Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių miesto mokyklos

Siandien, sausio 23 diena, 17val. Medelyno progimnazijoje atviru duru dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2014 01 23, 09:49)
Siandien, sausio 23 diena, 17val.  Medelyno progimnazijoje atviru duru dienos  4u.gif

Buvom Medelyno atviru duru popieteje, ispudi ir mokykla ir pirmokeliu mokytojos paliko tikrai labai gera, kadangi didziukas ejo i Romuva, tai jau galvojau kad ir maziu ten veziosim, bet apsilankius mokykloje, susitikus su mokytojomis, labai greit apsisprendem, eisim i Medelyno prog. thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas galetumete pakomentuoti Sauliaus Sondeckio menu gimnazija. Kiek zinau, ten yra dailes kryptis ir muzikine. Bet idomu kaip su bedrojo vidurinio mokslo paruosimu. Kazin ar gerai paruosia? Gal kas esate susidure? g.gif
Atsakyti
QUOTE(serena* @ 2014 01 26, 17:47)
Gal kas galetumete pakomentuoti Sauliaus Sondeckio menu gimnazija. Kiek zinau, ten yra dailes kryptis ir muzikine. Bet idomu kaip su bedrojo vidurinio mokslo paruosimu. Kazin ar gerai paruosia? Gal kas esate susidure? g.gif


Sauliaus Sondeckio menu mokyklai gimnazijos statusas buvo suteiktas tik 2013m. (galima pasitikslinti jos tinklapyje)
Kaip suprantu ir bendrojo lavinimo mokymo paslaugas (nuo 1 iki 12 klases) ji pradejo teikti nuo tu paciu metu.
Tad koks tas bendrojo vidurinio mokslo ziniu stiprumo laipsnis, vargu ar kas galetu pakomentuoti .... nors ka gali zinot.
Gal reiktu pasidometi pacioje gimnazijoje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 27 sausio 2014 - 09:40
QUOTE(janna @ 2014 01 27, 09:39)
Sauliaus Sondeckio menu mokyklai gimnazijos statusas buvo suteiktas tik 2013m. (galima pasitikslinti jos tinklapyje)
Kaip suprantu ir bendrojo lavinimo mokymo paslaugas (nuo 1 iki 12 klases) ji pradejo teikti nuo tu paciu metu.
Tad koks tas bendrojo vidurinio mokslo ziniu stiprumo laipsnis, vargu ar kas galetu pakomentuoti .... nors ka gali zinot.
Gal reiktu pasidometi pacioje gimnazijoje  g.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2013 12 05, 18:56)
Deja, bet turbūt mažai kas gali palyginti iš savo patirties keletą mokyklų- paprastai vienos šeimos vaikai keliauja į vieną, tai nebent galima savo įspūdžiais pasidalinti.
Mano dukra eina į antrą klasę Juventoje, tai pasakysiu, kas džiugina: graži, patogi mokymosi aplinka, mokyklos pastatas tvarkingas, jaukios klasės, mokykloje vyksta tikrai daug renginių, mokiniai dalyvauja įvairuose projektuose, konkursuose, pažintinėse veiklose- mokytojai tai labai skatina. Patogu, kad muzikinėje kasėje visas muzikos mokyklos kursas integruotas į "normalų" tvarkaraštį, o lankant atskirai dar ir muzikos mokyklą kiltų nepatogumų dėl judėjimo tarp mokyklų, mokinio diena labai pailgėtų.

Didelių trūkumų įvardinti negaliu, žinoma, yra dalykų, kurie man nepatinka, bet galvoju, kad jie nėra susiję su konkrečia mokykla, o greičiau apskritai su šiandieninėmis mokymosi tradicijomis.

O kokie renginiai?
Atsakyti
Gal yra mamyciu,kas leido vaikiukus i Gytariu priesmokykline klase?Mastau ar darzelyje palikt ,ar leist i Gytarius.
Atsakyti
Labas, kokiu principu pirmokai patenka pas konkrečią mokytoją? Minėjo man kelios mamos, kad mokytoją galima rinktis, tačiau šiandien pildžiau prašymą Salduvės progimnazijoje ir užklausus apie mokytojos pasirinkimą pasakė, kad mokytojos nesirenkama. Tiesiog pakvies į susirinkimą gegužės mėn . ir tada daugiau sužinosim apie viską.
Jei nešti-tai kam, kada ir kiek?
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2014 03 05, 13:42)
Labas, kokiu principu pirmokai patenka pas  konkrečią mokytoją? Minėjo man kelios mamos, kad mokytoją galima rinktis, tačiau šiandien pildžiau prašymą Salduvės progimnazijoje ir užklausus apie mokytojos pasirinkimą pasakė, kad mokytojos nesirenkama. Tiesiog pakvies į susirinkimą gegužės mėn . ir tada daugiau sužinosim apie viską.
Jei nešti-tai kam, kada ir kiek?


Pirma karta girdziu unsure.gif

Ir pries keturis metus ir dabar pildant prasyma del priemimo i 1-ja klase paciame prasyme buvau/esu nurodziusi mokytojos pavarde. Prasymus pildziau nepaskutine minute, viena is pirmuju. Jokiu roblemu nebuvo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2014 03 05, 14:15)
Pirma karta girdziu  unsure.gif

Ir pries keturis metus ir dabar pildant prasyma del priemimo i 1-ja klase paciame prasyme buvau/esu nurodziusi mokytojos pavarde. Prasymus pildziau nepaskutine minute, viena is pirmuju. Jokiu roblemu nebuvo.  g.gif


Na man taip sakė, ir nėra net jokios grafos prašyme, kur būtų galima įrašyti pavardę mokytojos.
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2014 03 06, 12:24)
Na man taip sakė, ir nėra net jokios grafos prašyme, kur būtų galima įrašyti pavardę mokytojos.



manau, tokios grafos ir būti negali, nes tai būtų neetiška kitų mokytojų atžvilgiu, galų gale panašėtų į tam tikrą diskriminaciją. Bet niekas niekada nedraudžia pačiame prašyme paminėti kurios būtent mokytojos pageidaujate. Tai yra Jūsų teisė ir to uždrausti Jums niekas negali. aišku, gali diplomatiškai išsisukinėti, nes priešingu atveju, visi norintys tiesiog užplūs vieną klasę, o kita liks tuščia.
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2014 03 06, 11:24)
Na man taip sakė, ir nėra net jokios grafos prašyme, kur būtų galima įrašyti pavardę mokytojos.


Na, nebutinai ji turi buti. Prasymas nera grieztos formos nustatytas dokumentas. Dabar jau nepamenu ar buvo ar ne. Bet dar pries keturis metus man pacioje mokyklos rastineje pasiule irasyti mokytojos pavarde, jei turiu toki pageidavima. Pildydama prasyma siais metais pasielgiau lygiau taip pat. Ir ta kart prasymas buvo pilnai patenkintas ir labai tikiuosi siais metais to paties.
Atsakyti