Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(Levereti @ 2013 12 02, 15:59)
Aš pateikiau dokumentus ir gavau atsakymą:

"turėti ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį administruojant ES paramą;", todėl prašome pateikti dokumentą, įrodantį minėtą patirtį." Kaip tai turėtų atrodyti?

reikia nusiųsti darbo sutartį, pareigybės aprašymą ar pan. dokumentą, kur tas atsispindėtų
Atsakyti
QUOTE(Sunsbaby @ 2013 12 01, 16:12)
Sveikos,

aš pas jus šviežias pakeleivis, bet jau nebepamenu, nors ir sekiau, visas temas nuosekliai, jei reikalauja B1 kalbos lygio, aš turiu C1, ar pokalbio metu tikrina kalbos žinias žodžiu/raštu ar kaip nors panašiai? smile.gif Neturiu fobijos, kalbą puikiai moku - tik iš streso bijau susivelt  4u.gif  Konkursas tik šviežiai paskelbtas, į regionių plėtros skyrius prie VRM. Testą, tiesa, jau laikiau - pavyko gana puikiai, net save nustebinau  smile.gif



i koki regiona planuojat? maciau du konkursai paskelbti
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 12 02, 21:59)
i koki regiona planuojat? maciau du konkursai paskelbti


O jūs irgi planuojate dalyvauti? Man labiau Klaipėda aktuali.
Atsakyti

Gal yra dalyvavusių konkurse SODROJE ? (vilnius)
Atsakyti
QUOTE(Sunsbaby @ 2013 12 03, 00:07)
O jūs irgi planuojate dalyvauti? Man labiau Klaipėda aktuali.


planuoju, pateikiau į kitą regioną, bet neturiu dar kalbos lygio, tai dar nieko tiksliai nežinau
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 12 03, 11:12)
planuoju, pateikiau į kitą regioną, bet neturiu dar kalbos lygio, tai dar nieko tiksliai nežinau


Į Telšius keliausite ar į Vilnių pretenduosite? Aš laikiau kalbos lygį Kaune - tai labai puikiai pavyko, nėra ten sudėtinga smile.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif

na ir aš šiandien išsilaikiau BGT 37/40 ir 16/20. Man antra dalis buvo tikrai sunkesnė, situacijos, kur galvojau tarp kelių tinkamų...
dar laikiau anglų, tai C1 thumbup.gif

dabar ramu, beliko ruoštis konkursui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(alita. @ 2013 12 04, 20:54)
sveikutės  4u.gif

na ir aš šiandien išsilaikiau BGT 37/40 ir 16/20. Man antra dalis buvo tikrai sunkesnė, situacijos, kur galvojau tarp kelių tinkamų...
dar laikiau anglų, tai C1  thumbup.gif

dabar ramu, beliko ruoštis konkursui  wub.gif



Sveikinu, tikrai gerai išlaikei 4u.gif

O gal žinote, kaip konkursai vyksta- žodžiu, raštu? Ar visi kandidatai sukviečiami ar po vieną paskirsto laikus?
Atsakyti
QUOTE(miglu @ 2013 12 05, 20:25)
Sveikinu, tikrai gerai išlaikei  4u.gif

O gal žinote, kaip konkursai vyksta- žodžiu, raštu? Ar visi kandidatai sukviečiami ar po vieną paskirsto laikus?

gallium papasakoti kaip man buvo, nesenai dalyvavau:
visiems buvo pasakytas vienas laikas. Visus sukviete tuo laiku I kabineta (pries tai sutikrino dokumentus, surinko privaciu interesu deklaracijas), visiems papsakojo konkurso tvarka, supazindino su komisija. komisijoje buvo tiesioginis vadovas, departamento direktorius ir personalo skyriaus vadovas, sekretore. dar buvo vienas stebetojas, berods is profsajungos.
tuomet visus kviete pokalbiui pagal abecele. komisijos nariai uzdave po tris klausimus. vadovas ir direktorius po tris klausimus susijusius su tuo darbu, is istatymo, kuris buvo nurodyta, kad reikia zinoti. personalo atstovas uzdave klausimus ne su specialhybe, o klause apie situacijas, kaip elgciausi, panasiai kaip BGT II dalyje.
tada vel visus sukviete I kabineta, suskaiciavo balus ir paskelbe laimetoja.
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2013 12 06, 06:48)
gallium papasakoti kaip man buvo, nesenai dalyvavau:
visiems buvo pasakytas vienas laikas. Visus sukviete tuo laiku I kabineta (pries tai sutikrino dokumentus, surinko privaciu interesu deklaracijas), visiems papsakojo konkurso tvarka, supazindino su komisija. komisijoje buvo tiesioginis vadovas, departamento direktorius ir personalo skyriaus vadovas, sekretore. dar buvo vienas stebetojas, berods is profsajungos.
tuomet visus kviete pokalbiui pagal abecele. komisijos nariai uzdave po tris klausimus. vadovas ir direktorius po tris klausimus susijusius su tuo darbu, is istatymo, kuris buvo nurodyta, kad reikia zinoti. personalo atstovas uzdave klausimus ne su specialhybe, o klause apie situacijas, kaip elgciausi, panasiai kaip BGT II dalyje.
tada vel visus sukviete I kabineta, suskaiciavo balus ir paskelbe laimetoja.



O kiek žmonių dalyvavo konkurse ir kiek tai laiko užtruko? Įtariu stresas tikrai nemažas. O iš kur gauti privačių interesu deklaraciją? Ir dar-konkursas į vienas pareigas ar į daugiau vienu metu? Kaip tau pavyko?
Atsakyti
ačiū 4u.gif

o ką reiškia pakaitinis valstybės tarnautojas? čia į tokius turbūt net neverta eiti ar kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(alita. @ 2013 12 06, 14:16)
ačiū 4u.gif

o ką reiškia pakaitinis valstybės tarnautojas? čia į tokius turbūt net neverta eiti ar kaip  g.gif


nu jūs duodate lotuliukas.gif
pakaitinis - terminuotam laikui, 3 mėn., 6mėn., 2m., arba kitam laikotarpiui cool.gif
Atsakyti