Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(Elata @ 2013 12 03, 01:24)
haha, pas mane namie kaip šaldytuve, tai po valandėlės galima kuo puikiausiai iš formelės išimti ir saldainiukai kieti būna biggrin.gif vienintelis šaltų namų pliusas biggrin.gif

jei nusibos šalti, gali pasišildyti. Visai paleolitiškai tongue.gif
Atsakyti
Voresta, vis tavim stebiuosi bigsmile.gif wub.gif Tu, kaip žinynas koks thumbup.gif
Atsakyti
užtatai aš nežinau kokia žvaigždutė papus pasididino, kas su kuo pergulėjo, kokį skudurą nusipirko ar dvarą kokiom dėžėm apstatė. Nežinau, kokius serialus rodo TV. Aš visai atsilikusi nuo gyvenimo, vaje, ką su manim vėžys padarė blush2.gif
Tačiau prieš vėžį- žinojau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 12 03, 10:42)

aš suprantu, kad tu čia juokauji, bet pas mane žiemą taip šalta, kad aš tikrai išbandysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 12 02, 21:51)
tasa, bet ar Tu tikrai pakankamai valgai? ar jautiesi gerai ivairiom prasmem, ta prasme tiek psichologiskai, tiek fiziskai? na nes nemanau, kad tai sveikas zenklas, kad Tau tiek ilgai ciklas yra dinges. Daugumai, kaip ir man, jis labai sukvailejes, labai labai veluoja, labai sunkiai ateina, labai pailgejes pms, stogas vaziuoja, na bet ateina drauges tetos ar kas ten ir vel iseina...


matai, as KT geriu . ir mano ginekologas tik dziaugiasi kad man nera mmm. nera mmm-nesidaro cistu-nesivysto endo.
nzn...
valgau normaliai. tikrai. o jauciuosi...hm, tiesa sake voresta- jei su psichika negerai tai ir valgyk nevalges - vis tiek isderins organizma.
nu va tarkim sn d - nu liudna man nors t u ka..ir nezinau kodel..siaip..saules ner, ir diena nemiela unsure.gif
galiu pasakyt kad sveikata geresne buvo kai tik isibegejau su paleo ir dave pirmus rezultatus. dabar kazkaip so so. ir miegu prastai ir galva paskausta..
susiemiau, kam pasninkas, o kam whole.




Papildyta:
QUOTE(Elata @ 2013 12 03, 08:57)
Čia irgi panašūs. Turiu tiek visokių desertų ir saldumynų receptų, ale taip tingiu juos daryt biggrin.gif gal Kalėdoms reiks vėl kokoso šokolado padaryt dovanų (kad visokių š nedovanot), jei tik nuo pernai bus suvalgę...


padovanok man! bigsmile.gif
as bandziau daryt, bet aisku nieks nesusimale, toks trupininis sokoladas gavosi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 12 03, 10:59)
vaje, ką su manim vėžys padarė


Pataisė 4u.gif Pakėlė aukščiau už serialus ir paskalas smile.gif

QUOTE(taša @ 2013 12 03, 11:10)

nu va tarkim sn d - nu liudna man nors t u ka..ir nezinau kodel..siaip..saules ner, ir diena nemiela unsure.gif


Mažutė verysad.gif 4u.gif Prasiblaškyt reikia friends.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 12 02, 21:52)
Aciu uz sveikinimus  4u.gif
Rytoj namo, valio  thumbup.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Šelma @ 2013 12 03, 10:12)
Pataisė  4u.gif  Pakėlė aukščiau už serialus ir paskalas  smile.gif
Mažutė  verysad.gif  4u.gif  Prasiblaškyt reikia friends.gif


rolleyes.gif
jo, uzteks dirbti. supykau ant kolegiu(nros turbut dziaugtis reikia tik), nes ariau kaip paselus, o pasirodo timeline'ai atideti ir ner prasmes plestis. tik pykstu kad man nepasake.

siandien eisiu i protmusi (nors po jo bunu dar labiau nusikalus, vis gi tenka pasukt smegenis) :hihi:

bet matyt tikrai man su galva ne viskas tvarkoj,nes as i oru permainas labai reaguoju unsure.gif

Tavo saldainiai fantastiski! wub.gif
tas baltas- paprastas sviestas ar kokoso?
reiktu ir man Kaledom akzka pasigamint. laikysiuos griezto whole iki Kaledu. o tada wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 03 gruodžio 2013 - 10:22
QUOTE(" voresta " @ 2013 12 03, 09:42)

fizika

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 12 03, 11:12)
valgau normaliai. tikrai. o jauciuosi...hm, tiesa sake voresta- jei su psichika negerai tai ir valgyk nevalges - vis tiek isderins organizma.
nu va tarkim sn d - nu liudna man nors t u ka..ir nezinau kodel..siaip..saules ner, ir diena nemiela unsure.gif

Papildyta:
padovanok man! bigsmile.gif
as bandziau daryt, bet aisku nieks nesusimale, toks trupininis sokoladas gavosi unsure.gif

Aww, tau gal saulutės trūksta, gryno oro? Gal vitamino D? Eik į kiemą lapų pagrėbt, gal bus geriau smile.gif

Mielai, man adresą į AZ ir bus smile.gif
Atsakyti
Beje, gal man kas pasakys kaip kepti tas prakeiktas kepeneles, kad kraujais nepatvintu keptuve? nes vyras nebevalgo tokio kai pamato g.gif
mirkau nakti vandeny, bet vis tiek tik prilietus prie keptuves isbega skysciai su kraujais g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti