Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių miesto mokyklos

Sveiki, gal yra lankančiųjų Smalsiuosius pabiručius? Gal pasidalinsite atsiliepimais? Mes būsime pirmokai, gal yra norinčių susipažinti?
Atsakyti
Laba diena,norėjau paklausti,gal kas ką nors žinote apie mokytoją Liną Pipinienę,dirbančią Šiaulių Romuvos progimnazijoje?Būtų labai įdomu sužinoti atsiliepimų apie šią mokytoją.Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kince: 14 gegužės 2014 - 17:49
Labutis, gal kas nors žinote, kokia mokykla priklauso Gegužių k. gyvenantiems vaikams? 4u.gif
Atsakyti
Tema neaktyvi, o gaila. Man norėtųsi nuomonės apie Birutę Simelienę iš Salduvės prog.
Atsakyti
Sveikos mamytes.
Gal kas gali pasidalinti ispudziais apie Geguziu progimnazija?
Atsakyti
Sveikos, gal kas galetu pasidalinti mintimis apie ragaines progimnazija? mums ten priklauso pagal registracija, bet apie sia mokykla nieko nezinau... sakau, gal kokia kita mokykla geriau ziuretis g.gif
Atsakyti
Mano abu vaikai lanko Ragainę, nors ir nepriklauso pagal vietą. Esam patenkinti ir vaikai noriai eina į mokyklą. Jei kokių klausimų turit, klauskit.
Atsakyti
QUOTE(Irme @ 2014 10 07, 09:04)
Sveikos mamytes.
Gal kas gali pasidalinti ispudziais apie Geguziu progimnazija?




Mane Gegužių progimnazijos pradinukės taip pat labai domina. Kitąmet maniškė bus pirmokė...
Atsakyti
Aš Rageinę lankiau, na nežinau ar būčiau leidusi ten savo vaiką jei būtumėm gyvenę šalia, na bet aišku viskas keičiasi smile.gif
Atsakyti
Man priklausytų Gegužiai, bet pati esu baigusi šią mokyklą ir nejaučiu jai jokios nostalgijos. Kadangi pati dirbu Ragainėje ir žinau, kaip viskas "verda", dičkę leidžiu čia. Jei niekas nepasikeis, mažius po poros metų irgi čia ateis smile.gif
Atsakyti
Su Ragaine viskas gerai, o Gegužiai perpildyti, daug klasių, daug vaikų. Jei vaikas jautresnis - nežinau... Pažįstamų abi mergaitės pradinukės pabėgo į Sandorą. Ten ramu, gera atmosfera.
Atsakyti
Labas smile.gif Gal Juventos progimnazijos ketvirtokų tėveliai čia paskaito ir galėtų apie mokytojas papasakoti? smile.gif Jei nesinori viešai, galima į AŽ 4u.gif
Atsakyti