Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Tynka @ 2013 12 21, 22:05)
nu bet tai mergos, kad gražuolės. Ar abiejų antakiai super ir lūpdažiai super

dėkui mirksiukas.gif

QUOTE(rytojryta @ 2013 12 21, 22:35)
aha abi grazios ir abiem tinka.

ačiū 4u.gif


QUOTE(Noa @ 2013 12 21, 23:08)
Ne, nu ple, dar kartą sau į snukį pažiūrėjau, ir nutariau, kad labai gerai galėčiau vaidinti Holivudo filme kokios nors nužudytos babulencijos vaiduoklį biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Bet tokį, kur pačios babulencijos gyvos niekas nė neregėjo, tik iškart vaiduoklio pavidalu biggrin.gif Gal čia tos linzės ir juoda maikė prisideda biggrin.gif biggrin.gif

Va, kur sudalyvaučiau be jokio papildomo grimo, tik būčiau ne tokia jauna, bet man atrodo, kad jie vis tiek gerai išsigąstų biggrin.gif
http://www.youtube.c...h?v=7N5OhNplEd4


ee, nuu lotuliukas.gif pažiūrėjau gabaliuką to filmuko prieš einant miegot... nu bet ir randi tu lotuliukas.gif
net nesvaik, tau dar labai toli iki tos gražuolės lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš irgi prisidedu prie pagyrų šioms ponioms mirksiukas.gif inc begaliniai gražiai dera spalviškai rūbai ir ji pati.Kiek mačiau nuotraukų, tai jau taip viskas dera joje thumbup.gif ONoa tai niekaip nesuprantu ko jinai ant saves bamba.Turbūt namie kreivi veirodžiai.Tokia išskirtinė,nestandartinė ir graži ponia...Nekasdien sutiksi.O kur yra nubalimas tai aš nematau.Gal nori pasilyginti ?lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 12 18, 23:22)

O cia koks skaitosi stilius? Jojiko ar koks?

QUOTE(Tynka @ 2013 12 19, 14:50)
man tai čia jau rudeninės spalvos  g.gif  Bandyčiau matuotis

Kurias spalvas turejot omeny?

deep soft summer
deep shaded summer
http://embed.polyvor...hDtg/size/x.jpg


QUOTE(Noa @ 2013 12 19, 00:26)
Hiver, ar galvoju apie koralus ir vasarą. Mūsų tie koralai nėr vienodi - tavo mėlynesnis.

Taip taip, drinks_cheers.gif as taip ir sakau - apipiltas blue curacao biggrin.gif

QUOTE(Dilukai @ 2013 12 19, 11:30)
light summer nerandu lūpdažių normalių, nes ir blizgius ir lūpdažius deda visur barbių spalvų. O norėtųsi kažko klasikinės išvaizdos ax.gif

turiu kelis lūpdažius tai vienas pagal viską labiau soft summer - per murzinas, kitas pavasarinis - per daug šviečiantis, prašimuša jame lašiša. Tai lieka vienas nešiojamas, nes jis pusiau balzamas t.y. skaidrus
noriu lūpdažio idealaus verysad.gif

va cia palygintos galimos visu triju vasaru lupdaziu spalvos
http://theeverydaybeauty.blogspot.com/

QUOTE(Dilukai @ 2013 12 19, 17:18)
man atrodo užsimurzina, kai dedi kitos spalvos ne juodos, na į raudoną dar kokios violetinės ir rudos čiut ir gaunasi murzinoka. O jeigu juodos tada patamsėja, bet nemurzinėja?

Kai dedi juodos man atrodo spalva gileja bet kartu tolsta nuo clear tai kaip ir gaunasi kad ir nebe tokia skaisti tampa.

QUOTE(inc @ 2013 12 19, 20:36)
Parsinešiau lūpdažį, kur prieš kelias dienas pasakojau, kad patiko. Vos vos atsekiau kuris.
Žodžiu, spalva kokios ir ieškojau, bet firma man visai neaiški  lotuliukas.gif Kažkokie Gabriella Salvete 05nr. Dėželė prastoka, bet lūpdažis ir spalva  thumbup.gif


As i sita spalva irgi smaksojau. biggrin.gif Graziai tau tinka 4u.gif
O kalbant apie sia firma tai SM pastaruoju metu manija del vienos laku linijos sios firmos, biggrin.gif Stars vadinasi, smelio efekto teksturos lakai. As turiu viena is ju (tokios teksturos ne viena bet tik sios firmos viena), vandens spalvos, labai liuks ant nagu. thumbup.gif

Noa irgi tinka tas Dior lupdaziukas, tik norisi naturaliu akiu. Bet sakau reikia duot velniu kad varo cia ant saves... aiskiai komplimentu prasosi. tongue.gif

As apziurejau Essence tuos lupdazius su e raide. Ne visos spalvos buvo:
user posted image
user posted image

Is tu kas buvo apziurejau 04 ir 06. Tai 04 sakyciau identiskas inc nusipirktam is 05 Carezza Scarlatta is Gabriella Salvete. O 06 man primine mano ta kur turiu is Maybelline 630 Velvet beige, tik gal Velvet beige turi daugiau rudumo, bet siaip abu is tos muted rusies.

