Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXII Tema)

"Оттепель" /2013/
Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1149799

user posted image
Atsakyti
Sveikutės,

seku jūsų temą, tik esu iš tų nedorėlių, kurios retai parašo. Labai patiko kaži kieno rekomenduotas serialas Птица в клетке. Tokio tipo filmai man patinka. Kada vyksta veiksmas meilės vardan smile.gif Gal dar ko panašaus man pasiūlysit. Aš pati neturiu ko pasiūlyti. O jei turiu, tai jūs be abejo žinote (Судьбы загадочное завтра ir pan.) Taip pat pirmas mano serialas, kada atsirado liga jiems, buvo И все-таки я люблю. O Сваты, tai sielos atgaiva smile.gif



Atsakyti
QUOTE(Ramunaite)
Tokio tipo filmai man patinka. Kada vyksta veiksmas meilės vardan smile.gif
Negaliu taip greit prisimint. Nžn ką matėt, o ko ne, bet jei netiks tai netiks.

''Расплата за любовь'' /2011/
Čia vyksta veiksmas

user posted image

''Костёр на снегу'' /2012/
Čia irgi yra vardan meilės išlaukta kiek reikia

user posted image

''Удиви меня'' /2011/
O čia graudus, bet man patiko

user posted image

''Комната с видом на огни'' /2007/
Šitas kiek kitoks, bet neblogas, tik nepamenu ar su gera pabaiga ar ne...
Šitas garbaus amžiaus priglaudė ją, o toliau- nelabai pamenu, seniai bežiūrėjau

user posted image

V.ž. pirmi du labiau atitinka veiksmą dėl meilės, bet visumoj tai šitie visi su veiksmu smile.gif
Atsakyti
''Лютый'' /2013/
http://kinozal.tv/de....php?id=1149922

user posted image


''Балабол (Одинокий волк Саня)'' /2013/
Анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1149921

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2013 12 02, 09:18)
Labas rytas...
sestadieni perziurejau taip visur reklamuota STALINGRAD... na ir ...nepateisino mano lukesciu... schmoll.gif labai jau daug prikimsta kompiuteriniu efektu...na is paziuros viskas grazu...bet va jau si, karini laikotarpi norisi ziureti man be animaciniu filmuku efektu (siek tiek juokauju cia)...bet rimtai kalbant, jis man toks isdailintas, kaip , kad nupiestas...siuzeto linija irgi tokia....ot...

bet kokiu atveju-ziurekite...turesite su kuo palyginti (ziurinciom sio laikmecio filmus) 4u.gif

žiūrėjau ir aš. nepatiko visai schmoll.gif perdėtai kompiuterizuotas
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Kokia tyla g.gif Arba visuotinis badas arba visuotinis žiūrėjimas filmų ? biggrin.gif
O gal eglutes puošiat jau?
Man tai miegojimo priepuolis. Vakarais nerealiai noriu miego doh.gif Tai nieko ir nežiūriu rimtai. Biškį 80ųjų, biškį Svatų pro MB petį, o dabar jis kursuos išvažiavįs, tai miegu kaip kūdikėlis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2013 12 04, 10:07)
Labas rytas  4u.gif
Kokia tyla g.gif  Arba visuotinis badas arba visuotinis žiūrėjimas filmų ? biggrin.gif


As badauju, bet badaudama suradau nerusiska filma, bet pagaminta pagal Bulgakovo romana "Zapiski junovo doktora"
http://www.seasonvar...ogo_vracha.html
Keista matyti sena rusu kaima, kur kaimieciai kalba angliskai lotuliukas.gif Bet filmas ziurisi kaip lengva komedija drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 12 04, 17:49)
As badauju,


Laba.
O as ziuriu Крик совы 2013 ir labai patinka thumbup.gif Gal is bado isgelbesiu 4u.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2013 12 04, 21:05)
Laba.
O as ziuriu Крик совы 2013


Ot ir ištirsiu tamstos skonį žiūrėdama 4u.gif mirksiukas.gif Juo labiau, kad pagrindiniam vaidmeny- biškį lietuvis Сергей Витауто Пускепалис smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2013 12 04, 22:15)
Ot ir ištirsiu tamstos skonį žiūrėdama 4u.gif  mirksiukas.gif  Juo labiau, kad pagrindiniam vaidmeny- biškį lietuvis Сергей Витауто Пускепалис


Man siame filme patinka trys aktoriai- Mironova, Merzlykin ir Puskepalis - sitie labai labai thumbup.gif Dar Jevgenija Dmitrijeva, bet ne siame filme. Su Puskepaliu labai patiko Popytka Very thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
paziurejau vyzhit posle,patiko,labai itemptas smile.gif
Pogruzhenije irgi nieko
o vat operacija Kuklovod-nepatiko schmoll.gif paziurejau tik 8 serijas is 32,neuzkabino...pirmos dvi serijos visai nugrybavo,nezinau,seniaii neziurejau tokio prasto filmo...gaila sugaisto laiko.....
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 12 05, 17:39)
o vat operacija Kuklovod-nepatiko


Sito nemaciau, o Kuklovody 2013 tai man patiko labai thumbup.gif
Atsakyti