Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

Kurią čia už kontaktų dalybas užbanino? smile.gif jūs rašykit, o aš pati atrinksiu kuri reklamuoja, kuri ne mirksiukas.gif
Atsakyti

kosmetologe Irma dirba salone Archosoma pries tai dirbo gordijoj.
nr i az
ir mergaite kuri kol kas dirba namie,nuo sausio vid,lyg i salona gris dirbti. mirksiukas.gif nr i az
Atsakyti
Sveikos,
ar kas naudoja tokį? user posted image
man tai jis didelis nesusipratimas g.gif visiškai nieko jis man nerauna g.gif nors depiliacijoj nesu naujokė.. jei kam tinka, galėčiau už kavą atiduot..nes kolkas tik guli..

Bet ar yra tokių kuriom jis tiktų? g.gif
Atsakyti
..o aš ir į šį šiandien žiūrėjau parduotuvėje, bet tiesiog pagalvojau, kad man pačiai bus per daug sudėtinga morališkai pasidaryti depiliaciją biggrin.gif tai ir susilaikiau..tai ir džiaugiuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(telepsichopate @ 2013 12 23, 01:34)
..o aš ir į šį šiandien žiūrėjau parduotuvėje, bet tiesiog pagalvojau, kad man pačiai bus per daug sudėtinga morališkai pasidaryti depiliaciją biggrin.gif tai ir susilaikiau..tai ir džiaugiuos biggrin.gif

jeigu pirmas kartais, tai sunku tikrai, aš pamenu savo pirmą savarankiška bikinio depiliaciją, tai nei verkt, nei juoktis laugh.gif

o tų keistų vaškų iš kosmetikos parduotuvių tai aš irgi nesuprantu, esu pirkus kartą, visiškai nieko nerauna. Perku iš spec. parduotuvių, kur ir grožio salonai perka, ten viskas normaliai.
Atsakyti
Aš pažastis skutu,o kojas depiliuoju su epiliatoriumi,bet bijau plaukelių įauginėjimo galimybės,tai kažkur skaičiau,kad reikia kartais keisti depiliavimo būdą. Kartais,juo labiau,kai kartais tenka skubėti ir nėra laiko padirbėti su epiliatoriumi,kojas skutu wink.gif
Atsakyti
Norėčiau pasidaryti bikini depiliaciją,bet nežinau kokį būdą pasirinkti. Skusti nenoriu,nes dirgina odą,be to stimuliuoja plaukų augimą. Epiliatoriumi - nežinau ar tai geras pasirinkimas unsure.gif . O vašku tiesiog žiaauriai bijau fear.gif . Gal galite patarti? smile.gif
Beje,senoje temoje viena moteris klausė,ar per bikini depiliaciją vašku salone reikia nusimauti kelnaites. Gal galite man tokiai nesusipratėlei paaiškinti,kaip įmanoma atlikti šią procedūrą su kelnaitėmis? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jacobs***<3 @ 2014 01 03, 22:02)
Norėčiau pasidaryti bikini depiliaciją,bet nežinau kokį būdą pasirinkti. Skusti nenoriu,nes dirgina odą,be to stimuliuoja plaukų augimą. Epiliatoriumi - nežinau ar tai geras pasirinkimas  unsure.gif . O vašku tiesiog žiaauriai bijau  fear.gif  . Gal galite patarti? smile.gif
Beje,senoje temoje viena moteris klausė,ar per bikini depiliaciją vašku salone reikia nusimauti kelnaites. Gal galite man tokiai nesusipratėlei paaiškinti,kaip įmanoma atlikti šią procedūrą su kelnaitėmis?  blink.gif

Pirmam kartui rinkitės tik vašką, paskui depiliuokitės kuo norit. Nepradėkit nuo cukraus.
Kelnaites savo tikrai teks nusimauti, bet, jums privalo pasiūlyti vienkartines, tik jos, nepaguosiu, pradžiai leidžia jaustis psichologiškai smagiau. Bet gi nudepiliuoti turi visusplaukelius, kitaip tariant visas intymiausias vietas. Dirbant tokį darbą, kelnaitės tikrai netrukdo depiliuoti smile.gif

Kas savarankiškai kažkaip ten apsidepiliuojat, netaupykit ir nemėtykit pinigų į balą ant tų Maksiminių ir Eurokosinių depiliacinių vaškų, ypač kremų ir t.t. Nu netepkit ant savęs visokio š... Nueikit į specializotą parduotuvę, tikrai mergaitės dirbančios ten patars ir pasiūlys pačią natūraliausią medžiagą.
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2014 01 03, 23:54)
Pirmam kartui rinkitės tik vašką, paskui depiliuokitės kuo norit. Nepradėkit nuo cukraus.


O kodėl sakot nuo cukraus nepradėt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2014 01 04, 00:21)
O kodėl sakot nuo cukraus nepradėt?  g.gif

Tiesiog skaudės labiau, plaukai tankūs, išaugantys iš giliai. Vašku mažais ploteliais išeina, gautumėt pailsėt nuo skausmo. Jau kai ataugs tų plaukučių žymiai mažiau, tada jau galit kuo tik norit, skausmas nedidelis bet kuo depiliuojant
Atsakyti
geras, atradau naujieną šitoje temoje!
o nuo kavos bei alko auga plaukai greičiau tik ten kur raunu ir noriu atsikratyti jų ar ir ant galvos (kur vis maža ir maža jų, ką bedaryčiau), bei blakstienų (kur vis retos ir retos jos man, ką bedaryčiau) ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2014 01 04, 02:13)
geras, atradau naujieną šitoje temoje!
o nuo kavos bei alko auga plaukai greičiau tik ten kur raunu ir noriu atsikratyti jų ar ir ant galvos (kur vis maža ir maža jų, ką bedaryčiau), bei blakstienų (kur vis retos ir retos jos man, ką bedaryčiau) ? biggrin.gif

Aš irgi norėčiau ilgų tankių blakstienų, visos norėtų,bet plaukuotumas pas visus yra nevienodas visam kūne. O jūs manot kad blakstienos nekrenta, jų vietoj niekas neautauga? Deja gamta apdovanojo mus augančiais plaukais (bet ribos iki kiek užauga plaukas irgi yra), būtent tose vietose, kurias mes ir tvarkomės
Atsakyti