Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(luby_lou @ 2013 11 29, 11:07)
Labas, mergaites smile.gif iskilo man toks klausimas: jeigu pareigybej nurodytas anglu kalbos mokejimo lygis, tai per kiek laiko reikia ji nusistatyti ir ta pazyma pateikti istaigai? kazkaip nerandu info, tai gal kas is patirties atsakys smile.gif

kiek man teko dalyvauti, pažymą reikėdavo atsinešti į konkursą, tai laiko tikrai turėsit, nes konkursai po skelbimų paskelimo, iš patirties žiūrint, organizuojami neanksčiau kaip po mėnesio
Atsakyti
QUOTE(Migneta @ 2013 11 29, 08:11)
O Jūs, kiek dalyvavot, ar dažnai būna kad komisija kokį pretendentą neigiamai įvertina pokalbio metu? ar taip nebūna?
Neteko girdeti unsure.gif 4u.gif
Ar jus turite omeny - ar gali kandidatas nesurinkti reikiamu 6 balu per konkursa? Tada taip - gali.
Gali nepriimti i konkursa (pavelavus, be dokumento), gali parasyti 0 balu, jei visiskai nieko i tema neatsako.
Atsakyti
Žmonės help, niekaip nesuprantu, gal kas jau esate susidūrę:

Asmenys, norėdami dalyvauti konkurse turi pateikti:

1. prašymą leisti dalyvauti konkurse, kuriame nurodomas asmens kodas, sutikimas tvarkyti asmens duomenis, kurie naudojami identifikuoti asmenį Sistemoje ir statistikos tikslais, ir elektroninio pašto adresas;

2. Sistemoje nurodytos formos gyvenimo aprašymą;

3. užpildytą nepriekaištingos reputacijos reikalavimų atitikties deklaraciją (toliau – deklaracija) (Konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvarkos aprašo 3 priedas).

Kas per sistemoje nurodytos formos gyvenime aprašymas, niekur jo nerandu?

Nepriekaištingos formos deklaraciją, tai tiesiog atsispausdinti, pasirašyti, nuskanuoti ir pridėti?

Atsakyti
QUOTE(Siaip111 @ 2013 11 29, 14:55)
Žmonės help, niekaip nesuprantu, gal kas jau esate susidūrę:

Asmenys, norėdami dalyvauti konkurse turi pateikti:

1. prašymą leisti dalyvauti konkurse, kuriame nurodomas asmens kodas, sutikimas tvarkyti asmens duomenis, kurie naudojami identifikuoti asmenį Sistemoje ir statistikos tikslais, ir elektroninio pašto adresas;

2. Sistemoje nurodytos formos gyvenimo aprašymą;

3. užpildytą nepriekaištingos reputacijos reikalavimų atitikties deklaraciją (toliau – deklaracija) (Konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvarkos aprašo 3 priedas).

Kas per sistemoje nurodytos formos gyvenime aprašymas, niekur jo nerandu?

Nepriekaištingos formos deklaraciją, tai tiesiog atsispausdinti, pasirašyti, nuskanuoti ir pridėti?


tiek deklaracija, tiek gyvenimo aprašymas pildomas sistemoje.
Atsakyti
Sveikos,

aš pas jus šviežias pakeleivis, bet jau nebepamenu, nors ir sekiau, visas temas nuosekliai, jei reikalauja B1 kalbos lygio, aš turiu C1, ar pokalbio metu tikrina kalbos žinias žodžiu/raštu ar kaip nors panašiai? smile.gif Neturiu fobijos, kalbą puikiai moku - tik iš streso bijau susivelt 4u.gif Konkursas tik šviežiai paskelbtas, į regionių plėtros skyrius prie VRM. Testą, tiesa, jau laikiau - pavyko gana puikiai, net save nustebinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2013 11 29, 12:12)
kiek man teko dalyvauti, pažymą reikėdavo atsinešti į konkursą, tai laiko tikrai turėsit, nes konkursai po skelbimų paskelimo, iš patirties žiūrint, organizuojami neanksčiau kaip po mėnesio


man irgi iškilo šis klausimas, personalo skyriuje teigė, kad tą pažymą reikia turėti jau teikiant dokumentus per informacinę sistemą, bet ar gali taip būti...
Atsakyti
QUOTE(Mantas19 @ 2013 12 02, 09:35)
man irgi iškilo šis klausimas, personalo skyriuje teigė, kad tą pažymą reikia turėti jau teikiant dokumentus per informacinę sistemą, bet ar gali taip būti...


Gali, manęs paprašė patikslinti dokumentus, čia kitame konkurse, kuriam teikiau prašymą, ir reikėjo nuskanuotą pažymą apie kalbos lygį įkelt į sistemą.
Atsakyti
Aš pateikiau jau visus dokumentus, bet iškilo paskutinis klausimas, iš kur gauti informaciją, ką reikia žinoti, pasimokyti, perskaityti ruošiantis konkursui? Turiu omenyje pokalbį. Anksčiau pateikus prašymą, duodavo sąrašą medžiagos, kurią reikėtų mokėti, o dabar? Gal jau kas susidūrę esate?
Atsakyti
Aš pateikiau dokumentus ir gavau atsakymą:

"turėti ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį administruojant ES paramą;", todėl prašome pateikti dokumentą, įrodantį minėtą patirtį." Kaip tai turėtų atrodyti?
Atsakyti
QUOTE(Sunsbaby @ 2013 12 01, 16:12)
Sveikos,

aš pas jus šviežias pakeleivis, bet jau nebepamenu, nors ir sekiau, visas temas nuosekliai, jei reikalauja B1 kalbos lygio, aš turiu C1, ar pokalbio metu tikrina kalbos žinias žodžiu/raštu ar kaip nors panašiai? smile.gif Neturiu fobijos, kalbą puikiai moku - tik iš streso bijau susivelt  4u.gif  Konkursas tik šviežiai paskelbtas, į regionių plėtros skyrius prie VRM. Testą, tiesa, jau laikiau - pavyko gana puikiai, net save nustebinau  smile.gif



Istaigoj netikrina pagal nauja tvarka, tam tas testas ir reikalingas smile.gif
Atsakyti
Ar laikant testą galima naudotis skaičiuotuvu?
Atsakyti
QUOTE(miglu @ 2013 12 02, 16:04)
Ar laikant testą galima naudotis skaičiuotuvu?

Ne
Atsakyti