Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,Bendra tema

QUOTE(Aistyte0724 @ 2013 11 29, 19:51)
Merginos, jei ką domina, tai droge Golden Rose akcija  smile.gif Tie lakai, tinkantys štampukam, kainuoja po 3,49 Lt dabar smile.gif

bigsmile.gif ox shaize, per anksti savo prigriebiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistyte0724 @ 2013 11 29, 19:51)
Merginos, jei ką domina, tai droge Golden Rose akcija  smile.gif Tie lakai, tinkantys štampukam, kainuoja po 3,49 Lt dabar smile.gif

Zinau kur ryt vaziuosiu,aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 11 29, 16:31)
..nieko dildint nereik.

jau pridirbau, padildžiau, keistai buvo, galvoju kam čia tas dildinimas. Bet nagučiai buvo trumpi, dėjau vieną sluoksnį. Žiūrėsim kaip laikysis. Ačiū už atsakymą.
Papildyta:
QUOTE(Aistyte0724 @ 2013 11 29, 18:51)
Merginos, jei ką domina, tai droge Golden Rose akcija  smile.gif Tie lakai, tinkantys štampukam, kainuoja po 3,49 Lt dabar smile.gif

thumbup.gif leksim pirkt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 29 lapkričio 2013 - 19:28
QUOTE(Jolkuce @ 2013 11 29, 13:16)
Papuosiau mamuka greituku pries baliu bigsmile.gif  biggrin.gif HG Ambience 1sl + Lechiat baltas 1sl ir snaigunas is folijos ax.gif

swoon.gif didis.gif
Atsakyti
Jolkuces mamos manikiuras idealus 4u.gif
Matai iskur pas tave tokie dailus naguciai, pas mama tokie pat biggrin.gif

Merginos ne lt gyvenancios, ar nesat pakaitalo atradusios emi dazams?
Man nelabai yra galimybes ju nusipirkt (taip supratau kad tas psl kur ju yra tik I francus tesiuncia..tai gal sakau kazka panasaus esat atrade kur netu siustis galima...
Atsakyti
Ateinu du dviem šiandieniniais darbais wink.gif
PN spalvotas bio gelis ir birūs blizgučiai. Draugė kantriai išsėdėjo dvi valandas.. doh.gif Tik pati pastebiu, kad biški tolokai nuo odelių. Na, bet ir sunku su tuo bio geliu lakuoti.. doh.gif
user posted image
Ir maniškiai.. blush2.gif PN juodo du sluoksniukai ir birūs blizgučiai.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(agnieter @ 2013 11 29, 20:59)
Ateinu du dviem šiandieniniais darbais wink.gif
PN spalvotas bio gelis ir birūs blizgučiai.  Draugė kantriai išsėdėjo dvi valandas..  doh.gif  Tik pati pastebiu, kad biški tolokai nuo odelių. Na, bet ir sunku su tuo bio geliu lakuoti..  doh.gif
Ir maniškiai..  blush2.gif  PN juodo du sluoksniukai ir birūs blizgučiai.

Man bio gelio spalva labai labai wub.gif
O juodi liuks,nes zinau ,kad realiai tas zerejimas 100kart geriau ziurisi,nu kalediniai man visi nagai jau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 29 lapkričio 2013 - 20:07
Ikeliu sia foto tam,kad papasakot lakavimo istorija.
Neturiu kuo girtis nes pointu nera.
Kliente norejo visu nagu sia spalva,dar ant galu blizgiu,zvyneliu ir akuciu.Galiausiai priejome kompromiso tik su akutem,bet ir taip kaip ji norejo smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurgin@ @ 2013 11 29, 21:33)
Ikeliu sia foto tam,kad papasakot lakavimo istorija.
Neturiu kuo girtis nes pointu nera.
Kliente norejo visu nagu sia spalva,dar ant galu blizgiu,zvyneliu ir akuciu.Galiausiai priejome kompromiso tik su akutem,bet ir taip kaip ji norejo smile.gif

bigsmile.gif O kokia cia spalva?
Atsakyti
Na išbandžiau tuos Golden Rose lakus ir likau laaaabai patenkinta smile.gif Su konad priemonėm ir laku neatsispausdavo kinietiškos plokštelės, tik kai kuriuos, o su Golden Rose atsispaudžia visos kuo puikiausiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 11 29, 22:06)
Man bio gelio spalva labai labai wub.gif
O juodi liuks,nes zinau ,kad realiai tas zerejimas 100kart geriau ziurisi,nu kalediniai man visi nagai jau thumbup.gif

Mes dar juokavome, ar ne per anksti čia užsimanėm puoštis lotuliukas.gif
O juoda apskritai, pirmą kartą gyvenime nusilakavau g.gif
Jurgin@ gražu, o su žvyneliais jaučiu butų perkrauta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 11 29, 21:51)
bigsmile.gif O kokia cia spalva?

3 sluoksniai good goship smile.gif
Atsakyti