Va, pirmas 04, trecias 06.

user posted image
user posted image

dar tie patys, cia vietom sukeisti. Per viduri 01 koralas.
http://i1287.photobu...zpsad90628f.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 22 gruodžio 2013 - 21:57
QUOTE(Tynka @ 2013 12 22, 09:53)
Noa, ko tu taip daba? Nesuprantu - graži moteris - plaukai yra, antakiai gražūs, akys gražios, lūpos, nosis - viskas super. Oda irgi. Tipo išblyškusi?

Tu žinai, man atrodo, tos linzės čia viską duoda biggrin.gif Šitos tik tonuojančios, tai jos tos spalvos kardinaliai nekeičia. Bet kartą buvau įsidėjus tas visai keičiančias... Tada tas efektas didesnis.

Toks kažkoks narkomaniškas žvilgsnis gaunasi - to li dvasios gelmėn žvelgia ir dūšios esybę mato, to li mąsto, ar dabar kaklą perkąst, ibo šviežiai apsinarkašino ir mano, kad yra vampyrė lotuliukas.gif Iš esmės tos lėliškos tai dar duoda kažkokią mintį apie debilumą nuo vaikystės. Ant jaunų mergaičių - gražu, bet mano amžiaus babcė su lėlės akim - kažkokia ir lėlės protelio atrodo lotuliukas.gif Graži, graži, bet jei apsiseilės, tai labai nenustebk lotuliukas.gif

Nu čia tiek gražiai neatrodo, bet biskutuką vos vos kažko tokio yr... Kaip tik liftui lotuliukas.gif Veidrody nepastebėjau, o ant foto - ir te tau prašom lotuliukas.gif

QUOTE(inc @ 2013 12 22, 09:58)
ee, nuu  lotuliukas.gif pažiūrėjau gabaliuką to filmuko prieš einant miegot... nu bet ir randi tu  lotuliukas.gif

man vyresnėlis rado. Geras, nesakyk biggrin.gif
Dar tą rado. Ne į temą, bet kaip tik vakaras biggrin.gif
http://www.youtube.c...h?v=tdxEymWUX14

QUOTE(Hiver @ 2013 12 22, 22:30)
O cia koks skaitosi stilius? Jojiko ar koks?

Tai kažkoks toks... Anglų lordo biggrin.gif Čia gi šiemet dėl to stiliaus visi sublūdo, visi garbingi modistai pasiuto pirkti Chloe balno stiliausterbasir panašias. Arklių pirkti nepasiuto. O gal pasiuto, ką aš žinau, jei jau gali papirkt terbą už milijoną, tai ko ne arklį tada biggrin.gif
Žo, trendas biggrin.gif
Atsakyti
Na aš dbar irgi pamąsčiau gl reik kokį lūpdažį įsigyt, o tai nepamenu kiek metų jau lūpų nedažau (nemalonu man valgyt tą chemiją kažkaip buvo, tai taip ir nepripratau pastoviai dažytis, o vėliau, kaip kažkas minėjo apie ištekėjusias... žo visai praradau nora dažyt lūpas, nebent kokiam baliui reikalas yra)
tai va ... pradžiai iš durnumo pas mamą vieną lūdažį pasimėginau, tai įdomiai kažkaip...
tokį Rimel Sugar Plum... atrodo toks tamsus (antras)
O ant manęs arti koralinio gaunas g.gif Įdomu čia aš tokia atšalus, ar tas lūpdažis taip paišo, nes foto randu panašių... nors su klaustuku, nes neatitinka nugarėlės spalva, kaip pvz čia lūpos kaip mano, o lūpdažis visai ne toks, ir dėžutė link rudos, o iš tiesų ji link violetinės:
user posted image


Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 12 22, 22:30)

Kai dedi juodos man atrodo spalva gileja bet kartu tolsta nuo clear tai kaip ir gaunasi kad ir nebe tokia skaisti tampa.


