Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(Elata @ 2013 12 02, 23:59)
Iškart konkurencijos mažiau

Svarbiausias dalykas, tokiam čigonų tabore gyvenant biggrin.gif Dabar pliusų daugiau - anksčiau šokolado plyta visiems dalinom, po lygiai į 8 dalis, dabar bernai savo skanėstus į 5., o mes su maže per pusę ir dar garantija, kad mūsų smagurkų jie nelies biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2013 12 02, 23:56)
Bernai prilekė su blizgančiom akim- ėėė, ir mes norim  bigsmile.gif Paragavo, susiraukė ir rovė šonan-  jė ga, nereiks dalintis  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Net as uzsimaniau ko nors tokio:) Turiu kokoso aliejaus, kakavos milteliu ir kakavos sviesto.
O kaip tu ten I ledu indukus supilstei, tai kaip isimsi, juk jie minksti? Ar I saldikli desi, kad kieti pasidarytu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 02 gruodžio 2013 - 23:32
QUOTE(Nidulia @ 2013 12 03, 00:29)
lotuliukas.gif
Net as uzsimaniau ko nors tokio:) Turiu kokoso aliejaus, kakavos milteliu ir kakavos sviesto.
O kaip tu ten I ledu indukus supilstei, tai kaip isimsi, juk jie minksti? Ar I saldikli desi, kad kieti pasidarytu?

aš į silikonines ledukų formeles supilstau ir kokoso aliejus kambario temperatūroj juk sustingsta, tai išimti tikrai nesunku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2013 12 02, 21:57)
aliejų skyriuj pirkau Aniros nerafinuotą, nebuvo po puslitrį , ėmiau du po 200 ml, kaina 12 lt. vieno..

silkutę sūdytą perkat ir su viduriais ?


Mano Bazėj nebuvo g.gif Nei prie kosmetikos, nei prie aliejų..., tai tik Borges Alyvuogių Extra Light pasiėmiau majonezams gaminti.

Taip, ir su galva, man tokios skaniausios, kažkokios riebios, natūralios, o jau tos filė, tai fui fui smile.gif, neaišku kame mirkytos.

QUOTE(Solve @ 2013 12 02, 22:54)
Pradejau valgyti burokus, daznai, su musisku majonezu ir cesnaku.  Ar normalu, kad ir istekantys skysciai is kuno  panasios spalvos? Kazkaip anksciau demesio neatkreipdavau.


Aišku, kad normalu 4u.gif Nebent išteka majonezo ir česnako spalvos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 12 03, 00:37)
aš į silikonines ledukų formeles supilstau ir kokoso aliejus kambario temperatūroj juk sustingsta, tai išimti tikrai nesunku smile.gif

Na taip, sukieteja kambario temp., bet gi nebuna kaip ledinukas, kaip isimti graziai? Ar cia jau neesme, tiesiog issikabini sauksteliu ir viskas?smile.gif O kakavos miltelius tiesiog supilat is ismaisot, ar lydot kokosu alieju ir tik tada kakavamilcius dedat?
Ai, as atsikandu gabaleli kakavos sviesto, va ir saldainis man:)
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 12 03, 00:29)
:
O kaip tu ten I ledu indukus supilstei, tai kaip isimsi, juk jie minksti? Ar I saldikli desi, kad kieti pasidarytu?

Supyliau, palaikiau šaldytuve pusvalanduką ir išlupau- mano ledų formelės silikoninės. O šokolado lėkštės dugną trumpam panardinau į karštą vandenį, kad atšoktų smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2013 12 03, 00:47)
Na taip, sukieteja kambario temp., bet gi nebuna kaip ledinukas, kaip isimti graziai? Ar cia jau neesme, tiesiog issikabini sauksteliu ir viskas?smile.gif O kakavos miltelius tiesiog supilat is ismaisot, ar lydot kokosu alieju ir tik tada kakavamilcius dedat?
Ai, as atsikandu gabaleli kakavos sviesto, va ir saldainis man:)

Proporcijos kažkur 50/50- kokossviesčio ir aliejaus. Kakavos dėjau šaukštelį į masę, tikrai nedaug. Aliejaus buteliuką šildžiau, kad suskystėtų, karšto vandens inde, o sviestą dariau ką tik, tai jis, kaip šviežias skystas buvo 4u.gif

user posted image
Papildyta:
Grįžo B iš darbo, paragavo, sako žiauriai skanu, visus suėsčiau laugh.gif Vis gi teks slėpt cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šelma: 03 gruodžio 2013 - 00:13
QUOTE(Šelma @ 2013 12 03, 00:54)
Supyliau, palaikiau šaldytuve pusvalanduką ir išlupau- mano ledų formelės silikoninės. O šokolado lėkštės dugną  trumpam panardinau į karštą vandenį, kad atšoktų  smile.gif

haha, pas mane namie kaip šaldytuve, tai po valandėlės galima kuo puikiausiai iš formelės išimti ir saldainiukai kieti būna biggrin.gif vienintelis šaltų namų pliusas biggrin.gif
Atsakyti
tikrai, kad vienintelis, pas mane plius 26 gal biggrin.gif Ir dar spragsi židinukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2013 12 03, 00:54)
Supyliau, palaikiau šaldytuve pusvalanduką ir išlupau-

Nu sakes, kokie grazus, nu kam parodei, noriu ju. O tie balti kriaukliukai, viduje matau ruda, tai cia kokie? Kaip ta kokosi sviesta darai. O tie rudi, kas ten? grynas kakavos sviestas ar kaip? Papasakok, negaliu kokie grazus tie kriaukiukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2013 12 03, 01:41)
Mano Bazėj nebuvo g.gif Nei prie kosmetikos, nei prie aliejų..., tai tik Borges Alyvuogių Extra Light pasiėmiau majonezams gaminti.



Hippie, gal ten dirbi kur nors, kad dažnai būni? Gal prasilenkiam kažkur dažnai, to nežinodamos biggrin.gif ? Prie ekologiškų prekių reikėjo žiūrėt...
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2013 12 02, 21:57)
silkutę sūdytą perkat ir su viduriais ?

Visada perku su galvom ir visais viduriais. Dažniausiai Bajorų silkę - ji man skaniausia. Pati pasidarau norimais gabaliukais su norimomis daržovėmis ir prieskoniais..
Atsakyti
Labas visoms,
na, saldainių grožis ir patrauklumas neišpasakytas. Reikės ir man kakavos sviestu apsirūpinti ax.gif
Eina 3-čia savaitė su Paleo. Nesisveriu, nors oi kokia pagunda yra. Jaučiuosi gerai, miegu puikiai thumbup.gif , valgau skaniai. Man atrodo, kad aš valgau per daug, apitetas didžiulis, gal todėl bijau ir svertis.
Kaip jau čia buvo kalbėta, pirmas dvi savaites svoris gali ir nekristi - tuo save ir raminu. Pamenu, čia viena mergina rašė, kad pirmas savaites priaugo svorio. Kažin, kaip dabar jai ten su tuo svoriu? Atsiliepkit, prašom, pasipasakokit[B] ax.gif
Atsakyti