Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Bianca @ 2014 01 23, 20:50)
oi koks flamingas bus fainas!

Nebus ax.gif spalvos netinka ,o kad būtų ,kaip nuotraukoj smile.gif

Gražieji meškiukai ryškėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2014 01 23, 20:04)
Nebus  ax.gif spalvos netinka ,o kad būtų ,kaip nuotraukoj smile.gif

Gražieji meškiukai ryškėja  thumbup.gif


Tai ko neparenki tinkamesniu tau paciai spalvu? juk dar nedaug issiuvineta - dar nevelu..
Atsakyti
Uodegyte, manau prieš dėdami į žurnalą apdirba foto beveik visad, todėl galbūt ir pasitaikė neatitikimas. Bent jau Tavojoje foto man simpatiškai atrodo tas gabaliukas, tačiau minėjai, jog netiksliai perteiktos spalvos. Tai nežinia ką ir pasakyti, bet jei nepatinka pačiai, teks persiuvinėti patinkančiais siūlais.

QUOTE(Bianca @ 2014 01 23, 20:50)
oi koks flamingas bus fainas! smile.gif
o as, leidus savininkei, galiu pasirodyt su  pilnu metrikuciu bei savo saldziuju meskuku procesiuku smile.gif


Nemažai jau meškučių pasistūmėjai thumbup.gif Per kiek čia laiko? Ir metrikutis gražiai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2014 01 23, 20:27)
Uodegyte, manau prieš dėdami į žurnalą apdirba foto beveik visad, todėl galbūt ir pasitaikė neatitikimas. Bent jau Tavojoje foto man simpatiškai atrodo tas gabaliukas, tačiau minėjai, jog netiksliai perteiktos spalvos. Tai nežinia ką ir pasakyti, bet jei nepatinka pačiai, teks persiuvinėti patinkančiais siūlais.
Nemažai jau meškučių pasistūmėjai  thumbup.gif Per kiek čia laiko? Ir metrikutis gražiai atrodo smile.gif

mazdaug savaite, bet su pertraukom as cia... ka mazoji zuja aplink - tai tik vakarais daugiau laiko tam turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2014 01 23, 21:29)
mazdaug savaite, bet su pertraukom as cia... ka mazoji zuja aplink - tai tik vakarais daugiau laiko tam turiu smile.gif


Ir aš tokio tempo norėčiau bigsmile.gif Sąžiningai sėdžiu kiekvieną vakarą po 2-3 valandas (irgi mažulis kitu laiku neleidžia), na bet kaip vietoj-taip vietoj. Nervina mane tas blusinėjimasis po 2-3 kryželius vienos spalvos, kažkiek vaizdas ryškėja, ūpas lyg ir atsiranda toliau siuvinėt, bet pažiūriu į schemą, kiek dar liko ir dingsta įkvėpimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2014 01 23, 19:50)
Nervina mane tas blusinėjimasis po 2-3 kryželius vienos spalvos, kažkiek vaizdas ryškėja, ūpas lyg ir atsiranda toliau siuvinėt, bet pažiūriu į schemą, kiek dar liko ir dingsta įkvėpimas biggrin.gif

primink, o ką tu siuvinėji? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2014 01 23, 22:09)
primink, o ką tu siuvinėji?  4u.gif


Po ilgos pertraukos vėl pasiėmiau Lanarte Day smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2014 01 23, 20:11)
Po ilgos pertraukos vėl pasiėmiau Lanarte Day smile.gif

dėl tokio grožio verta ir pablusinėti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2014 01 23, 22:18)
dėl tokio grožio verta ir pablusinėti  bigsmile.gif


Sakai? biggrin.gif Einu pablusinėsiu tada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2014 01 23, 22:31)
Sakai?  biggrin.gif Einu pablusinėsiu tada biggrin.gif

Na tikrai ,vis dar blusinėji biggrin.gif blink.gif o bent jau įpusėjai ?
Atsakyti
Gal kas jau jums užrodė tokį puslapį, kur įkėlus nuotrauką, padaroma schema. Jei pasikartosiu nesupykit, įkelsiu dar kartą smile.gif http://patternsforyo...tern_maker.html
Man labai patiko. Nereikia registruotis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2014 01 24, 00:09)
Na tikrai ,vis dar blusinėji  biggrin.gif  blink.gif  o bent jau įpusėjai ?


Oi ne doh.gif Schema iš 6 lapų, tai tris jau įpusėjau. Nes ne po lapą siuvinėju, o susiklijavus nuo apačios. Parodysiu kada, kai dar kiek pasistūmėsiu. Sparnai iš tikro gražiai ryškėja.
Atsakyti