuom begyvenat?
Atsakyti
QUOTE(Avenita @ 2014 02 18, 11:46)
lens.gif  4u.gif Sveikos  biggrin.gif

kuom begyvenat?

Ale rimtai kur įlindusios visos, kad nė mur mur jokio burbesio nebėr. Avenita kuom pati begyveni?
Atsakyti
labas
ką ką, gyvenam smile.gif uošviai daugiau nei savaitę pas mus buvo, nes sūnus jų ligoninėje gulėjo. O šiaip nieko naujo nieko įdomaus labai.
avenita, ką tu visą laik darai, kad neužsuki?
Atsakyti
As tai nieko ypatinga - namie auginu mazaji, kuris jau nebe toks ir mazas biggrin.gif po keliu dienu, bus jau metu ir 3 men... Atrodo zmogus nedirbi... bet tas laikas kaip greit bega lotuliukas.gif
ir Lauryna jau rudeni i mokykla reiks isleist doh.gif O cia tai galvaskaudis geras biggrin.gif

ablydute, gydausi nuo priklausomybiu biggrin.gif tarp ju ir kompui lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avenita: 18 vasario 2014 - 14:10
QUOTE(Avenita @ 2014 02 18, 14:08)
As tai nieko ypatinga - namie auginu mazaji, kuris jau nebe toks ir mazas  biggrin.gif po keliu dienu, bus jau metu ir 3 men... Atrodo zmogus nedirbi... bet tas laikas kaip greit bega  lotuliukas.gif
ir Lauryna jau rudeni i mokykla reiks isleist  doh.gif O cia tai galvaskaudis geras  biggrin.gif

ablydute, gydausi nuo priklausomybiu  biggrin.gif tarp ju ir kompui  lotuliukas.gif

jo... laikas su antru vaiku skrieja, nebetoli 10mėn mano princesei. vis galvoju, susikambinti Šilutėje būnant, bet kažkaip visad neilgam laikui atvykę, nėra kada.
Priklausomybės sakai... jo, aš priklausoma, man pagrindinis bendravimo būdas, kai su sergančiais namie sėdžiu.
Atsakyti
QUOTE(Avenita @ 2014 02 18, 14:08)
As tai nieko ypatinga - namie auginu mazaji, kuris jau nebe toks ir mazas  biggrin.gif po keliu dienu, bus jau metu ir 3 men... Atrodo zmogus nedirbi... bet tas laikas kaip greit bega  lotuliukas.gif
ir Lauryna jau rudeni i mokykla reiks isleist  doh.gif O cia tai galvaskaudis geras  biggrin.gif

ablydute, gydausi nuo priklausomybiu  biggrin.gif tarp ju ir kompui  lotuliukas.gif


Kaip sekasi nuo priklausomybių gydytis? Man tai nekaip. Gydant viena įgyju kitą priklausomybę smile.gif

Avenita, kaip Laurynas nusiteikęs keliauti į mokyklą, pasiruoše jau? Širyt kalbėjau su auklėtoja, tai viskas labai liuks išskyrus tai kad rašo kaip su vištos koja.

Ablydute, na kaip tas laikas praleistas su uošviais, relaksas dabar ar kol jie buvo tau leido ilsėtis?
Atsakyti
QUOTE(bumbuliukas @ 2014 02 18, 16:02)
Ablydute, na kaip tas laikas praleistas su uošviais, relaksas dabar ar kol jie buvo tau leido ilsėtis?

šiaip gerai, kad Herkui smagu kai seneliai yra, didelis pliusas tave, kad sportuoti galėjau vykti, pabūdavo su mažąja, Herkų parsivest iš daržo eidavau, nereikdavo tįsti Liepos. pliusai čia. O minusai, nu žinai, vis tiek svetimi žmonės namie, pavargsti. bet šiaip galvojau, kad sunkiau bus būt su jais, bet visai nieko smile.gif
Atsakyti