Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių miesto mokyklos

QUOTE(giedriause @ 2017 02 04, 16:36)
Gal kas turi atsiliepimų apie gimanzijas - Saulėtekio ir Lieporių. Kam skirti prioritetą?



Kažkada mokiausi Saulėteky, neturėjo tada gero vardo. O ir dabar, kai pažiūriu į kontingentą besirenkantį rūkyti po mamos langais, manau neaukšto lygio mokykla.
Į Lieporius neseniai buvo vaiko klasė nuvesta susipažinti. Tai maniškis buvo susižavėjęs, kaip švaru, kabinetai tvarkingi, visokios įrangos pilna. Aišku, parodo visada kas geriausia. Reiktų gerai apsiklausinėt. Gaila, kad forume mažai gimnazistų mamų nuomonių.

Bet apie Saulėtekį vienareikšmiškai - ne. Bet spręsti Jums 4u.gif
Atsakyti

Mes gyvename netoli abiejų. Kitąmet didžioji dukra jau eis į gimnaziją. Apie Saulėtekį net nesvarstau - eisime į Lieporius.

Atsakyti
QUOTE(persikiuks @ 2017 02 06, 12:29)
Kažkada mokiausi Saulėteky, neturėjo tada gero vardo. O ir dabar, kai pažiūriu į kontingentą besirenkantį rūkyti po mamos langais, manau neaukšto lygio mokykla.
Į Lieporius neseniai buvo vaiko klasė nuvesta susipažinti. Tai maniškis buvo susižavėjęs, kaip švaru, kabinetai tvarkingi, visokios įrangos pilna. Aišku, parodo visada kas geriausia. Reiktų gerai apsiklausinėt. Gaila, kad forume mažai gimnazistų mamų nuomonių.

Bet apie Saulėtekį vienareikšmiškai - ne. Bet spręsti Jums  4u.gif

Mano vaikai dar maži, bet Jums pritariu, tiek dėl rūkančių, iš Saulėtekio daug daugiau tokių matau... tiek šiaip, ir dabar jie neturi gero vardo, ko negaliu pasakyti apie Lieporių gimnaziją ax.gif Jei dabar leisčiau, tai rinkčiausi Lieporių vienareikšmiškai
Atsakyti
QUOTE(giedriause @ 2017 02 04, 16:36)
Gal kas turi atsiliepimų apie gimanzijas - Saulėtekio ir Lieporių. Kam skirti prioritetą?


As mokiausi Lieporiu gimnazijoje. Aisku nemazai mokytoju bus pasikeite, bet direktore ta pati. Tik geriausi atsiliepimai. Stipriai anglistes eme, na ir kiti dalykininkai buvo stiprus.
Atsakyti
Ačiū už atsakymus apie Lieporius ir Saulėtekį. Bet mano jaunuoliui su mokslais nelabai - ar nebus per sunku Lieporiuose? Saulėtekis, kaip nelabai populiari ir be vardo, norės ir prasčiau besimokančių?
Atsakyti

Saulėtekis nori visų :mirksiukas:​ 

Atsakyti
QUOTE(giedriause @ 2017 02 12, 17:12)
Ačiū už atsakymus apie Lieporius ir Saulėtekį. Bet mano jaunuoliui su mokslais nelabai - ar nebus per sunku Lieporiuose? Saulėtekis, kaip nelabai populiari ir be vardo, norės ir prasčiau besimokančių?


As galvoju geriau buti stiprioje klaseje ir stengtis pasivyti, mokytis, nei silpnoje klaseje degraduoti. O ir kontingentas koks..? Mokslai mokslais, bet noreciau kad bendrautu su normaliais vaikais, o ne rukanciais, gerianciais ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2017 02 14, 10:19)
As galvoju geriau buti stiprioje klaseje ir stengtis pasivyti, mokytis, nei silpnoje klaseje degraduoti. O ir kontingentas koks..? Mokslai mokslais, bet noreciau kad bendrautu su normaliais vaikais, o ne rukanciais, gerianciais ir pan.



100% Jums pritariu! Paskui, kai supras, bus labai labai sunku siekti kažko daugiau. Aš neleisčiau 15 - mečiui taip jau visai nuleisti rankas ir nurašyti save. O jei visai blogai, tai yra profesinės m-klos, kam ta gimnazija per jėgą.
Atsakyti
Ačiū už nuomones. Pritariu 100 proc. Bet profesinėj tai ten dar labiau kontingentas nelabai (švelniai pasakius).
Atsakyti
Kokie atsiliepimai būtų apie Romuvos gimnaziją?
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2017 02 15, 22:32)
Kokie atsiliepimai būtų apie Romuvos gimnaziją?



Mano abi dukros baigė "Romuvą", draugės dukra mokosi dešimtoje klasėje. Labai džiaugėsi mokytojais, aktyvia popamokine veikla, ekskursijomis, renginiais ir pan. Šiemet sūnus išeis į gimnaziją tai net klausimų nekyla kur leisti. Turbūt vienintelė gimnazija, kurioje mokytojai moko ne tik tam tikro dalyko, bet ir gyvenimo. Ir dabar, pabaigusios mokyklą dažnai užsuka "Romuvon".
Atsakyti

Gal atsilieps mamytes , kuriu pirmokiukai lanko Jezuitu mokykla? Ir pasidalins savo pastebejimais :rolleyes: 

Atsakyti