Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2013 12 19, 20:17)
bet jau kokiai Erszebeth nesiūlau niekaip ne. Tiesa, man regis, ji jo ir dykai neimtų biggrin.gif


Paimtų, paimtų. Ir po to Dilukai prakaltų biggrin.gif
Atsakyti
aš neimsiu lotuliukas.gif ačiū

spalva būtų tinkama iš foto, bet ne tokia kokios noriu, ir dar bet neperku visų tų diorų biggrin.gif paukštis išdidus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2013 12 19, 21:40)
spalva būtų tinkama iš foto, bet ne tokia kokios noriu, ir dar bet neperku visų tų diorų biggrin.gif paukštis išdidus lotuliukas.gif

Aš nesiūlau, pati suvartosiu biggrin.gif Spalvą siūlau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 12 19, 20:17)
O aš gavau savo išsvajotą Dorą ir *** ble, jaučiu, kad tai būtent ir yra ta light summer spalva, kurios Dilukai neranda biggrin.gif Būtų Kaune, duočiau išmėgint.

Vidurinė, 045, Royale:

http://www.creativeb...-046-minuit.jpg

Atvirai pasakius, nesu dar tikra, kaip jis ant manęs atrodo, ibo kol parėjau iš pašto, sutemo lotuliukas.gif Bet už tikrą koralą šaltesnis. Aš kai toks neutralas, gal ir pusė bieso, bet jau kokiai Erszebeth nesiūlau niekaip ne. Tiesa, man regis, ji jo ir dykai neimtų biggrin.gif

dar nesinervuok bais mirksiukas.gif pala rytojaus ir ramiai pažiūrėjus , jaučiu, nusiraminsi wink.gif

nėr panašus į maniškio šiandieninio spalvą?
va kai pskirtingai ant lūpų biggrin.gif
user posted image
user posted image

Atsakyti
Jis toks... Nu jei bogu Royale, karališkas. Tipo, bet kokiam dresskodui, kad neduokdie ko nors neįžeist ir akies neužkabint biggrin.gif Bendras vaizdas - prie tų "jokių", nudinių serijos.

Gal kiek ir panašus į parodytą, bet lyg ir šviesesnis, ir su tokiom ružavom perlamutrinėm dalelėm. Lūpos lyg ir nedažytos, bet ant jų lieka šiokie tokie blizgučiai. Įdomus toks. Būtų įdomu pažiūrėt dienos šviesoj.
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2013 12 19, 21:34)
Paimtų, paimtų. Ir po to Dilukai prakaltų  biggrin.gif

Iškeistų į kokį rudą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 12 19, 20:50)
Jis toks... Nu jei bogu Royale, karališkas. Tipo, bet kokiam dresskodui, kad neduokdie ko nors neįžeist ir akies neužkabint biggrin.gif Bendras vaizdas - prie tų "jokių", nudinių serijos.

Gal kiek ir panašus į parodytą, bet lyg ir šviesesnis, ir su tokiom ružavom perlamutrinėm dalelėm. Lūpos lyg ir nedažytos, bet ant jų lieka šiokie tokie blizgučiai. Įdomus toks. Būtų įdomu pažiūrėt dienos šviesoj.


Aš tiek ieškojau ieškojau, o sakai, iš nudinių lotuliukas.gif Aš tokio dabar nenorėjau net biggrin.gif Ant manęs, tai, žinok, jis atrodo net kiek iš ryškesnių, bet kartu ir šviesesnių serijos. Nebent mums ryškumo supratimas visai skirias lotuliukas.gif Ir šitas neturi akivaizdaus perlamutrinio žibesio, o kažkokį kaip šlapią efektą priduoda kas man irgi patiko. Nu gal netyčia ir pafotkinsiu kurią dieną biggrin.gif
Atsakyti
jeigu atrodo kaip foto, tas dioras ant manęs būtų gan neutralus. Bet dar ir perlamutras nepatinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2013 12 19, 22:15)
jeigu atrodo kaip foto, tas dioras ant manęs būtų gan neutralus. Bet dar ir perlamutras nepatinka biggrin.gif

Jis toks ir yra.
Man irgi nepatinka, bet ten net ne perlamutras, o kelmas žino kas. Kažkoks... Šimeris ne šimeris, neturėjau dar tokio. Ir ne geltonas, ne baltas, o ružavas mastau.gif Mažai jo mastau.gif Nu interesnas toks reikalas, pati dar svarstau, ar man gražu. Vis viena, tokie šviesūs lūpdažiai - ne vakarinis variantas, prie vakarinio apšvietimo jų nesimato biggrin.gif

Inc, tavo gal ir turi ryškumo. Sakau, mano neturi, ibo aš jį užsitepiau. O tavo gal yra daugiau... Iš foto sprendžiant smile.gif
Atsakyti
Nu, Noa, pasakok kaip jis mirksiukas.gif Ar susidraugavai?
Atsakyti
Žinok, aš juo susižavėjau. Dienos šviesoj.

Jis tikrai daugiau arbūzas, negu koralas, bet dar išvežu. O tie ružavi blizgučiai baisiai įdomiai elgiasi - jie kiek tai šoka į pirmą planą ir kažkiek elgiasi kaip magenta pigmentas, bet ne per aštriai. Kitur tokios spalvos nemačius. Ne taip maloniai gula ant lūpų, kaip kiti tos firmos, bet daug geriau laikosi.

Prie įdegio gal jis būtų nelabai. Bet žiemą, prie šviesios odos, nuo šalčio paraudusių žandų... O mano atveju, ir ausų biggrin.gif Tinka idealiai.

Žo, aš apakus, bet labai patenkinta. Vis tik priskirčiau jį prie neutralių. Erszebeth jo vis tiek neimtų biggrin.gif

Tiesa, kaip vakarinis, tai jie ne ne ne. Geltona visą tą ružavą suvalgo, ir jo išvis nesimato. Lieka prabangus vazelinas auksinėj vibratoriaus formos pakuotėj lotuliukas.gif Vakariniui tikriausiai geriau tie tamsesni...
Papildyta:
Kaip čia nusifotografavus biggrin.gif
Atsakyti
Nu afigienai thumbup.gif Aga, dabar labai noris tą grožį pamatyt biggrin.gif Žinai, tu per šventes būk vis su juo, tai gal bus daugiau fotografų ir kas prigaus netyčia biggrin.gif
Atsakyti
gal galetumet ikelti klasikini clear spring pavyzdi:) 4u.gif is anksto:4u: o aciu 4u.gif
Atsakyti