Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,Bendra tema

QUOTE(Jolkuce @ 2013 11 29, 12:05)
As kai darau sau,tai dazniausia tiesinu,kad man butu tiesus,o kitiem ,kad tiesus butu kitu akiu atzvilgiui biggrin.gif Nes nu logiskai mastant gi duodama draugei apziureti nagus neapsukineji rankos i save...Bet ai cia kiekvienam savo,nes tuo klausimu cia daug kas pasigincytu i paburbuliuotu jauciu  lotuliukas.gif

Aš galvojau čia tik man tokia nesamonė gaunasi lotuliukas.gif Ačiū už atsakymą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(andorinha @ 2013 11 29, 12:08)
nemegstu pilkos, bet taviskiai graziai atrodo  thumbup.gif

Aš tai sakyčiau, kad čia žydra, o ne pilka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(echidna @ 2013 11 28, 20:58)
Sveikos damos,
jungiuosi prie jūsų.

Ooo, kokie žmogai bigsmile.gif Perbėgai į kitą barikadų pusę hihihi.gif Nu ir gerai, turėsim daugiau į ką pažiūrėt mirksiukas.gif

QUOTE(Sunta @ 2013 11 29, 04:32)
Prisiverciau sau pasidaryti pagaliau vel

Ne mano spalva, bet rodos jau laikinau FB, bet ir čia dar pagirsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistyte0724 @ 2013 11 29, 12:23)
Aš tai sakyčiau, kad čia žydra, o ne pilka  smile.gif

obana, mano kompas pilka rodo biggrin.gif
nepazistu as sito lako, reik pagooglinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andorinha: 29 lapkričio 2013 - 12:30
QUOTE(egi @ 2013 11 29, 09:50)
Aš teptama gruntą bandau apgaubti nago galiuka, taip pat apgaubiu ir laukuodama spalva, nezinau ar tai padeda bet galiukai neatsilupa smile.gif

As irgi stengiuos taip daryt g.gif Tik ant trumpu naguciu sunkiau kur visai nera laisvojo nago galo.

Dar klausimas, ar galima maisyti Harmony lakus, dvi spalvas, pvz is melynos ir baltos zydra padaryt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(marina86 @ 2013 11 29, 13:47)

Dar klausimas, ar galima maisyti Harmony lakus, dvi spalvas, pvz is melynos ir baltos zydra padaryt? blush2.gif

o kodel ne? Maisiau Alessandro striplac su Harmony, puikiai gavosi, Progel su Harmony + Striplac labai suskystejo, matyt, kas per daug, tas jau nesveika biggrin.gif
Atsakyti
Papuosiau mamuka greituku pries baliu bigsmile.gif biggrin.gif HG Ambience 1sl + Lechiat baltas 1sl ir snaigunas is folijos ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 11 29, 15:16)
Papuosiau mamuka greituku pries baliu bigsmile.gif  biggrin.gif HG Ambience 1sl + Lechiat baltas 1sl ir snaigunas is folijos ax.gif
user posted image

Man asmeniskai-idealu:-) ta folija ir mane pradeda vilioti jau.Sunku su ja dirbti?
Atsakyti
QUOTE(Aistyte0724 @ 2013 11 29, 16:30)
Man asmeniskai-idealu:-) ta folija ir mane pradeda vilioti jau.Sunku su ja dirbti?

Kai atkali sistema viskas ten paprasta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 11 29, 15:43)
Kai atkali sistema viskas ten paprasta 4u.gif

O konkreciai is kokios folijos darytos snaiges?As tai tos sistemos nesuprantu niekaip,reikes gal nusipirkti ir pabandyti:-) kazkaip kai visas nagas su folija,man negrazu,tai net nesinorejo pirkti,o vat snaige tai labai gerai ziurisi:-)
Atsakyti
QUOTE(Aistyte0724 @ 2013 11 29, 17:10)
O konkreciai is kokios folijos darytos snaiges?As tai tos sistemos nesuprantu niekaip,reikes gal nusipirkti ir pabandyti:-) kazkaip kai visas nagas su folija,man negrazu,tai net nesinorejo pirkti,o vat snaige tai labai gerai ziurisi:-)

Is ebejaus pirktos elementarios sidabrines folijos biggrin.gif
Tai nusipirk EMI geliniu juodu dazu 35lt, pavadinimu ciornyj tiulpan, nusipieshk su jais ant nulakinto pasiausto pavirsiaus piesini, dek i lempa (laikas cia jau priklauso nuo lempos ar led ar uv)ir isemus is lempos ranka, leidus atvesti siek tiek geliui, spaudimo judesiu tvirtai lipini folija ir atitrauki, ir vualia , dengi topu smile.gif
Atsakyti
Pagaliau sulaukiau savo strukturinio. Bus bandymas. Tik va pirmam psl ir internete nelabai raday info apie naudojimą. Po pirmo strukturinio sluoksnio ji kišt lempai reikia? Kuriam laikui? Tuomet padildinti ir dėti antrą sluoksnį? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 11 29, 17:18)
Pagaliau sulaukiau savo strukturinio. Bus bandymas. Tik va pirmam psl ir internete nelabai raday info apie naudojimą. Po pirmo strukturinio sluoksnio ji kišt lempai reikia? Kuriam laikui? Tuomet padildinti ir dėti antrą sluoksnį?  smile.gif

jei kerti anglu-cia labai gerai aprasyta http://www.gelish-au...structions.html

Jei nekerti-tai Uv lempoj laikai 2 min, jei ledas 30s pirmaji sluoksni, poto tepi istraukus antraji, nieko dildint nereik.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 29 lapkričio 2013 - 16:31