As apziurejau Essence tuos lupdazius su e raide. Ne visos spalvos buvo:



butent taip ir yra. gryna juoda idejus i pavasarines spalvas gausis deep rudens spalvos, o pvz pilka idejus bus soft rudens spalvos. bet kas yra pilka spalva: juoda +balta.

as is siu lupdaziu naudoju 06 spalva. sis lupdazis yra mano pagrindinis ir megstamiausias is visu.
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2013 12 23, 12:41)
as is siu lupdaziu naudoju 06 spalva. sis lupdazis yra mano pagrindinis ir megstamiausias is visu.


būk gera primink kas tu per sezonas esi? net ėjau į 1 psl. žiūrėt, o ten nėr sąrašiuke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 12 23, 14:20)
būk gera primink kas tu per sezonas esi? net ėjau į 1 psl. žiūrėt, o ten nėr sąrašiuke  smile.gif

soft autumn
man jis toks jau arti tamsumo ribos, bet dar ne per tamsus. pagal viska turetu ir DA tikti
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 12 23, 12:03)
tokį Rimel Sugar Plum... atrodo toks tamsus (antras)
O ant manęs arti koralinio gaunas g.gif Įdomu čia aš tokia atšalus, ar tas lūpdažis taip paišo, nes foto randu panašių... nors su klaustuku, nes neatitinka nugarėlės spalva, kaip pvz čia lūpos kaip mano, o lūpdažis visai ne toks, ir dėžutė link rudos, o iš tiesų ji link violetinės:

Nieko nesupratau biggrin.gif
Tai kokios iš tikro spalvos tas lūpdažis? Šiltas, šaltas, magenta? biggrin.gif
Ir tinka jis tau ar netinka? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 12 23, 14:51)
Nieko nesupratau biggrin.gif
Tai kokios iš tikro spalvos tas lūpdažis? Šiltas, šaltas, magenta? biggrin.gif
Ir tinka jis tau ar netinka? biggrin.gif

Na ką žinau, kažkoks tamsus... aš tokių neperku niekad. O užtepiau... šviesus ružavas, na magenta arba fuksija atrodo, labiau šaltas nei šiltas. Ir dar jis toks purvinas pagal spalvą, o ant manęs švarus... Tai kodie taip?
Aš tokių lūpdažių šiaip nemėgstu, tai ką aš žinau tinka/netinka... man nenormali tokia lūpų spalva... čia tas pats kaip su kokia žalia tinkančia pasidažyt. Be to juk akcentuot reik kažką vieną, tai aš akis renkuos... a lūpas taip tik pablizginu arba išvis kokia krempudros spalva užtepu.

O jūs pasakykit pavasariui tinka tokie lūpdažiai? sakė pigūs, gerai dengia blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 12 23, 16:03)
Na ką žinau, kažkoks tamsus... aš tokių neperku niekad. O užtepiau... šviesus ružavas, na magenta arba fuksija atrodo, labiau šaltas nei šiltas. Ir dar jis toks purvinas pagal spalvą, o ant manęs švarus... Tai kodie taip?

Tai čia nuo paties lūpdažio priklauso. Kaip ir nagų lakai - vienas skaidrus, o kitas ne. Jei lūpdažis skaidrus, tai gali būti kaip buokas, o ant lūpų - vos vos priduoti raudonumo. Lancome Absolu Nu tokie - visi tamsūs, o ant lūpų - vos vos. Ir priešingai, šviesiai ružavas gali dengti kaip krempudra. Čia gryn gamintojo reikalas...
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 12 22, 21:30)
*O cia koks skaitosi stilius? Jojiko ar koks?

**As i sita spalva irgi smaksojau. biggrin.gif Graziai tau tinka 4u.gif 

***O kalbant apie sia firma tai SM pastaruoju metu manija del vienos laku linijos sios firmos, biggrin.gif  Stars vadinasi, smelio efekto teksturos lakai. As turiu viena is ju (tokios teksturos ne viena bet tik sios firmos viena), vandens spalvos, labai liuks ant nagu. thumbup.gif

****As apziurejau Essence tuos lupdazius su e raide. Ne visos spalvos buvo:
http://www.productos...ce-lipstick.jpg

Is tu kas buvo apziurejau 04 ir 06. Tai 04 sakyciau identiskas inc nusipirktam is 05 Carezza Scarlatta is Gabriella Salvete. O 06 man primine mano ta kur turiu is Maybelline 630 Velvet beige, tik gal Velvet beige turi daugiau rudumo, bet siaip abu is tos muted rusies.


*Aga, jojikų kaži koks biggrin.gif Visai gerulis straipsniukas apie jį

** dėkui tau wink.gif

***patikrinsiu tada ir lakus smile.gif

****Aš apžiūrėjus paveiksliuke , tai eičiau žiūrėt 3 arba 7. Pasitaikius progai patikrinsiu wink.gif

QUOTE(Noa @ 2013 12 22, 23:13)
Dar tą rado. Ne į temą, bet kaip tik vakaras biggrin.gif
http://www.youtube.c...h?v=tdxEymWUX14

nupušus ta laida gatavai lotuliukas.gif

QUOTE(rytojryta @ 2013 12 23, 14:27)
soft autumn
man jis toks jau arti tamsumo ribos, bet dar  ne per tamsus. pagal viska turetu ir DA tikti


QUOTE(bytte @ 2013 12 23, 15:03)
O jūs pasakykit pavasariui tinka tokie lūpdažiai? sakė pigūs, gerai dengia blush2.gif
user posted image


iš to ką matau, tai lyg pavasariui mirksiukas.gif
Atsakyti